نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 135 از 651 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185235635 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

با سلام. من چون خودم برای رفتن به بریتیش کنسولات از میدان تکسیم مشکل داشتم این را برای دوستان می نویسم: از میدان تکسیم وارد خیابان استقلال که مرکز خرید هم هست شده و با حدود یکربع پیاده روی درست از جایی که خیابان کج می شود ، دست راست وارد کوچه مشروطیت می شوید و از آن جا پس از مسافت کوتاهی می توانید ساختمان بریتیش کنسولات را ببینید.

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

با سلام خدمت هومن عزیز
    یه سوالی داشتم. با توجه به اینکه قوانین دوباره عوض شده.، آیا قانون حائز اهمیتی به غیر از بالا رفتن هزینه ویزای ازدواج اجرایی نشده؟ و اینکه برای ویزای ازدواج prermium service گذاشتن؟ با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    با سلام خدمت هومن عزیز
    یه سوالی داشتم. با توجه به اینکه قوانین دوباره عوض شده.، آیا قانون حائز اهمیتی به غیر از بالا رفتن هزینه ویزای ازدواج اجرایی نشده؟ و اینکه برای ویزای ازدواج prermium service گذاشتن؟ با تشکر
    با سلام خیر در مورد شرط حقوق اتفاقی نیفتاده. سرویس Premium Service برای ویزای ازدواج در داخل انگلیس وجود داره و بعید میدونم در خارج از انگلیس چنین سرویسی حداقل به ایرانیها ارایه بشه

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم از آقا هومن شوهر من ویزارو گرفته من می‌خواستم بدونم اگر بخواد بره ایران تا چه مدت می‌تونه ایران بمونه برای تعطیلات؟ آخه هرکسی یه چیزی میگه یکی‌ میگه سالی‌ ۲ هفته یکی‌ دیگه میگه سالی‌ ۱ ماه ممنون میشم جواب سوالامو بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط coral_uk نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم از آقا هومن شوهر من ویزارو گرفته من می‌خواستم بدونم اگر بخواد بره ایران تا چه مدت می‌تونه ایران بمونه برای تعطیلات؟ آخه هرکسی یه چیزی میگه یکی‌ میگه سالی‌ ۲ هفته یکی‌ دیگه میگه سالی‌ ۱ ماه ممنون میشم جواب سوالامو بدید
    هیچ وقت به حرف بقیه توجه نکنید. سایت UKVI اطلاعات کامل داره. در ویزای ازدواج برای اینکه بعدا از نظر شهروندی مشکلی پیش نیاد شما تا 90 روز در سال میتونید خارج از انگلیس باشید.

Junior Member

سلام آقا هومن
    ما ٦ ماه payment list هم فرستاديم براي سفارت تاريخ 7 april تحويل گرفتن روز سه شنبه يعني چند روز پيش ايميل اومد كه ما رو رد كردن، طبق قانون قبل درامد ساليانه 18600£ درامد قابل قبول بود قانون جديد 22400£ بايد باشه كه همسر من ساليانه 32000£ حدودا درامدشه ولي باز ايراد مالي گرفتن براتون ايميل ميفرستم اگر لطف كنيد راهنمايي كنيد كه حالا چيكار كنيم. مرسي

ur application for entry clearance under Appendix Family Migration to the Immigration Rules has been considered. Your application falls to be refused solely because you do not meet the income threshold requirement under Appendix FM and/or the related evidential requirements under Appendix FM-SE as you have been previously informed.

The further additional documents you have sent in have been considered however your application does not meet all of the requirements of the FM rules.

A decision on your application had been put on hold until the Courts have decided the outcome of the Secretary of State’s appeal in a legal challenge to the income threshold requirement.

The above case was heard in the Court of Appeal however the timescale for a decision is unknown.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن
    ما ٦ ماه payment list هم فرستاديم براي سفارت تاريخ 7 april تحويل گرفتن روز سه شنبه يعني چند روز پيش ايميل اومد كه ما رو رد كردن، طبق قانون قبل درامد ساليانه 18600£ درامد قابل قبول بود قانون جديد 22400£ بايد باشه كه همسر من ساليانه 32000£ حدودا درامدشه ولي باز ايراد مالي گرفتن براتون ايميل ميفرستم اگر لطف كنيد راهنمايي كنيد كه حالا چيكار كنيم. مرسي

ur application for entry clearance under Appendix Family Migration to the Immigration Rules has been considered. Your application falls to be refused solely because you do not meet the income threshold requirement under Appendix FM and/or the related evidential requirements under Appendix FM-SE as you have been previously informed.

The further additional documents you have sent in have been considered however your application does not meet all of the requirements of the FM rules.

A decision on your application had been put on hold until the Courts have decided the outcome of the Secretary of State’s appeal in a legal challenge to the income threshold requirement.

The above case was heard in the Court of Appeal however the timescale for a decision is unknown.
    در این نامه دلایل قبول نکردن مدارک ذکر نشده و فقط گفته شده پرونده شما باز خواهد بود تا جواب دادگاه بیاد. پرونده شما رو رد نکردن. نامه فقط همین بوده؟

طبق قانون قبل درامد ساليانه 18600£ درامد قابل قبول بود قانون جديد 22400£ بايد باشه كه همسر من ساليانه 32000£ حدودا درامدشه ولي باز ايراد مالي گرفتن براتون ايميل ميفرستم اگر لطف كنيد راهنمايي كنيد كه حالا چيكار كنيم.

سلام، منظورتون چی بود طبق قوانین جدید حداقل درآمد شده 22 تا. مگه همون 18600 تا نیست؟ کی قانون رو تغییر دادن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    طبق قانون قبل درامد ساليانه 18600£ درامد قابل قبول بود قانون جديد 22400£ بايد باشه كه همسر من ساليانه 32000£ حدودا درامدشه ولي باز ايراد مالي گرفتن براتون ايميل ميفرستم اگر لطف كنيد راهنمايي كنيد كه حالا چيكار كنيم.

سلام، منظورتون چی بود طبق قوانین جدید حداقل درآمد شده 22 تا. مگه همون 18600 تا نیست؟ کی قانون رو تغییر دادن؟
    قانون در مورد درآمد تغییر نکرده و هنوز همون 18600 پونده ولی افسر ویزا مدارک شما رو قبول نکرده.

Junior Member

سلام اين ادامه ايميل هستش،يعني شما ميگيد مدارك رد كردن؟

If you wish your passport to be returned to you while your application remains on hold, please send an email entitled ‘Settlement application on hold’, requesting the return of your passport, including your reference number, via istanbulvisadoc@fco.gov.uk

If you wish, you can withdraw your application. Any document(s) submitted with it will be returned to your address. If you withdraw your application, you will not be refunded the application fee.

You can make a fresh application any time after you withdraw your on hold case. You should look at the relevant requirements of the FM rules and submit all relevant documents, which will be considered as a new application.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)