نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 466 از 651 نخستنخست ... 366416456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476516566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,651 تا 4,660 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای ۲.۵ ساله دوم نیازی هست که جوینت اکانت داشته باشیم و یا قبض برق/تلفن به اسم هردو باشه و یا اینکه خونه باید به اسم هردو باشه؟
    ما حساب مشترک یا قبض مشترک نداشتیم ولی شش یا نه مدرک یادم نیست نوشته تو مدارک مورد نیاز که اگه به اسم مشترک نبود نمیدونم ۶ تا یا ۹ تا نامه از هر کدوم طی دوسال و نیم دریافت کردید تو تاریخهای مختلف بزارید من اینکارو کردم مشکلی نپود
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دوستي شنيدم ؛ خانمي كه فعلا با ويزاي ازدواج دو سال و هشت ماه وارد كشور انگليس شده ، اگر فرزندش به دنيا بياد، همزمان كه بچه پاس انگليسي ميگيره؛ همينطور،پاس انگليس به مادر هم ميدن و ديگه منتظر پروسه پنج ساله نميمونه. از آقاهومن و ساير دوستان ميخوام اگر كسي اطلاع از صحت و يا كذب بودن اين موضوع داره، راهنمايي كنه. متشكرم
    نه اینطور نیست من بچم دنیا اومد اما من همچنان منتظرم تا پنج سالم تموم شه

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی هست که پنج سالش رو گذرونده باشه و ویزای دایم و پاسشو گرفته باشه خواستم بدونم مدارکی که باید تحویل بدیم بازم همون مدارکیه که واسه دو ویزای قبلی گرفتن
    یعنی هیچکس هنوز وارد مرحله پاسپورت نشده؟

Junior Member

احتمالاً دوستانى كه پروسه پنج ساله رو گذروندن كسانى هستن كه در سالهاي ابتدايي اين وبلاگ همكارى ميكردن و ديگه به اينجا سر نميزنن

سلام ما شهريور اقدام كرديم از آنكارا براي ويزاي انگلستان اما سه ماه بعد ايميل اومد كه نياز به برسي بيشتر هست ما مداركي رو مجدد فرستاديم دوماه و نيم پيش اما تا الان هيچ خبري نشده كسي هست تجربه داشته باشه در اين مورد ؟؟؟؟ ميدونيد كه جقدر طول ميكشه كه مجددا بررسي كنن؟ واقعا كلافه شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefehfarsh نمایش پست ها
    سلام ما شهريور اقدام كرديم از آنكارا براي ويزاي انگلستان اما سه ماه بعد ايميل اومد كه نياز به برسي بيشتر هست ما مداركي رو مجدد فرستاديم دوماه و نيم پيش اما تا الان هيچ خبري نشده كسي هست تجربه داشته باشه در اين مورد ؟؟؟؟ ميدونيد كه جقدر طول ميكشه كه مجددا بررسي كنن؟ واقعا كلافه شدم ������
    شما واسه چه نوع ويزايي اقدام كردين ؟و اينكه مگه ميشه دوباره مدارك فرستاد؟خودشون ازتون مدارك خواستن؟ما يك نوامبر از استانبول واسه ويزاي ازدواج اقدام كرديم و امروز ايميل اومده كه پرونده مون در دست بررسيه و نياز به زمان بيشتر داره واسه تصميم گيري

ApplyAbroad Guru

در مورد تمدید ویزا و اقامت دائم در پستهای جداگانه توضیح داده شده. خیلی مشابه ویزاهای قبلی هست به جز بخش رابطه. برای تابعیت مدارک کلا فرق دارند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefehfarsh نمایش پست ها
    سلام ما شهريور اقدام كرديم از آنكارا براي ويزاي انگلستان اما سه ماه بعد ايميل اومد كه نياز به برسي بيشتر هست ما مداركي رو مجدد فرستاديم دوماه و نيم پيش اما تا الان هيچ خبري نشده كسي هست تجربه داشته باشه در اين مورد ؟؟؟؟ ميدونيد كه جقدر طول ميكشه كه مجددا بررسي كنن؟ واقعا كلافه شدم ������
    زمان بندی مشخصی نداره و میتونه خیلی طولانی تر از حالت نرمال بشه.

Junior Member

سلام دوستان
    سپاسگزارم از اینکه با حوصله و صبوری پاسخ میدهید.
    من 62500 پوند در بانک گذاشته ام ،برای ارائه مدارک، نامه تمکن مالی کافیه یا باید صورت حساب شش ماه هم ارائه کنم؟ با این وضعیت قیمت پوند ارزش پول من تو این شش ماه کم شده، بانک گفت با توجه به نرخ اخرین روز معادل پوند را حساب میکنن. به نظر شما افسر چطوری محاسبه میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khazan2541 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سپاسگزارم از اینکه با حوصله و صبوری پاسخ میدهید.
    من 62500 پوند در بانک گذاشته ام ،برای ارائه مدارک، نامه تمکن مالی کافیه یا باید صورت حساب شش ماه هم ارائه کنم؟ با این وضعیت قیمت پوند ارزش پول من تو این شش ماه کم شده، بانک گفت با توجه به نرخ اخرین روز معادل پوند را حساب میکنن. به نظر شما افسر چطوری محاسبه میکنه.
    برای ویزای ازدواجی فقط و فقط پرینت حساب شش ماهه قابل قبوله و نامه تمکن قبول نیست.
    نرخ براساس سایت Oanda در date of application حساب میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)