نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 614 از 651 نخستنخست ... 114514564604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,131 تا 6,140 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

من از کجا میتونم راهنمای کامل Tier 2 General Dependent رو پیدا کنم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه بحث واقعی بودن رابطه رو چطور میشه اثبات کرد و چه مدارکی باید ارائه بدیم؟

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    من از کجا میتونم راهنمای کامل Tier 2 General Dependent رو پیدا کنم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه بحث واقعی بودن رابطه رو چطور میشه اثبات کرد و چه مدارکی باید ارائه بدیم؟
    برای همسر ترجمه سند ازدواج، برای فرزند ترجمه گواهی تولد یا معادلی که اسم فرزند و پدر و مادر در اون ذکر شده.
    در هر صورت وقتی اپلیکیشن رو سابمیت میکنی خودش مدارکی که باید اپلود کنی رو می نویسه.
    این فایل هم احتمالا خودت دیدی
    https://assets.publishing.service.go...ce_03-2019.pdf
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

سلام
    یه سوال ساده که صرف وسواس اومده تو ذهنم
    با ویزای ازدواج حداکثر چند روز در سال اجازه داریم خارج از خاک انگلیس باشیم؟ ۹۰ روز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال ساده که صرف وسواس اومده تو ذهنم
    با ویزای ازدواج حداکثر چند روز در سال اجازه داریم خارج از خاک انگلیس باشیم؟ ۹۰ روز؟
    بله ۹۰ روز در سال

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    در مورد واقعی بودن رابطه باید چیزی شبیه مدارک ویزای ازدواجی ارایه بشه که در همین گروه بارها بحث شده مسایلی مثل مدارک سفرهای مشترک، عکس، چت و موارد مشابه.

دوستات سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من در دوم فوریه۲۰۲۰ مدت اخذ اولین ویزای ازدواجم(که دوسال و نیم هست) به پایان میرسه.. چقدر مهلت دارم که اقدام کنم برا مرحله بعدی؟ و اگه دیر کنم آیا جریمه میخورم؟ لینکی در سایت gov.uk میدونید که فرم اپلیکیشن رو از اونجا بردارم؟
    قبلا خیلی خیلی ممنونم از وقتی که میگذارید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    دوستات سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من در دوم فوریه۲۰۲۰ مدت اخذ اولین ویزای ازدواجم(که دوسال و نیم هست) به پایان میرسه.. چقدر مهلت دارم که اقدام کنم برا مرحله بعدی؟ و اگه دیر کنم آیا جریمه میخورم؟ لینکی در سایت gov.uk میدونید که فرم اپلیکیشن رو از اونجا بردارم؟
    قبلا خیلی خیلی ممنونم از وقتی که میگذارید
    شما باید تا قبلش اقدام کنید و باید از فرم FLR(M) در صورتیکه شرابط رو به طور کامل دارید استفاده کنید. شرایط مشابه ویزای اوله. باید شرط مالی برآورده شه؛ رابطه، اسکان و یه امتحان زبان جدیدم باید بدید. خیلی دیر به فکرش افتادید

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما باید تا قبلش اقدام کنید و باید از فرم FLR(M) در صورتیکه شرابط رو به طور کامل دارید استفاده کنید. شرایط مشابه ویزای اوله. باید شرط مالی برآورده شه؛ رابطه، اسکان و یه امتحان زبان جدیدم باید بدید. خیلی دیر به فکرش افتادید
    متاسفانه بله به دلیل مشغله زیاد، دیر کردم. مرسی از پاسخ سریعتون. فقط آیا میدونید جریمه داره تاخیر؟ و اینکه مثل سری اول اگر مدارک ناقص باشه رد میکنن با فرصت تکمیل میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    متاسفانه بله به دلیل مشغله زیاد، دیر کردم. مرسی از پاسخ سریعتون. فقط آیا میدونید جریمه داره تاخیر؟ و اینکه مثل سری اول اگر مدارک ناقص باشه رد میکنن با فرصت تکمیل میدن؟
    شما اگه بتونید تا قبل از اینکه ویزا اکسپایر بشه اپلای کنید پرونده بررسی میشه. اگه مدارک ناقص باشه هوم آفیس رجکت میکنه و در اون صورت به بعضی ها دو گزینه اپیل و خروج از کشور در عرض ۲۸ روز میدن و به بعضی ها هم فقط خروج از کشور در عرض ۲۸ روز رو و حق اپیل هم نمیدن. تقریبا مدارک مثل ویزای اول هست.

Junior Member

سلام دوستان. خاهشا به من کمک کنین. چند تا سوال از اقا هومن گرامی و دوستان دارم. طبق سوالاتی که کردم. میگن قانون جدید که شما برین سفارت فقط با یه چک لیست و فرم اپیلکیشن. و پاسپورت میرین و اگه وکیل داشته باشی فقط مدارک رو اسکن میکنه میفرسته . یعنی کپی مدارک دارالترجمه لازم نیست. ایا داالترجمه چند سال پیش اشکال نداره بزاری واسه شناسنامه سند ازدواج یا باید به روز باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)