نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 465 از 651 نخستنخست ... 365415455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475515565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,641 تا 4,650 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    من تو سایت gov خوندم ولی الان پیداش نکردم ، پیدا کردم میذارم. اینکه بچه باید هفت سال تو بریتانیا زندگی کرده باشه که والدین بتونه ازون طریق اقامت بگیره و اینکه زندگی در خارج از UK براش سخت باشه
    هر وقت لینکی پیدا کردید بذارید. اون موردی که شما میگید با چیزی که ایشون گفته خیلی فرق داره. ایشون میگه فوری بعد از پاس بچه به پدر و مادر تابعیت میدن ولی چیزی که شما میگید بعد از 7 ساله.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

خب من نمیدونستم بعد از تولد بچه، کی شهروند اونجا میشه. بقیه میتونن اطلاعات رو کامل کنن.

[IMG][/IMG]

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی هست که اوایل نوامبر از استانبول اقدام کرده باشه و تا الان جواب گرفته باشه؟ من تاریخ 7 نوامبر نوبت مصاحبه ام بود و تا امروز هیچ خبری نیست.ایمیلی هم نگرفتم که بگه بررسی بیشتر نیازه یا شبیه به این. این ایمیل معمولا بعد از چقدر وقت میاد اگه لازم باشه؟
    توی gov.uk قبلا زده بود پروسس تایمش 3 ماهه حالا کرده 120 روز.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    خب من نمیدونستم بعد از تولد بچه، کی شهروند اونجا میشه. بقیه میتونن اطلاعات رو کامل کنن.

[IMG][/IMG]
    این چیزی که شما فرستادید با پست اول فرق داره. ایشون گفته بودن شما از این طریق بیای فورا پاس میگیری در حالیکه پایین صفحه رو بخونید از این طریق هم باید 5 سال باشید تا اقامت دائم بگیرید. در ضمن در همین صفحه گفته که شما اگر از طریق همسرتون میتونید بیاید نباید از طریق بچه اقدام کنید. در ضمن این نوع ویزا خیلی حالت خاصیه و معمولا کیس پیچیده ای هست چون چظوری شما در انگلیس نبودید ولی بچه شما اونجاست و تابعیت انگلیس داره و الان مسوولیت ایشون برعهده کس دیگری به غیر از پدرش هست؟ این مسیر، راه سریعتر برای اخذ تابعیت نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Afarsam نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی هست که اوایل نوامبر از استانبول اقدام کرده باشه و تا الان جواب گرفته باشه؟ من تاریخ 7 نوامبر نوبت مصاحبه ام بود و تا امروز هیچ خبری نیست.ایمیلی هم نگرفتم که بگه بررسی بیشتر نیازه یا شبیه به این. این ایمیل معمولا بعد از چقدر وقت میاد اگه لازم باشه؟
    توی gov.uk قبلا زده بود پروسس تایمش 3 ماهه حالا کرده 120 روز.
    ما هم يك نوامبراز استانبول اقدام كرديم و هنوز هيچگونه جوابي دريافت نكرديم و منتظريم

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    تشکر میکنم از اقا همون و همه دوستان که وقت میگذارن و پاسخ میدن.
    از سفارت تهران هم میشه سرویس سریع (priority) گرفت؟ حالا که دوستان گفتن وقت دهی تهران خوب شده به نظر میرسه تهران از نظر هزینه و زمان مناسب تره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من با كمك اين سايت و راهنمايي هاى دوستان موفق شدم ويزاى fiance بگيرم و بيام انگليس الان اينجام و داريم با همسرم ازدواج ميكنيم از ويزاى ٦ ماهه قبليم حدوداً٤ ماه مونده و ميخوام براى ويزاى جديد اقدام كنم لطفاً بهم بگيد براى اين ويزا نياز به چه چيزايى جديدى دارم و اينكه اين ويزاى جديد كه ميخوام بگيرم چه ويزايى ميشه يعنى عنوانش چيه؟ مرسى از راهنماييتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

من اخیرا پرسیدم گفتند که نه این سرویس رو نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط khazan2541 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    تشکر میکنم از اقا همون و همه دوستان که وقت میگذارن و پاسخ میدن.
    از سفارت تهران هم میشه سرویس سریع (priority) گرفت؟ حالا که دوستان گفتن وقت دهی تهران خوب شده به نظر میرسه تهران از نظر هزینه و زمان مناسب تره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nedajon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با كمك اين سايت و راهنمايي هاى دوستان موفق شدم ويزاى fiance بگيرم و بيام انگليس الان اينجام و داريم با همسرم ازدواج ميكنيم از ويزاى ٦ ماهه قبليم حدوداً٤ ماه مونده و ميخوام براى ويزاى جديد اقدام كنم لطفاً بهم بگيد براى اين ويزا نياز به چه چيزايى جديدى دارم و اينكه اين ويزاى جديد كه ميخوام بگيرم چه ويزايى ميشه يعنى عنوانش چيه؟ مرسى از راهنماييتون
    ویزای شما میشه Spouse و 30 ماهه خواهد بود. مدارک تا حد زیادی مشابه پرونده اوله (نه صد در صد) و به صورت حضوری هم میتونید اقدام کنید که سریع جواب رو بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    اگر امكانش هست، ميشه بگيد سري دوم(يعني بعد از پايان سه سال) چه مداركي ارائه داديد؟
    همون مدارک قبلی و بجای عکس و پرینت مکالمات و غیره باید مدارک دیگه ای واسه اثبات اینکه با هم زندگی میکنید بفرستید مثله قبض که اسم جفتتون هست نامه های رسمی که به ادرستون میاد و نامه از جی پی که جفتتون تو یک ادرس زندگی میکنید راحتتره معمولا
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)