نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 137 از 651 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187237637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    فرمت خاصی نداره یک کمی سرچ کنی مدل نامه های انگلیسیش زیاده اما حتما از طرف اسپانسر باشه اگر شوهرتون داره میبرتتون اون هم باید بنویسه شما می تونی بنویسی ضرری نداره اما اون حتما باید بنویسه از کل رابطه تون با تاریح ها و همه چیز توضیح بده
    ممنون از جوابتون، همین که بنویسه کافیه؟ نباید جایی مهر یا امضا بشه؟ که مثلا رسمی بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    نه، من هنوز اقدام نکردم ولی چون ایمیل شما رو خوندم نگران شدم فکر کردم سفارت پاسپورتو میگیره. شما چه مدارکی داده بودید که قبول نکردن؟ بالاخره معلوم شد چرا همچین ایمیلی برای شما فرستادن؟
    براشون ايميل فرستادم از جوابي كه دادن مثل اين كه مدارك آخر ما دستشون نرسيده. دوباره ايميل زدم ريفرنس پست دادم ولي زدن كه ايميلشون ٢ روز خرابه

Junior Member

نه فقط شوهرت امضا کنه اصل نامه رو بگذار در پرونده یک کپی هم بگذار همین دیگه

Junior Member

سلام دوستان عزیز

آقا هومن من تازه پذیرش گرفتم و می خوام برای ویزا اقدام کنم نامزد دارم نمی دونم برای انجام سریعتر کار های ویزا بهتر است عقد کنیم؟ یا همون نامزد بمونیم ؟ ایا ویزای نامزدی سخت تر از ویزای ازدواج هستش؟ کدومش بهتره؟از طرفی شنیدم اگه خودم اول برم و بعد یک ماه بعد همسرم تقاضا بده اینجوری شانس ویزا گرفتن من بیشتره .... ایا این حرف درسته؟ دوستان خواهشا کمکم کنید
    ویرایش توسط alexa : May 3rd, 2014 در ساعت 04:05 PM

Junior Member

سلام دوستان من امروز از سفارت بهم زنگ زدن و ایمیل هم زدن که پاسپورتمو تا 14 روز کاری ببرم به سفارت . فکر کنم جواب مثبته نه ؟ اینجور که از فروم خوندم می تونم فرداش برم سفارت پاس رو بگیرم نه ؟ وگرنه باید منتظر بشم از شرکت جدیدیشون پاس رو تحویل بگیرم . کسی می دونه اصل مدارک رو هم میشه با پاس همون سفارت تحویل گرفت یا نه ؟ من 24 فوریه اقدام کرده بودم تقرییا یک ماه و ده روز شد تا جواب اومد . مرسی هومن جان از کمک هات و راهنمایی هات .

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز از سفارت بهم زنگ زدن و ایمیل هم زدن که پاسپورتمو تا 14 روز کاری ببرم به سفارت . فکر کنم جواب مثبته نه ؟ اینجور که از فروم خوندم می تونم فرداش برم سفارت پاس رو بگیرم نه ؟ وگرنه باید منتظر بشم از شرکت جدیدیشون پاس رو تحویل بگیرم . کسی می دونه اصل مدارک رو هم میشه با پاس همون سفارت تحویل گرفت یا نه ؟ من 24 فوریه اقدام کرده بودم تقرییا یک ماه و ده روز شد تا جواب اومد . مرسی هومن جان از کمک هات و راهنمایی هات .
    تبریک میگم، بله به شما ویزا دادن. شما اول می ری سفارت پاس رو می دی و بعد میری از شرکت جدید پاس رو تحویل میگیری. اصل مدارک رو از شرکت که همراه پاسی که مهر ویزا توش خورده بهتون می دن. فقط اگه شد اینجا بنویسید که چه مدارکی دادین با جزییات که بهتون ویزا دادن که کمکی باشه برای دوستان.

Junior Member

مرسی دوست عزیز. نمیشه از خود سفارت فرداش تحویل گرفت ؟ میشه بگید از تکسیم چطور برم سفارت و شرکت خودشون ؟ اگر بفرستن شرکت چند روز طول می کشه معمولا ؟
    سفارت چه روزهایی تعطیله ؟؟

مدارکی که دادم :
    یک زونکن بزرگ پرینت چت یاهو - اسکایپ کال - پرینت تلفن ها و مسیج ها - ایمیل ها - ایمل های خانواده اش به من - ایمیل های خانواده من به اون - پرینت دوستهامون که تبریک گفتن نامزدیمون رو
    نامه ای که با اون از پدرم خواستگاری کرده بود و جواب پدرم
    کپی تمامی سفرهامون بلیط ویزا هتل قطار اتوبوس رزرو و قبض هتل دو تا سفر داشتیم باهم به هند و ترکیه
    کارت پستال هایی که بهم دادیم عکس از کادوهایی که بهم دادیم کارتن وسایلی که برای هم پست کردیم
    قبض حلقه ای که برام خریده بود
    عکس ها
    مدارک مالی خودش که کامل بود
    مدارک من دو تا کپی ترجمه شده و تایید شده از سند خونه هایی که داشتم
    مدرک فوق لیسانسم که به زبان انگلیسی بود و مارک شیت هام
    مدرک خونه ای که مال خودش بود
    مدرک رزرو برای عروسی در شهرداری و همچنین هتلی که قراره جشن بگیرین
    نامه ای که خودش نوشت به سفارت
    و فرم هایی که باید پر می کردیم
    و همچنین دو تا پاسپورت قبلی خودم که ویزای سفر هام توش بود سفر شینگن هم داشتم
    ما ویزای نامزدی اقدام کردیم البته نامزدم انگلیسی هست و تقریبا یک ماه و ده روز شد که جواب اومد
    امیدوارم برای همه به همین راحتی باشه

[QUOTE=buddhaaa;1595889]مرسی دوست عزیز. نمیشه از خود سفارت فرداش تحویل گرفت ؟ میشه بگید از تکسیم چطور برم سفارت و شرکت خودشون ؟ اگر بفرستن شرکت چند روز طول می کشه معمولا ؟
    سفارت چه روزهایی تعطیله ؟؟

نه باید برید شرکت جدیده. حالا باز دوستان با تجربه بهتر میدونن. شما تو همین سایت برید تو این فروم:
    سفارت انگلستان در ترکیه - Teleperformance (بعد از 28 مارچ 2014)

بچه ها سعی کردن از میدون تکسیم آدرس رو بدن، تا جایی که من فهمیدم شرکت جدیده تو یه مرکز خرید به اسم profilo هستش. پیشنهاد می کنم تو google map اسمشو بزنید و از هر جایی که خواستید ازش بپرسید رو نقشه نشون می ده.
    سفارت شنبه و یکشنبه تعطیله

Junior Member

سلام به همهٔ دوستان از آقا هومن یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. من شوهرم ویزاشو گرفته برای ۲ سالو و نیم می‌خواستم بدونم بعد از این مدت که باید دوباره اقدام کنه برای ویزا که دوباره برای ۲ سال و نیم دیگه بهش ویزا بدن چه مدارکی رو ما باید ارائه بدیم؟ ممنون از زحماتی که برای ما می‌کشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط coral_uk نمایش پست ها
    سلام به همهٔ دوستان از آقا هومن یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. من شوهرم ویزاشو گرفته برای ۲ سالو و نیم می‌خواستم بدونم بعد از این مدت که باید دوباره اقدام کنه برای ویزا که دوباره برای ۲ سال و نیم دیگه بهش ویزا بدن چه مدارکی رو ما باید ارائه بدیم؟ ممنون از زحماتی که برای ما می‌کشید
    تقریبا همه مدارکی که قبلا ارایه شده. البته برای تمدید مساله واقعی بودن ازدواج اثباتش خیلی راحت تره چون میتونید مدارک زیادی ارایه کنید که با هم زندگی میکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)