نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 598 از 651 نخستنخست ... 98498548588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608648 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,971 تا 5,980 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

با سلام، موضوع سوال ممکنه کمی با موضوع اصلی بحث مطابقت نداشته باشه ولی خیلی ممنون میشم اگر کسی به من راهنمایی بده . من ویزای همسر دوره دوم (۳۰ ماهه) ۵ ساله leave to remain دارم و همسرم ویزای مشابه دارن و یکسال تا اقدام برای ویزای اقامت دائم ایشون indifinat leave to remain زمان مونده. فرزند اول ما دو ماه پیش بدنیا اومده . با توجه به این شرایط برای کدوم ویزا باید اقدام کنیم ؟. این اطلاعات رو هم کسب کردیم
    ۱-در صورت داشتن indifinat leave to remain هر کدوم ما ، فرزند اتوماتیک ستیزن میشه که شامل ما نیست
    ۲- فرزند تا سه ماه از خدمات بهداشتی رایگان برخورداره بعد از اون نیاز به مشخص شدن وضعیت اقامتی داره (۱۰۰ درصد مطمئن نیستم از این ) در این صورت باید بنحوی اقدام کنیم
    ۳- ویزای دیپندنت مستقل برای بچه نیست ، باید اقدام کننده والدین باشن و فرزند به اپلیکیشن بعنوان دپندنت اضافه بشه (سوالات فرم برای یک متولد تنظیم نشده) در صورتی که ما هنوز در مرحله اقدام نیستیم
    سایت دولت هم زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم
    احتمال این هست که مورد ۲ صحیح نباشه و ما باید تا زمان اقدام خودمون صبر کنیم
    اگر جواب بدین کمک بزرگی
    ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedi484 نمایش پست ها
    بعد یه سوال دیگه هم هست که
    طبق قانون کار پارت تایم من بابت هر کدوم از این ۳ کار که خدمتتون عرض کردم چون دریافت حقوقم هفتگی زیر ۱۶۶£ هست بهش اینشورنس تعلق نمیگیره
    حالا می‌خواد بدونم این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    ایا این ایراد رو نمیگیرن چون که ۳ تا کار دارم باید اینشورنس رو پرداخت می‌کردم ؟
    در مورد سوال اول راهنمای Appendix FM 1.7 در این مورد واضح نمیگه که آیا شما میتونید دوتا شغل همزمان برای CAT A داشته باشید یا نه ولی برداشتی که میشه کرد اینه که میشه و در اینترنت هم نمونه های موفقی با این حالت دیده میشه. در مورد سوال دوم باید از حسابدارهای شرکتها بپرسید چون HMRC وقتی دریافتیهای شما رو میبینه خودش محاسبه میکنه و بعد مالیات و بیمه رو کم میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط donken نمایش پست ها
    با سلام، موضوع سوال ممکنه کمی با موضوع اصلی بحث مطابقت نداشته باشه ولی خیلی ممنون میشم اگر کسی به من راهنمایی بده . من ویزای همسر دوره دوم (۳۰ ماهه) ۵ ساله leave to remain دارم و همسرم ویزای مشابه دارن و یکسال تا اقدام برای ویزای اقامت دائم ایشون indifinat leave to remain زمان مونده. فرزند اول ما دو ماه پیش بدنیا اومده . با توجه به این شرایط برای کدوم ویزا باید اقدام کنیم ؟. این اطلاعات رو هم کسب کردیم
    ۱-در صورت داشتن indifinat leave to remain هر کدوم ما ، فرزند اتوماتیک ستیزن میشه که شامل ما نیست
    ۲- فرزند تا سه ماه از خدمات بهداشتی رایگان برخورداره بعد از اون نیاز به مشخص شدن وضعیت اقامتی داره (۱۰۰ درصد مطمئن نیستم از این ) در این صورت باید بنحوی اقدام کنیم
    ۳- ویزای دیپندنت مستقل برای بچه نیست ، باید اقدام کننده والدین باشن و فرزند به اپلیکیشن بعنوان دپندنت اضافه بشه (سوالات فرم برای یک متولد تنظیم نشده) در صورتی که ما هنوز در مرحله اقدام نیستیم
    سایت دولت هم زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم
    احتمال این هست که مورد ۲ صحیح نباشه و ما باید تا زمان اقدام خودمون صبر کنیم
    اگر جواب بدین کمک بزرگی
    ممنون
    به نظر میاد همسر شما پناهنده هستند که هنوز هیچ کدوم دائم ندارید باید از یه وکیل متخصص در امور پناهندگی در مورد وضعیت فرزندتون بپرسید و وضعیت ویزای ایشون در حال حاضر بپرسید.

هر وقت هر کدوم اقامت دائم رو بگیرید و فرزندتون که در انگلیس به دنیا اومده زیر 18 سال داشته باشه میتونید برای تابعیت ایشون اقدام کنید:
    https://www.gov.uk/apply-citizenship-born-uk

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

سلام دوستان. ببخشید میخواستم بپرسم کسی جدیدا از ترکیه مرکز TLS contact برای ویزای ازدواج یا همون Settlement Visa اقدام کرده؟! من و همسرم جمعه پیش وقت تحویل دادن پاسورت و اپلیکیشن رو داشتیم ( قبلش باید بگم بعد از پرداحت هزینه اپلیکیشن سیستم برامون باز نشد که ساپورتینگ داکیومنتس رو آپلود کنیم در واقع نمی تونستیم جایی register کنیم که امکان آپلود بهمون بده. در نتیجه مجبور بودیم اون همه مداک رو با خودمون به نرکیه ببریم. من از ایران و همسرم از لندن. ولی اونجا مدارک رو تحویل نگرفتن و فقط پاسپورت من رو گرفتن و بیومتریک رو انجام دادن و گفتن مدارک رو باید خودتون DHL کنین هوم آفیس توو لندن. حیلی وضع بدی بود. کارکنان زیاد انگلیسی بلد نبودن و اولش کلنا اجازه ورود نمی دادن و میگفتن قوانین عوض شده و کسی چیزی نمی دونه و توی سایت GOV.UK هم چیزی جدید نوشته نشده. وقتمون 8:30 صبح بود ولی با کلی خواهش ظهر اجازه دادن برای تحویل پاسپورت بریم داخل. همسرم چندین جا از جمله هوم آفیس ایمیل زدن که حداقل یکی بگه مدارک رو چکار کنیم و کجا تحویل بدیم ولی هنوز هیچی به هیچی!!!

Junior Member

بعد یه سوال دیگه هم هست که
    طبق قانون کار پارت تایم من بابت هر کدوم از این ۳ کار که خدمتتون عرض کردم چون دریافت حقوقم هفتگی زیر ۱۶۶£ هست بهش اینشورنس تعلق نمیگیره
    حالا می‌خواد بدونم این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    ایا این ایراد رو نمیگیرن چون که ۳ تا کار دارم باید اینشورنس رو پرداخت می‌کردم ؟
    بازم ممنونم از راهنمایی شما

و سوال آخر اینه که
    اگر از محل کار کانترکت موجود نباشه اما از صاحب کار نامه کامل بگیریم و یه نامه هم از حسابدار صاحب کار گرفته بشه و همه جزئیات رو کانفرم کنه ، مورد قبول هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در مورد سوال اول راهنمای Appendix FM 1.7 در این مورد واضح نمیگه که آیا شما میتونید دوتا شغل همزمان برای CAT A داشته باشید یا نه ولی برداشتی که میشه کرد اینه که میشه و در اینترنت هم نمونه های موفقی با این حالت دیده میشه. در مورد سوال دوم باید از حسابدارهای شرکتها بپرسید چون HMRC وقتی دریافتیهای شما رو میبینه خودش محاسبه میکنه و بعد مالیات و بیمه رو کم میکنه.
    بازم ممنونم از راهنمایی شما

و سوال آخر اینه که
    اگر از محل کار کانترکت موجود نباشه اما از صاحب کار نامه کامل بگیریم و یه نامه هم از حسابدار صاحب کار گرفته بشه و همه جزئیات رو کانفرم کنه ، مورد قبول هست ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharooneh نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید میخواستم بپرسم کسی جدیدا از ترکیه مرکز TLS contact برای ویزای ازدواج یا همون Settlement Visa اقدام کرده؟! من و همسرم جمعه پیش وقت تحویل دادن پاسورت و اپلیکیشن رو داشتیم ( قبلش باید بگم بعد از پرداحت هزینه اپلیکیشن سیستم برامون باز نشد که ساپورتینگ داکیومنتس رو آپلود کنیم در واقع نمی تونستیم جایی register کنیم که امکان آپلود بهمون بده. در نتیجه مجبور بودیم اون همه مداک رو با خودمون به نرکیه ببریم. من از ایران و همسرم از لندن. ولی اونجا مدارک رو تحویل نگرفتن و فقط پاسپورت من رو گرفتن و بیومتریک رو انجام دادن و گفتن مدارک رو باید خودتون DHL کنین هوم آفیس توو لندن. حیلی وضع بدی بود. کارکنان زیاد انگلیسی بلد نبودن و اولش کلنا اجازه ورود نمی دادن و میگفتن قوانین عوض شده و کسی چیزی نمی دونه و توی سایت GOV.UK هم چیزی جدید نوشته نشده. وقتمون 8:30 صبح بود ولی با کلی خواهش ظهر اجازه دادن برای تحویل پاسپورت بریم داخل. همسرم چندین جا از جمله هوم آفیس ایمیل زدن که حداقل یکی بگه مدارک رو چکار کنیم و کجا تحویل بدیم ولی هنوز هیچی به هیچی!!!
    سیستم عوض شده و دیگه به شفیلد نمیتونید بفرستید. شما میتونید یا خودتون همه چیز رو آپلود کنید که احتمالا اشتباه رفتید مسیر رو چون به خوبی در انتهای کار امکان self upload رو بهتون میده و یا اینکه میتونید به آدرسی در لندن بفرستید برای اسکن که هزینه هم داره. لینک زیر رو ببینید:
    https://static.tlscontact.com/media/...al_process.pdf

Junior Member

بله دقیقا همین که فرمودید هست ...
    ۳ جای مختلف همزمان به مدت حدودا ۹ ماه
    البته اگه بخوام واضح تر بگم به این شکل هست که
    از اوایل سال ۲۰۱۸ پارت تایم یه جا مشغول به کار شدم که همچنان سر این کار هستم
    و در اول سال ۲۰۱۹ دو کار جدیدم رو شروع کردم که الان بدون وقفه دارم هر سه کار رو میرم
    شما خیلی واضح نمیگید .‌شما باید درامدتون ۱۸۶۰۰ ناخالصی باشه شما میگید سه جا کار میکنید که دو تاش زیر ۱۶۶ پوند و کلا تکس نمیدین بعد یکبار فرمودید تکس میدید و پول رو تو حساب میر یزید . شما اگر مجموع درامدتون به ۱۸۶۰۰ برسه باید تکس بدین . حتی اگر نرسه به سایت hmrcمراجعه کنید متوجه میشید که کار دوم بیست درصد بهش تکس تعلق میگیره اگر ۳ کار داشته باشید یکی ار کارهاتون ۲۰ درصد بهش تکس تعلق میگیره .

Junior Member

سلام
    ممنون ميشم هرچه سريعتر من را راهنمايي بفرماييد🙏

من همسرم دو مليتي ، يعني ايراني و متولد انگلستان هست و الان به مدت ٢ ماهه كه در انگليس تكس ميده و پيسليپ داره و من در ايران هستم و منتظر ٦ ماه پيسليپ هستم ميخوام بدونم كه آيا مشكلي در شرايط زير براي ما وجود دارد:
    ١- اينكه اولين پيسليپ من كمتر از ١ ماهه ، آيا سفارت برايش پيسليپ فقط مهمه يا بايد حتما يك ماه كامل باشه؟

٢- همسرم ميخواد ١ ماه بياد ايران ولي تاثيري بر روي كارش نميزاره و سر ماه براش تكس رد ميشه ، مثل يك ماه مرخصي ، آيا سفارت به اين قضيه كار دارد كه چرا هنوز ٢ ماه كار نكرده ، ١ ماه حضور نداشته و آيا بهتره در انگليس بماند يا مشكلي پيش نمياد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Liana77 نمایش پست ها
    شما خیلی واضح نمیگید .‌شما باید درامدتون ۱۸۶۰۰ ناخالصی باشه شما میگید سه جا کار میکنید که دو تاش زیر ۱۶۶ پوند و کلا تکس نمیدین بعد یکبار فرمودید تکس میدید و پول رو تو حساب میر یزید . شما اگر مجموع درامدتون به ۱۸۶۰۰ برسه باید تکس بدین . حتی اگر نرسه به سایت hmrcمراجعه کنید متوجه میشید که کار دوم بیست درصد بهش تکس تعلق میگیره اگر ۳ کار داشته باشید یکی ار کارهاتون ۲۰ درصد بهش تکس تعلق میگیره .
    اره حق با شماست یکم این کیس من گیج کنندست اما من منظورم تکس نبود ،من تکس رو میدم اما بیمه رو از من کم نمیکنند چون قانون میگه‌ زیر ۱۶۶£ در هفته بیمه تعلق نمیگیره
    بزارید واضحتر بگم

هر سه کار پارت تایم هست
    کار اولم که ۱۵ ساعت در هفته و ساعتی ۹£ هست و ماهیانه حقوقم از طرف کارفرما بعد از تکس به حسابم واریز میشه اما چون زیر ۱۶۶£ هست بیمه کم نمیشه

کار دوم ۲۰ ساعت در هفته هست که به صورت کش و ماهیانه پرداخت میشه و من پی اسلیپ می‌گیرم که توی پی اسلیپ مبلغ ناخالص مشخصه و تکس هم مشخصه و مبلغ خالص هم مشخصه و من مبلغ تکس رو ماهیانه به حسابدار کارفرما میدم و اون تکس من رو پرداخت میکنه و مبلغ خالص رو به بانکم واریز می‌کنم که تمام پرداخت های تکس هم توی سیستم و اکانت من توی وبسایت HMRC قابل مشاهده هست اما باز بیمه کم نمیشه چون زیر ۱۶۶£ در هفته هست

و کار سوم هم ۱۶ ساعت در هفته هست که پرداخت ها دقیقا مثل کار دومم هست

مسئاله گیج کننده کیس من همنجاست که HMRC در قبال من و شغل های من و تکس من بابت ۳ شغل داره به صورت مجموع نگاه مینه اما بیمه رو میگن چون بابت هر شغل به صورت مجزا زیر ۱۶۶£ می‌گیرم بهم تعلق نمیگیره

اینو اضافه کنم که من مبلغ ناخالص دریافتیم به این شکل هست که :

کار اول ماهیانه : ۵۴۰£ که البته متغیر هست چون بعضی وقتا بیشتر و بعضی وقتا کمتره (بیشتر از یک سال هست که اینجا کار می‌کنم )
    کار دوم ماهیانه ۶۵۶£ به صورت ثابت هست ( ۹ ماه اینجا کار می‌کنم )
    کار سوم ماهیانه ۵۲۵£ به صورت ثابت هست (۹ماه اینجا کار می‌کنم )

که در مجموع ماهیانه ناخالص ۱۷۲۱£ هستش

و در سال مجموع ناخالص بابت ۳ شغل حدودا ۲۰۰۰۰£ هستش
    امیدوارم واضح توضیح داده باشم

کلا میخاستم ببینم آیا من جایی از کار رو اشتباه عمل می‌کنم یا نه ؟؟؟ضمن اینکه HMRC میگه‌ شما نیازی به پرداخت بیمه ندارید اما توی appendix میشه که شما باید تکس و بیمه رو پرداخت کرده باشید که مورد قبول واقع بشه اما توضیح واضحی نداده که من مشابه کیس خودم رو بدونم (من در حال حاضر فقط دارم تکس رو پرداخت می‌کنم اما بیمه رو نه )

ممنون که وقت میزارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)