نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 53 از 651 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام دوستانی که تجربه اپیل دارن کسی هست که بعد از ارسال مدارک نامه ای دریافت نکرده باشه؟ واسه من هیچ نامه ای نیومده این یعنی چی؟
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام دوستانی که تجربه اپیل دارن کسی هست که بعد از ارسال مدارک نامه ای دریافت نکرده باشه؟ واسه من هیچ نامه ای نیومده این یعنی چی؟
    اصلاح میکنم نامه 1.5 ماه پیش ارسال شده ولی بدستم نرسیده بدون تراکینگ نامبر بعید میدونم پست جواب بده
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    اصلاح میکنم نامه 1.5 ماه پیش ارسال شده ولی بدستم نرسیده بدون تراکینگ نامبر بعید میدونم پست جواب بده
    لیلا جان برای من هم نامه ارسال شد ولی هیچ وقت به دستم نرسید شاید الان دو ماه هم شده باشه. محتوای نامه شما چی بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

سلام به همه دوستان من با آقایی قصد ازدواج دارم که باید از طریق غیابی یا در ترکیه ازدواج کنیم ایشون وکالت رو واسه پدرشون فرستادن و الان ترکیه هستن که من در چند روز آینده عقد کنم و واسه چند روز برم ترکیه. شنیدم که بعد سفارت ازدواج غیابی رو ایراد می گیره و بهتره در ترکیه ازدواج کنیم. دوستان کسی اطلاعاتی داره من فقط چند روز فرصت دارم با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hangameh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من با آقایی قصد ازدواج دارم که باید از طریق غیابی یا در ترکیه ازدواج کنیم ایشون وکالت رو واسه پدرشون فرستادن و الان ترکیه هستن که من در چند روز آینده عقد کنم و واسه چند روز برم ترکیه. شنیدم که بعد سفارت ازدواج غیابی رو ایراد می گیره و بهتره در ترکیه ازدواج کنیم. دوستان کسی اطلاعاتی داره من فقط چند روز فرصت دارم با تشکر
    شما چند روز بعد از عقد که میرید ترکیه قصد دارید سفارت هم برید؟ می دونین که حداقل 6 ماه از عقد باید بگذره، بعد اقدام کنید؟

Junior Member

سلام نه الان واسه سفارت نمی خوام اقدام کنم .الا ن می خواهیم ازدواج کنیم.نامزدم ترکیه هستن وکالت رو پست کردن ولی شنیدم برم ترکیه و اول در شهرداری ترکیه بعد در کنسولگری ایران ازدواج کنیم بهتره.شنیدم اگر با وکالت ازدواج کنم بعد سفارت انگلستان ایراد می گیرن و بهتره در زمان ازدواج کنار هم باشیم؟با سپاس

Junior Member

جواب من هم منفی شد از ازدواجمون ایراد گرفتن ما همدیگر رو دیده بودیم اما ازدواجمون غیابی بود . مرحله بعدی چیه؟ کسی می تونه کمک کنه؟

چگونه میشه اپیل انجام داد؟ بهترین راه چیه؟

پاسپورت رو گرفتن اما یک هفته ای جواب امد
    ویرایش توسط میلاد : June 2nd, 2013 در ساعت 03:34 PM

Junior Member

سلام من اطلاعات زیادی راجب برنامه های بعدی ندارم ما الان می خواهیم ازدواج کنیم.شما ببینید بعد از جواب منفی چه مدت بعد باید اقدام کنید انشاالله هر چه زودتر جواب می گیرید.

Junior Member

سلام . من در ژانويه اقدام كردم براي ويزاي ازدواج ، و مدت زمان انتظار رو همون 12 هفته گفتن كه در هفته 11 ايميل زدن كه Documents Ready for Pickup by Applicant or Courier و وقتي به استنبول رفتم ديدم كه منو بخاطر يك ايراد كوچيك رد كردن . ايراد اين بود كه اسم شركت شوهر شما مشابه اسم شركتي است كه جمع شده . براي اين ايراد منو رد كردن و من در خواست بازبيني دادم و الان 21 روز كاري از ارسال درخواستم گذشته . ميخواستم بدونم چه زماني طول ميكشه تا جواب بازبيني يا همون ريويو رو بدن .آيا ممكنه تو اين مرحله جواب قبول بگيرم يا حتما بايد دادگاه برم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    شما چند روز بعد از عقد که میرید ترکیه قصد دارید سفارت هم برید؟ می دونین که حداقل 6 ماه از عقد باید بگذره، بعد اقدام کنید؟
    دوست عزيز آيا در قوانين ويزاي ازدواج در UKBA ذكر شده كه 6 ماه بايد از عقد بگذره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)