نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 115 از 651 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

سلام دوستان من دوست پسرم انگلسی هست ما 4 ماهه که باهم آشنا هستیم همدیگر رو 3 هفته در ترکیه دیدیم و قرار است به زودی یک بار دیگر در هند به مدت یک ماه باهم باشیم و بعد از اون برای ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام کنیم
    من هیچی از این روند نمی دونم می شه راهنمایی کنید که ویزای نامزدی مطمئن تره یا ازدواج ( قراره ترکیه ازدواج کنیم و ازدواج ایرانی هم نمی کنیم ) بخاطر شرایط سیاسی هم ایران نمی تونه بیاد یعنی می ترسه . به نظرتون کدوم سریعتر و مطمئن تره ؟
    ممنون می شم . کسی تجربه مشابه داشته ؟ که با یک انگلیسی ازدواج کنه ؟
    راستی من هند درس خوندم و فوق لیسانسم به زبان هندی بوده بازهم نیاز به مدرک زبان دارم ؟
    ویرایش توسط buddhaaa : December 16th, 2013 در ساعت 03:12 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط sara888 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دوبی اقدام کردم بعد 56 روز گفتند بیا پاسو ببر ولی مدارکو ندادن گفتن قانون 18600 داره عوض می شه به 13000 تا می رسه مدارکو نگه داشتن تا این قانون تصویب شه به من ویزا بدن نگران نباشین
    سلام،منم شرايط شما رو دارم،البته من از تركيه اقدام كردم،ولي به من گفتن ميتوني مداركيو كه ميخوايم زودتر ارايه بدي قبل از نتيجه دادگاه...حالا ميدونين اين داگاه كي هست و جوابش مي معلوم ميشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

شوهرم مترجم هست و در باشگاه جودو مربي ورزش هست و اخر هفته ها سكيوريتي،حقوقش در سال ١٩٠٠٠ پنده،فيش حقوقي هم داره،اما حساب پس انداز نداره و همينطور وت،مي گه وكيل گفته مي تونيد ثابت كنيد كه وت به شما تعلق نمي گيره،بيزينس اكانت هم داره پي گيري مي كنه،و البته ديروز برگه اپيل و رد كرد به سفارت،چون به ما فرجه داده بودن كه قبل دادگاه مي تونيد مدارك و برامون بفرستين،اونوقت نيازي به دادگاه نيست،وكيل هم نوشته براي سفارت كه ٢ هفته مي شه كه من امتحان پت دادم و جواب به زودي مي اد،حالا بايد منتظر باشيم كه اگه همون سفارت قبول نكرد پروندمون به دادگاه بره و نظر قاضي چه خواهد بود،كلا يه ٦/٧ ماهي بايد در انتظار باشيم گويا!!

Junior Member

راستي يادم رفت بگم بيشترين كاري كه شوهرم كرده بعد رد شدن اين بوده كه از يك وكيل موثق نامه اي گرفته كه در اون نامه توضيحات كامل داده شده كه چرا وت به همسرم تعلق نمي گيره يا بيزينس اكانت شوهرم به چه شكله و اينكه توضيح داده كه من امتحان زبانم و ٢ هفته هست كه دادم و ٢ هفته ديگه جواب مي اد،اين نامه بيشتر براي افسري هست كه تو سفارت و پروند مونو قبل رفتن به دادگاه بررسي مجدد مي كنه،اميدوارم قانع بشه،نكه بايد منتظر روز دادگاه باشيم،ممنون مي شم اگه نظراتتونو بگيبن،شايد كمكي شد

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان من دوست پسرم انگلسی هست ما 4 ماهه که باهم آشنا هستیم همدیگر رو 3 هفته در ترکیه دیدیم و قرار است به زودی یک بار دیگر در هند به مدت یک ماه باهم باشیم و بعد از اون برای ویزای نامزدی یا ازدواج اقدام کنیم
    من هیچی از این روند نمی دونم می شه راهنمایی کنید که ویزای نامزدی مطمئن تره یا ازدواج ( قراره ترکیه ازدواج کنیم و ازدواج ایرانی هم نمی کنیم ) بخاطر شرایط سیاسی هم ایران نمی تونه بیاد یعنی می ترسه . به نظرتون کدوم سریعتر و مطمئن تره ؟
    ممنون می شم . کسی تجربه مشابه داشته ؟ که با یک انگلیسی ازدواج کنه ؟
    راستی من هند درس خوندم و فوق لیسانسم به زبان هندی بوده بازهم نیاز به مدرک زبان دارم ؟
    شما این فروم و سایت هایی زیر رو کامل بخونید دستتون می یاد چیکار کنید. شما باید مدرک زبانی که مورد قبول سفارت هست رو بهشون بدید که با خوندن سایت می تونید متوجه بشین که مدرک شما رو قبول دارن یا نه.
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi...ly-outside-uk/
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi...can-you-apply/

Junior Member

سلام دوستان امروز صبح از سفارت با من تماس گرفتند که با درخواست ویزای من موافقت شده و از امروز ۱۴ روز کاری فرصت دارم که پاسپورتم رو ببرم برای ویزا، امیدوارم همگی این شادی رو تجربه کنید.

تاریخ اقدام از استانبول:۱۱ november
    تاریخ تماس از سفارت: ۱۷ december

Junior Member

دوستان من همسرم سلف ایمپلوید هستن و بعد عید میخام اپلای کنم.ایشون هم حساب بیزینس داره هم حیاب در گردش و هم حسام پی انداز که حدود5000تا توشه.و مشخصه که هم با cashو هم با چک میاد تو حسابش و نامه از محل کارشم میگیره.همین کافیه؟؟؟میشه کمکم کنید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa4abz نمایش پست ها
    دوستان من همسرم سلف ایمپلوید هستن و بعد عید میخام اپلای کنم.ایشون هم حساب بیزینس داره هم حیاب در گردش و هم حسام پی انداز که حدود5000تا توشه.و مشخصه که هم با cashو هم با چک میاد تو حسابش و نامه از محل کارشم میگیره.همین کافیه؟؟؟میشه کمکم کنید؟؟؟
    به نظر میرسه مشکلی ندارید، حالا چرا می خواین بعد عید اقدام کنید؟ چرا الان اپلای نمی کنید؟
    این لینکم بخونید تا خودتون متوجه بشید چی کار باید بکنید. بخش 9 مربوط به شما میشه.
    http://ukba.homeoffice.gov.uk/siteco...df?view=Binary

Junior Member

خب همسرم میگه که باید تا آخرآپریل صبر کنیم تا برگه مالیات سالانه سلف امپلوید بیاد

درضمن منتظریم که از همه ی اون حسابها یک سال بگذره
    ویرایش توسط hpmoner : December 22nd, 2013 در ساعت 10:08 PM

Junior Member

دوستای عزیز کسی میدونه سفارت پاسپورت رو چند روزه تحویل میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)