نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 129 از 651 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179229629 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

مرسي از جوابتون يك سوال ديكه همسر من تازه ٤ ماه است كه كار كرفته و به دولت ماليات برداخت كرده ولي قرارداد ساليانه با محل كارش بسته ايا ايشون ميتونه مدارك ارايه بده يا صبر كنه ٦ ماه تمام بشه، قبلا هم جايي كار نميكرده كه ماليات به دولت بده.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    مرسي از جوابتون يك سوال ديكه همسر من تازه ٤ ماه است كه كار كرفته و به دولت ماليات برداخت كرده ولي قرارداد ساليانه با محل كارش بسته ايا ايشون ميتونه مدارك ارايه بده يا صبر كنه ٦ ماه تمام بشه، قبلا هم جايي كار نميكرده كه ماليات به دولت بده.
    باید 6 ماه بگذره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    حدود 270 میلیون باید برای شش ماه در حساب باشه.
    ايا شما ميدونيد كه اين مبلغ با بانك براي صحتش جك ميكنن يا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    ايا شما ميدونيد كه اين مبلغ با بانك براي صحتش جك ميكنن يا نه؟
    احتمالش هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lily123 نمایش پست ها
    اﺣﺘﻤﺎﻟﺶ ﺧﻴﻠﻲ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﻛﻪ ﺭﺩﺗﻮﻥ ﻛﻨﻦ..ﺳﺎﻳﺖ ukba ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﻴﺪ ﻗﺒﻞ ﻟﺰ اﻗﺪاﻡ.ﻳﻜﻲ اﺯ ﺷﺮاﻳﻄ ﺗﻌﻠﻖ ﻭﻳﺰا اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ و ﻧﺎﻣﺰﺩﺗﻮﻥ اﺯ ﻛﺸﻮﺭ ﻫﻤﺪﻳﮕﻪ ﺑﺎﺯﺩﻳﺪ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ.ﻣﻮﺭﺩ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ اﺯ ﺭاﺑﻂﺘﻮﻥ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ....ﺧﻼﺻﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺭاﺣﺘﻲ ﻛﻪ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ ﻧﻴﺴﺖ.ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺑﻲ ﮔﺪاﺭ ﺑﻪ اﺏ ﻧﺰﻧﻴﺪ.

مرسی از جوابتون . همسر من انگلیسی هست سفارتشون هم که ایران تعطیله خیلی دوست داره بیاد ایران اما من نگرانم برای اومدنش
    میشه بگید کچا گفته برای نامزدی 2 سال باید تو رابطه باشید اون برای پارتنر هست فکر می کنم
    به نظر شما چکار کنیم که بهتر باشه ؟خواهش می کنم یکی جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    حدود 270 میلیون باید برای شش ماه در حساب باشه.
    سلام آقا هومن خسته نباشید
    میشه بگید قضیه 270 میلیون چیه و باید تو حساب کی باشه ؟ یعنی کسی که ازدواج کرده و میخواد اقدام کنه باید اون مبلغ تو حسابش باشه برای 6ماه بعد اقدام کنه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ariana2013 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن خسته نباشید
    میشه بگید قضیه 270 میلیون چیه و باید تو حساب کی باشه ؟ یعنی کسی که ازدواج کرده و میخواد اقدام کنه باید اون مبلغ تو حسابش باشه برای 6ماه بعد اقدام کنه؟
    با تشکر
    اگر درآمد همسر شما به اندازه کافی نباشه میتونید با گذاشتن مابه التفاوت در حساب بانکی برای شش ماه این مساله رو جبران کنید. این رقم حداکثر مبلغه و برای وقتیه که درآمد همسر شما صفر باشه. هر چقدر درآمد ایشون بیشتر باشه این رقم کمتر میشه. البته این رقم فقط برای دو نفره و اگه بچه داشته باشند بیشتر میشه.

Junior Member

آخرین خبر: ايرنا مدعي شد: روابط ديپلماتيک ايران و انگليس از اول اسفند ماه به حالت عادي برمي گردد
    تاریخ انتشار: 92/11/30 23:32
    http://www.khorasannews.com/OnlineNe...?newsid=563947
    روزهای خوب خواهند آمد .
    اندکی صبر ......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون . همسر من انگلیسی هست سفارتشون هم که ایران تعطیله خیلی دوست داره بیاد ایران اما من نگرانم برای اومدنش
    میشه بگید کچا گفته برای نامزدی 2 سال باید تو رابطه باشید اون برای پارتنر هست فکر می کنم
    به نظر شما چکار کنیم که بهتر باشه ؟خواهش می کنم یکی جواب بده
    ﻣﻨﻢ ﻫﻤﺴﺮﻡ اﻧﮕﻠﻴﺴﻴﻪ.اﻳﺮاﻥ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺑﺎﺭ اﻭﻣﺎﻩ.ﻫﻴﭻ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻫﻢ ﭘﻴﺶ ﻧﻴﻮﻣﺪﻩ.ﺑﺮاﻱ ﻭﻳﺰا ﻳﻚ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﺎﻳﺪ ااﺯ ﻭﺯاﺭﺕ اﻣﻮﺭ ﺧﺎﺭﺟﻪ ﺑﮔﻲﺮﻳﺪ.ﻣﺎ ﺑﺮاﻱ اﻳﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ اﺯ ﻳﻚ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻮﺭﻳﺴﺘﻲ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺷﻴﺮاﺯ ﻫﺴﺖ و ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻨﺼﻔﺎﻧﻪ اﻱ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ اﻗﺪاﻡ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ.ﺑﻌﺪ اﺯ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ اﻳﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ اﺯ ﻛﻨﺴﻮﻟﮕﺮﻱ اﻳﺮاﻥ ﺩﺭ اﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ اﮔر اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻴﺪ ﻳﻚ ﺭﻭﺯﻩ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺪﻥ.
    اﻭﻥ ﻟﻴﻨﻜﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻳﻦ ﺁﻗﺎ ﻫﻮﻣﻦ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺷﻴﺮ ﻛﺮﺩﻥ.ﺩﺭﻣﻮﺭﺩ ﻃﻮﻝ ﺭاﺑﻂﻪ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻧﺎﻣﺰﺩﻱ ﺑﺎ ﭘﺎﺭﺗﻨﺮﺷﻴﭗ ﻓﺮﻗﻲ ﻧﺪاﺭﻩ.اﻗﺎ ﻫﻮﻣﻦ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﻴﺘﻮﻧﻨﺪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﺘﻮﻥ ﻛﻨﻨﺪ.ﻭﻟﻲ ﻛﻼ ﻣﻦ و ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺨﺘﺼﺮ اﻳﻦ ﻣﺮاﺣﻞ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺗﺮﺗﻴﺐ ﻃﻲ ﻛﺮﺩﻳﻢ:
    6 ﻣﺎﻩ ﻭﻳﺰاﻱ ﺗﻮﺭﻳﺴﺘﻲ
    6 ﻣﺎﻩ ﻭﻳﺰاﻱ اﺯﺩﻭاﺝ(c-visit-marroage/cp) اﻳﻦ ﻭﻳﺰا ﺻﺮﻓﺎ ﺑﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﺛﺒﺖ اﺯﺩﻭاﺝ ﺩﺭ اﻧﮕﻠﻴﺲ ﻫﺴﺖ و ﺑﻌﺪ اﺯ اﺯﺩﻭاﺝ ﺑﺎﻳﺪ ﺧﺎﻙ اﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﺭﻭ ﺗﺮﻙ ﻛﻨﻴﺪ.
    ﻧﻬﺎﻳﺘﺎ settlement visa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lily123 نمایش پست ها
    ﻣﻨﻢ ﻫﻤﺴﺮﻡ اﻧﮕﻠﻴﺴﻴﻪ.اﻳﺮاﻥ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺑﺎﺭ اﻭﻣﺎﻩ.ﻫﻴﭻ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻫﻢ ﭘﻴﺶ ﻧﻴﻮﻣﺪﻩ.ﺑﺮاﻱ ﻭﻳﺰا ﻳﻚ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﺎﻳﺪ ااﺯ ﻭﺯاﺭﺕ اﻣﻮﺭ ﺧﺎﺭﺟﻪ ﺑﮔﻲﺮﻳﺪ.ﻣﺎ ﺑﺮاﻱ اﻳﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ اﺯ ﻳﻚ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻮﺭﻳﺴﺘﻲ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺷﻴﺮاﺯ ﻫﺴﺖ و ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻨﺼﻔﺎﻧﻪ اﻱ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ اﻗﺪاﻡ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ.ﺑﻌﺪ اﺯ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ اﻳﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ اﺯ ﻛﻨﺴﻮﻟﮕﺮﻱ اﻳﺮاﻥ ﺩﺭ اﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ اﮔر اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻴﺪ ﻳﻚ ﺭﻭﺯﻩ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺪﻥ.
    اﻭﻥ ﻟﻴﻨﻜﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻳﻦ ﺁﻗﺎ ﻫﻮﻣﻦ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺷﻴﺮ ﻛﺮﺩﻥ.ﺩﺭﻣﻮﺭﺩ ﻃﻮﻝ ﺭاﺑﻂﻪ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻧﺎﻣﺰﺩﻱ ﺑﺎ ﭘﺎﺭﺗﻨﺮﺷﻴﭗ ﻓﺮﻗﻲ ﻧﺪاﺭﻩ.اﻗﺎ ﻫﻮﻣﻦ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﻴﺘﻮﻧﻨﺪ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﺘﻮﻥ ﻛﻨﻨﺪ.ﻭﻟﻲ ﻛﻼ ﻣﻦ و ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺨﺘﺼﺮ اﻳﻦ ﻣﺮاﺣﻞ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺗﺮﺗﻴﺐ ﻃﻲ ﻛﺮﺩﻳﻢ:
    6 ﻣﺎﻩ ﻭﻳﺰاﻱ ﺗﻮﺭﻳﺴﺘﻲ
    6 ﻣﺎﻩ ﻭﻳﺰاﻱ اﺯﺩﻭاﺝ(c-visit-marroage/cp) اﻳﻦ ﻭﻳﺰا ﺻﺮﻓﺎ ﺑﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﺛﺒﺖ اﺯﺩﻭاﺝ ﺩﺭ اﻧﮕﻠﻴﺲ ﻫﺴﺖ و ﺑﻌﺪ اﺯ اﺯﺩﻭاﺝ ﺑﺎﻳﺪ ﺧﺎﻙ اﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﺭﻭ ﺗﺮﻙ ﻛﻨﻴﺪ.
    ﻧﻬﺎﻳﺘﺎ settlement visa

لیلی جان خیلی ممنونم از جوابت . پس بهتره قبل از اینکه برای ویزای نامزدی اقدام کنیم بیاد ایران . میشه بگی چه مدارکی میخواد برای دعوتنامه ؟ به نامزد هم ویزا میدن ؟ خودش باید بره سفارت ایران در ترکیه یا اینترنتی می تونه ویزاشو بگیره ؟
    من هنوز هم فکر می کنم پارتنر شیپ با نامزدی فرق داره پارتنر شیپ وقتی هست که باهم زندگی کردید ممنون می شم آقا هومن جواب بدن که فرق داره یا نه ؟
    ما می خوایم برای ویزای نامزدی که بعدش می شه موند و تبدیل به ازدواج کرد اقدام کنیم با ویزای شما کمی فرق داره
    می شه لطفا بگی چه مدارکی برای نامزدی دادی ؟ و اگر برام ایمیلت رو پیغام خصوصی بگذاری خیلی ممنون می شم
    شماره شرکت توریستی شیراز رو هم برام بگذاری عالی می شه البته من تهران هستم فرقی نداره فکر کنم
    مرسی مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)