نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 136 از 651 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236636 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    سلام اين ادامه ايميل هستش،يعني شما ميگيد مدارك رد كردن؟

If you wish your passport to be returned to you while your application remains on hold, please send an email entitled ‘Settlement application on hold’, requesting the return of your passport, including your reference number, via istanbulvisadoc@fco.gov.uk

If you wish, you can withdraw your application. Any document(s) submitted with it will be returned to your address. If you withdraw your application, you will not be refunded the application fee.

You can make a fresh application any time after you withdraw your on hold case. You should look at the relevant requirements of the FM rules and submit all relevant documents, which will be considered as a new application.
    اینا که اطلاعاتی کلی هستند و چیزی ازشون نمیشه فهمید ولی این جمله نشون میده که مدارک رو قبول نکردن. میتونید ایمیل بزنید بپرسید اطلاعات بیشتر بدند:

The further additional documents you have sent in have been considered however your application does not meet all of the requirements of the FM rules

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

[QUOTE=Mar1057;1585144]سلام اين ادامه ايميل هستش،يعني شما ميگيد مدارك رد كردن؟

If you wish your passport to be returned to you while your application remains on hold, please send an email entitled ‘Settlement application on hold’, requesting the return of your passport, including your reference number, via istanbulvisadoc@fco.gov.uk

سلام
    با توجه به اینکه به این خانم همچین ایمیلی فرستادن، یعنی ترکیه پاسپورتو نگه می داره؟ کسی اطلاع داره از کجا می تونم بپرسم و مطمئن شم که پاسپورتو نگه می دارن یا مثل قبل همون روز پس میدن به خودمون؟

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=nemesis11;1586491]
    سلام اين ادامه ايميل هستش،يعني شما ميگيد مدارك رد كردن؟

سلام
    با توجه به اینکه به این خانم همچین ایمیلی فرستادن، یعنی ترکیه پاسپورتو نگه می داره؟ کسی اطلاع داره از کجا می تونم بپرسم و مطمئن شم که پاسپورتو نگه می دارن یا مثل قبل همون روز پس میدن به خودمون؟
    با سفارت تماس بگیرید. لینکش رو قبلا گذاشتن بقیه

با سلام
    کسی می دونه Cover letter from Sponsor چیه؟ و اینکه آیا در ویزای ازدواج همچین چیزی باید بذاریم یا نه؟ به خاطر اینکه دو تا از بچه های این فروم تو مدارکشون گذاشته بودن برام سوال پیش اومد. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    با سلام
    کسی می دونه Cover letter from Sponsor چیه؟ و اینکه آیا در ویزای ازدواج همچین چیزی باید بذاریم یا نه؟ به خاطر اینکه دو تا از بچه های این فروم تو مدارکشون گذاشته بودن برام سوال پیش اومد. با تشکر

یعنی همسرتون یک نامه بنویسه و توش توضیح بده از کارش درآمدش نحوه آشناییتون تاریخ ازدواجتون برنامه آینده تون برای باهم بودن سفر هایی که رفتین خلاصه هرچیزی که می تونه از رابطه تون بگه خوبه
    من برای ویزای نامزدی گذاشتم فکر می کنم در ویزای ازدواج هم لازمه البته آقا هومن بهتر میدونه .

Junior Member

سلام
    من پاسپورتم دست خودمه اين و آخر همه ايميل ها مي نويسن.

Junior Member

شما از سفارت ايميل دارين؟

شما از سفارت ايميل دارين؟
    نه، من هنوز اقدام نکردم ولی چون ایمیل شما رو خوندم نگران شدم فکر کردم سفارت پاسپورتو میگیره. شما چه مدارکی داده بودید که قبول نکردن؟ بالاخره معلوم شد چرا همچین ایمیلی برای شما فرستادن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    یعنی همسرتون یک نامه بنویسه و توش توضیح بده از کارش درآمدش نحوه آشناییتون تاریخ ازدواجتون برنامه آینده تون برای باهم بودن سفر هایی که رفتین خلاصه هرچیزی که می تونه از رابطه تون بگه خوبه
    من برای ویزای نامزدی گذاشتم فکر می کنم در ویزای ازدواج هم لازمه البته آقا هومن بهتر میدونه .
    ببخشید این چیزی که میگید فرمت خاصی داره؟ من یه دونه از طرف خودم یه همچین چیزی نوشتم، آیا حتما باید از طرف همسرم هم باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    ببخشید این چیزی که میگید فرمت خاصی داره؟ من یه دونه از طرف خودم یه همچین چیزی نوشتم، آیا حتما باید از طرف همسرم هم باشه؟

فرمت خاصی نداره یک کمی سرچ کنی مدل نامه های انگلیسیش زیاده اما حتما از طرف اسپانسر باشه اگر شوهرتون داره میبرتتون اون هم باید بنویسه شما می تونی بنویسی ضرری نداره اما اون حتما باید بنویسه از کل رابطه تون با تاریح ها و همه چیز توضیح بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)