نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 470 از 651 نخستنخست ... 370420460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480520570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,691 تا 4,700 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام به همه
    من نهم ژانویه وقت داشتم tls استانبول . مدارک رو در نوزدهم فرستادیم . بیست و یکم رسیده شفیلد. از سرویس سریع استفاده کردیم. بعد از هجده روز کاری یعنی تقریبا سی روز از رسیدن مدارک ایمیل اومد که تصمیم گرفته شده. با مراجعه کسی که بهشون وکالت داده بودیم برای گرفتن پاسپورت به مرکز ویزا. ایشون گفتن که ریفیوز شده ویزام. و عکس نامه رو فرستادن برام . که دلیلش کامل نبودن مدارک مالی گفتن. اینکه پرینت های بانکی حقوق خالص دو ماه رو نشون نمیده و اینکه یک پی اسلیپ رو از شش ماه متوالی تحویل ندادیم. در حالی پونزده تا پی اسلیپ گذاشته بودیم. ولی درمورد پرینت های بانکی احتمالا ی چیزایی بوده . امیدورام بهترین اتفاق ها برای همه بیفته . خیلی شوک بدی بود برای من بعد این همه انتظار و سختی و هزینه.

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوست عزیز.
    من کار پیکاپ پاسپورتمو دادم به یه خانمی که خودش توی سفارت انگلیس در ترکیه کار میکنه یعنی منظورم اینکه تمامی افسرهای اونجا این خانمو میشناختن و شوهرش هم کارمند اونجا بود دادم. من هم سر همین موضوع خیلی استرس داشتم که مبادا پاسپورت رو دیر تحویل بگیرن یا دیر ارسال کنن ایران. حالا یکم خیالم راحتتره. امیدوارم اگر موفق به دریافت ویزا شدیم سر موعد پاسپورتو تحویل بدن. یه سوال داشتم مگه بعد از دریافت پاسپورت باید کار خاصی غیر از گرفتن بلیط کرد؟ شما گفتید کارت BRP اون چی هست؟

Junior Member

ببخشيد منظورتون از كارت BRPچي هست؟

Junior Member

Biometric residence permits
    پيشنهاد مي كنم اين لينك رو بخونيد: https://www.gov.uk/biometric-residence-permits/collect
    ويزايي كه توي پاس مي زنن ٣٠ روزه هست.بعد بايد ظرف كمتر از ١٠ روز از رسيدنتون بريد و اين كارت brp رو بگيريد از پست افيس و توي اون كارت هست كه اجازه هايي كه دارين و مدت اقامتو اينا معلوم ميشه.بهتره تا قبل از تمام شدن زمان ويزاتون بريد و بگيريد كارتو بنا بر اين جوري برنامه ريزي كنيد كه به تعطيلي اخر هفته نخوريد و زمان ويزاتون تمام شه.
    كاراي مربوط به اداره گذرنامه و مهر ورودتونو اصلا بي اهميت نگيرين ، اگه مثل من توي شهري غير از تهران باشين، اداره گذرنامه براي زدن مهر ورودتون توي پاسپورت يه مقدار اذيت خواهد كرد و زمان مي بره. واسه همين خيلي سريع اقدام كنيد
    ویرایش توسط Afarsam : February 20th, 2018 در ساعت 05:31 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariiimariii نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    من کار پیکاپ پاسپورتمو دادم به یه خانمی که خودش توی سفارت انگلیس در ترکیه کار میکنه یعنی منظورم اینکه تمامی افسرهای اونجا این خانمو میشناختن و شوهرش هم کارمند اونجا بود دادم. من هم سر همین موضوع خیلی استرس داشتم که مبادا پاسپورت رو دیر تحویل بگیرن یا دیر ارسال کنن ایران. حالا یکم خیالم راحتتره. امیدوارم اگر موفق به دریافت ویزا شدیم سر موعد پاسپورتو تحویل بدن. یه سوال داشتم مگه بعد از دریافت پاسپورت باید کار خاصی غیر از گرفتن بلیط کرد؟ شما گفتید کارت BRP اون چی هست؟
    افسر ویزایی در اونجا شما نمیبیند. اونا کارمندهای عادی ویزا سنتر هستند. ویزای شما یک ماهه است و بعد از ورود به انگلیس شما کارت BRP را دریافت خواهید کرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa6478 نمایش پست ها
    هومن جان ايشون ساكن انگليس هستند و امسال رزيدنسي گرفتن،ما چندين سفر با هم رفتيم و ايشون به ديدن خانواده من اومدن و من هم دوبار به ديدن خانوادشون در هند رفتم.شما تابحال مورد اينچنيني ديديد؟
    من متوجه شرایط شما نشدم. شما طوری نوشتید که گویا در هند با هم 4 سال زندگی میکنید. اگر ایشان در انگلیس هستند و شما رو در سفر دیدن به صورت موقتی مساله فرق میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

مدرک زبان English life skills A1 تا چه مدت معتبر هست برای تحویل دادن به سفارت؟؟؟

دوستانی که تجربه اپلای کردن با داشتن شغل آزاد داشتن میشه بگن مدارک مالی که باید آماده کرد چه تفاوتی داره با کسی که برای Employer کار میکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    مدرک زبان English life skills A1 تا چه مدت معتبر هست برای تحویل دادن به سفارت؟؟؟

دوستانی که تجربه اپلای کردن با داشتن شغل آزاد داشتن میشه بگن مدارک مالی که باید آماده کرد چه تفاوتی داره با کسی که برای Employer کار میکنه؟
    زمین تا آسمون فرق دارند!! حجم مدارک چند برابره در مورد کسانی که کار خودشون رو دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها

برای شغل ازاد باید مدارک یک سال کاری نشون داده بشه مدارکی که نشون بده درامد لازم(۱۸۶۰۰) رو داشتین و مالیات پرداخت کردین ،پرینت حساب بانکی و اینکه باید حسابدار داشته باشین تا همه کارهای مربوط به مسائل مالی تون رو انجام بده ولی employer شش ماه پی سلیپ ،پرینت حساب بانکی و قرار داد کاری ، این مهم ترین تفاوتهاش هستش

از زمانی که امتحان دادید و مدرکتون زبانتون صادر شد به مدت ۲سال اعتبار داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)