نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 138 از 651 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188238638 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تقریبا همه مدارکی که قبلا ارایه شده. البته برای تمدید مساله واقعی بودن ازدواج اثباتش خیلی راحت تره چون میتونید مدارک زیادی ارایه کنید که با هم زندگی میکنید.

هومن جان بعد دو سال و نیم مدارک مالی 6 ماه قبل رو می خوان درسته یعنی اگر ما خیلی کار نکرده باشیم از 6 ماه قبل کار کنیم و مدارک درست باشه کافیه ؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    هومن جان بعد دو سال و نیم مدارک مالی 6 ماه قبل رو می خوان درسته یعنی اگر ما خیلی کار نکرده باشیم از 6 ماه قبل کار کنیم و مدارک درست باشه کافیه ؟
    بله عین یه تقاضای جدیده. شما باید نشون بدید که از نظر مالی شرایط رو برآورده کردید.

سلام آقای هومن
    من با دختر عمه خودم 6 ماه هستش عقد کردیم ایشون سیتزن بریتانیا هتش اما رزیدنت نیست که تونسته از طریق محل تولد پاسپورت بریتانیایی خودشو بگیره.ایشون تا سه سالگی اونجا بوده بعد به همراه خانواده میاند ایران
    ایشون در طول این مدت هیچگاه نرفته انگلیس و هیچ گونه مالیاتی رد شده توسط دولت انگیس رکورد نشده.دوستان و اقوام زیادی هم داریم اونجا برای سکونت.
    به نظرتون شیوه مهاجرت ما برای اقامت دایم و کار چی جوری باشه ؟
    1) خونمو تو تهران بفروشم 300 یا 400 میلیون پول بببرم برای نشون دادن تمکن مالیم بعد خانومم بره سرکار 6 ماه مالیات ردشه اسپانسره من بشه
    2) یا دانشجویی بریم خونه نفروشم بعد ایشون بره سرکاربتونه اسپانسر من بشه
    3) یا راه حل سوم که شما پیشنهاد میدید ؟
    درضمن من مهندس عمران 28 سالمه الان تهران تو یه شرکت اروپایی کارمیکنم ومدرس دانشگاهم . بیمه ردمیشه واسم و خانومم مهندسی معماره که دوسال سابقه بیمه داره

Junior Member

سلام دوستان من ویزامو گرفتم . پاسمو که جمعه دادم به سفارت شنبه و یکشنبه تعطیل بودن دوشنبه با اینکه تعطیل رسمی ترکیه بود باز بود سفارت اما بهم گفتن فردا ساعت 3 برم شرکت تله پرفورمنس که اونجا پاسمو به همراه تمامی مدارک اصلم پس دادن خیلی راحت بود کل پروسه از راهنمایی های این سایت و بقیه دوستان و هومن متشکرم
    یک سوال داشتم من ویزای شش ماهم از زمانی که پاس رو دادم بهشون شروع شده تا کی وقت دارم وارد خاک انگلیس بشم ؟ یک ماه بعد برم دیر نیست ؟؟
    ممنون می شم اگر آقا هومن هم جواب بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    کسی رو میشناسین که ویزای نامزدی اقدام کرده باشه ؟
    سلام، من دسامبر سال گذشته يعني ٥ ماه پيش ويزاي نامزدي گرفتم، اگه سوالي داريد من تا جايي كه بتونم راهنمايي ميكنم بر اساس تجربيات خودم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram8485 نمایش پست ها
    سلام آقای هومن
    من با دختر عمه خودم 6 ماه هستش عقد کردیم ایشون سیتزن بریتانیا هتش اما رزیدنت نیست که تونسته از طریق محل تولد پاسپورت بریتانیایی خودشو بگیره.ایشون تا سه سالگی اونجا بوده بعد به همراه خانواده میاند ایران
    ایشون در طول این مدت هیچگاه نرفته انگلیس و هیچ گونه مالیاتی رد شده توسط دولت انگیس رکورد نشده.دوستان و اقوام زیادی هم داریم اونجا برای سکونت.
    به نظرتون شیوه مهاجرت ما برای اقامت دایم و کار چی جوری باشه ؟
    1) خونمو تو تهران بفروشم 300 یا 400 میلیون پول بببرم برای نشون دادن تمکن مالیم بعد خانومم بره سرکار 6 ماه مالیات ردشه اسپانسره من بشه
    2) یا دانشجویی بریم خونه نفروشم بعد ایشون بره سرکاربتونه اسپانسر من بشه
    3) یا راه حل سوم که شما پیشنهاد میدید ؟
    درضمن من مهندس عمران 28 سالمه الان تهران تو یه شرکت اروپایی کارمیکنم ومدرس دانشگاهم . بیمه ردمیشه واسم و خانومم مهندسی معماره که دوسال سابقه بیمه داره
    ویزای ازدواج بسیار مشخص و واضحه شرایط مالیش. یا ایشون باید برگردند کار پیدا کنند و بعد 6 ماه شما از طریق ویزای ازدواج برید و یا اینکه حدود 63 هزار پوند رو شش ماه در حساب بانکی بذارید و بعدش از این طریق برید سفارت اقدام کنید. روش دانشجویی ریسکها و هزینه های خودش رو داره بخصوص با این بحث مصاحبه.

Junior Member

سلام آقا هومن این قضیه 63 هزارپوند چیه . میشه یکم توضیح بدین
    بیش ازسحرتاریک است ..اماتاکنون نشده که آفتاب طلوع نکند..به سحراعتماد کن!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahraaa نمایش پست ها
    سلام آقا هومن این قضیه 63 هزارپوند چیه . میشه یکم توضیح بدین
    یکی از راههای اثبات توانایی مالی گذاشتم مابه التفاوت حقوق مورد نیاز و درآمد کنونی براساس فرمولی خاص در حساب بانکیه. این پول باید شش ماه در حساب باشه و منشا پول باید مشخص باشه. درصورتیکه درآمد قابل قبولی وجود نداشته باشه برای یه نفر بدون بچه این مبلغ حدود 63 هزار پونده.

Junior Member

بچه ها میدونید هنوز تو ترکیه برای ویزای ازدواج پاس رو پس میدن یا نه؟

Junior Member

سلام
    آقا هومن یه سوالی داشتم ازتون.من ویزای ازدواج گرفتم و اعتبارش دو سال و نه ماه هستش! شنیدم که در سال حداکثر نود روز میتونم خارج از بریتانیا باشم که برای تمدید ویزام مشکلی پیش نیاد،این درسته؟ و اینکه اگه بیشتر از 3ماه طول بکشه که من برم انگلستان مشکلی پیش میاد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)