نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 101 از 651 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaolly نمایش پست ها
    سلام شیما هستم ۲۱ سالمه دانشجوی دندانپزشکی‌ از هند... چند ماهی می‌شه که دوست پسر انگلیسی‌ دارم و اون به ازدواج فکر می‌کنه من دقیقا ۳ تا ۴ سال دیگه درسم تموم می‌شه چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
    ۱،نظر شما درباره مرد انگلیسی‌ و ازدواج چیه؟
    ۲،دوست پسرم نمیخواد دینشو عوض کنه متوجه شدم که میتونیم خارج از ایران ازدواج کنیم اولا کجا باید ازدواج کنیم که انگلیس بپذیره آیا هند مناسب؟ دوما ایران برای من مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه که من شوهرم مسلمون نیست؟ و آیا می‌تونم راحت به ایران سفرکنم؟ به خصوص زمانی‌ که هند هستم چون هنوز ملیتم ایرانی‌
    ۳،اگر بخوام ازدواج کنم امکان دانشجوی انتقالی گرفتن هست؟ یا بهتره درسمو تموم کنم؟و اگر موفق بشم ویزای ازدواج بگیرم می‌تونم با این ویزا به عنوانه یک انگلیسی‌ توی دانشگهاشون درس بخونم یا که باید اول شهروند بشم(با توجه به اینکه اگر دانشجوی بین المللی بشم هزینه‌ها ۲ برابر.... آیا منو شهروند میدونن یا من باید هزینهٔ دانشگاهمو به عنوانه دانشجوی بین‌المللی بدم؟؟؟) نظر شما چیه تحصیل در انگلیس یا ادامه در هند
    ۴،حدود هزینهٔ کل پرسهٔ ازدواج و ویزا چقدر می‌شه؟ و درامد دوست پسرم چقدر باید باشه؟
    ۵،با توجه به اینکه رشته‌ام سخت به نظر شما بهتر نیست از اول تو انگلیس شروع کنم؟؟ شنیدم شرایط سختی برای پذیرش دندانپزشک و پزشک و دادن اجازه کار هست... ممکن منو راهنمایی‌ کنین؟؟؟
    ۶،یک توضیح کلی‌ از مراحلی که الان باید طی‌ کنم و حدود زمانی‌ که میکشه
    سلام
    1. این یک تصمیم شخصیه
    2.اطلاعی ندارم
    3. اگر موفق به اخذ ویزا شید ویزای دوسال و نیمه بتون میدن بعد از این مدت باز برای حدود دوسال و نیم تمدید میشه و نهایتا بعد از 5 سال به شما اقامت میدن اما در طی این مدت چون سیتیزن نیستید دانشجوی اینترنشنال حساب میشید و قطعا انتقالی گرفتن کار راحتی نخواهد بود.
    4. در آمد همسر باید حداقل حدود 18000 پوند سالیانه باشه فکر کنم هجده هزار و ششصد پوند بود البته. هزینه ازدواج که بستگی به خودتون داره اما برای ویزا میتونید وکیل بگیرید یا نه. ما وکیل داشتیم 700 پوند پول وکیل بود. و حدود 850 پوند هزینه اپلای و در کل مسافرت هایی که با هم میرید برای نشون دادن ارتباط هم هزینه خاص خودشون رو دارن
    5- اطلاعی ندارم
    6- این یک پروسه است که مرحله به مرحله باید دقیق و هدفمند پیش برید و همونطور که توی این فروم از تجربه افراد دیگه میبینید خیلی ها رو رد کردن. یه سری شرایط مادی داره غیر از حداقل حقوق، مثل پرداخت مالیات و یه سری شرایط نشون دادن ارتباط و آزمون زبان که باید شما بدید در کل پروسه ممکنه از چند ماه یا حتی یکی دو سال برای اونها که باراول ریجکت میشن طول بکشه.
    نظر شخصی من اینه که مهمترین قسمت ماجرای شما اینه که اول بتونید تصمیم بگیرید که این پسر کسی هست که بخواید براش ریسک کنید و چنین تصمیم بزرگی بگیرید یا نه. و آیاکسی هست که واقعا بتونید باش خوشبخت شید؟ اگه جوابتون به این سوال ها بله هست پس مراحل دیگه هم سخت یا آسون، دیر یا زود حل میشن. میتونید بعد از این مرحله با یه وکیل صحبت کنید که کارهاتون اصولی پیش بره.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

با سلام به هومن عزیز
    من و خانمم میخایم برای Tier4 dependentاقدام کنیم آیا ترجمه سند ملکیت خونه و مغازه کمک میکنه به گرفتن ویزا؟ مرسی از راهنمایی تون

دوستان گلم امروز با من تماس گرفتن از سفارت با درخواست ویزای من موافقت شده نمی دونید چه حالی دارم دوازده سال طول کشید خواستم بگم هیچ وقت نا امید نشید در طول این دوازده سال سه بار رفیوز شده بودم دو بار اپیل کردم میلیونها تومان هزینه داشت خسته خسته بودم اما همچنان امیدوار تجربه های زیادی در زمینه ویزا دارم با خودم قرار بسته بودم که در صورتی که موفق شدم کمک کنم به همه کسانی که نیاز به کمک دارن همه اش دارم اشک می ریزم خیلی خوشحالم از خدا می خوام که این لحظه رو نصیب همه تون کنه

خدایییییییییییییییییییییا مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamkhanoom نمایش پست ها
    خدایییییییییییییییییییییا مرسی

سلام.از صمیم قلب بهتون تبریک میگم دوست عزیز امیدوام همیشه موفق باشید.
    حالا که همچین تصمیمی گرفتید میشه به سوالای منم جواب بدید و کمکم کنید؟
    1:شما وقتی اپیل میکردین دادگاه هم میرفتید؟ یعنی دادگاه هم درخواست شما رو رد میکرد؟
    2: دلیل رفیوز شدن چی بود؟
    3: اینبار اپلای کرده بودین یا اپیل؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط sintia نمایش پست ها
    سلام.از صمیم قلب بهتون تبریک میگم دوست عزیز امیدوام همیشه موفق باشید.
    حالا که همچین تصمیمی گرفتید میشه به سوالای منم جواب بدید و کمکم کنید؟
    1:شما وقتی اپیل میکردین دادگاه هم میرفتید؟ یعنی دادگاه هم درخواست شما رو رد میکرد؟
    2: دلیل رفیوز شدن چی بود؟
    3: اینبار اپلای کرده بودین یا اپیل؟ ممنون میشم اگه جواب بدین
    ممنونم دوست عزیزم
    حتما جواب میدم
    1. من کلا سه بار اپلای کردم بار اول اپیل کردم اما بار دوم نکردم ونا امید شدم بعد از چند سال دوباره اپلای کردم از ترکیه باز هم رد شدم اما اینبار اپیل کردم و وکیل گرفتم و کیل من موفق شد قبل از رفتن به دادگاه افیسر همافیس رو مجاب کنه و پرونده رو فرستادن سفارت در ترکیه و امروز به من جواب دادن که مثبت بوده
    2. دلیل رد شدن مکرر ویزای من بیمار بودن شوهرم و نداشتن کار ایشون بود
    3. همانطور که قبلا گفتم اپیل کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamkhanoom نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیزم
    حتما جواب میدم
    1. من کلا سه بار اپلای کردم بار اول اپیل کردم اما بار دوم نکردم ونا امید شدم بعد از چند سال دوباره اپلای کردم از ترکیه باز هم رد شدم اما اینبار اپیل کردم و وکیل گرفتم و کیل من موفق شد قبل از رفتن به دادگاه افیسر همافیس رو مجاب کنه و پرونده رو فرستادن سفارت در ترکیه و امروز به من جواب دادن که مثبت بوده
    2. دلیل رد شدن مکرر ویزای من بیمار بودن شوهرم و نداشتن کار ایشون بود
    3. همانطور که قبلا گفتم اپیل کردم
    الان برای من وقت دادگاه تعیین شده. من نمیدونم هنوز احتمالش هست که افیسر تصمیمش رو عوض کنه یا نه؟ یعنی من تا تاریخ دادگاه دیگه هیچ امیدی ندارم؟ من برای شما پیام خصوصی هم گذاشتم. اگه جواب بدین ممنون میشم. چون من میخوام وکیلمو عوض کنم ازتون یک سری اطلاعات میخوام اگه ممکن باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nishtemanco نمایش پست ها
    با سلام به هومن عزیز
    من و خانمم میخایم برای Tier4 dependentاقدام کنیم آیا ترجمه سند ملکیت خونه و مغازه کمک میکنه به گرفتن ویزا؟ مرسی از راهنمایی تون
    سوال رو در تاپیک اشتباهی مطرح کردید. اینجا برای همراه دانشجو نیست. در ضمن داشتنش ضرر نداره.

دوستان یه سوال داشتم. من دوم نوامبر 2012 اپلای کردم، ریجکت شدم و 12 فبریه 2013 اپیل کردم. از اون موقع به بعد کلی مدرک هم فرستادیم براشون. به ما گیر مالیاتی داده بودن. آخرین تاریخی که بهمون گفته بودن 17 اکتبر بود. ولی هنوز هیچ خبری نشده. هر وقت شوهر من با دادگاه تماس می گیره می گن آفیسر شما هنوز هیچ تصمیمی نگرفته. من می خوام بدونم چه کاری دیگه ای به غیر از تماس و ایمیل می تونم بکنم. شوهر من جایی نمی تونه حضوری بره؟؟؟ نمی شه به آفیسر اعتراض کرد که چرا به پرونده ما رسیدگی نمی کنه و اینکه اگه ایرادی داره چرا نمی گه که مدرک بفرستیم دوباره یا اینکه پرونده ما رو بفرسته برا دادگاه تا منم مثل بقیه منتظر تشکیل دادگاه باشم. کسی موردی مشابه من داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sintia نمایش پست ها
    الان برای من وقت دادگاه تعیین شده. من نمیدونم هنوز احتمالش هست که افیسر تصمیمش رو عوض کنه یا نه؟ یعنی من تا تاریخ دادگاه دیگه هیچ امیدی ندارم؟ من برای شما پیام خصوصی هم گذاشتم. اگه جواب بدین ممنون میشم. چون من میخوام وکیلمو عوض کنم ازتون یک سری اطلاعات میخوام اگه ممکن باشه.
    تصمیم افیسر ویزا برای من اخرین روز کاری قبل از دادگاه عوض شد اما توصیه من به شما داشتن یک وکیل خوب است . در ضمن اگه دادگاه هم برید و وکیلتون خوب باشه خیلی جای امید هست که کیس رو ببرید براتون ارزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)