نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 139 از 651 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239639 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط UKTier1 نمایش پست ها
    بچه ها میدونید هنوز تو ترکیه برای ویزای ازدواج پاس رو پس میدن یا نه؟

من یک ماه پیش اقدام کردن پاس رو پس دادن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط sara17787 نمایش پست ها
    سلام، من دسامبر سال گذشته يعني ٥ ماه پيش ويزاي نامزدي گرفتم، اگه سوالي داريد من تا جايي كه بتونم راهنمايي ميكنم بر اساس تجربيات خودم.

مرسی سارا جان منم اقدام کردم و گرفتم ویزای نامزدی رو الان سوالم اینه که ویزای من از زمانی که بهم دادن شروع شده اگر دو ماه دیگه برم انگلیس دیر نیست ؟ محدویتی داره ؟
    این 3 ماه در سال بیشتر خارچ از انگلیس نبودن برای سیتیزن شدن هست میدونین که همین قانون برای اقامت هم هست یا نه ؟

Junior Member

سلام کسی هست در مورد عقد بین المللی اطلاعاتی داشته باشم و ایا اعتبار این عقد از عقد غیابی بیشتره ؟ من می خوام برای ویزای ازدواج اقدام کنم و تو یه سایتی خوندم که تو ترکیه میشه عقد بین المللی انجام دادو این عقد همه جا معتبره و تو شناسنامه هم قابل ثبت هست لطفا منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط f_niki نمایش پست ها
    سلام
    آقا هومن یه سوالی داشتم ازتون.من ویزای ازدواج گرفتم و اعتبارش دو سال و نه ماه هستش! شنیدم که در سال حداکثر نود روز میتونم خارج از بریتانیا باشم که برای تمدید ویزام مشکلی پیش نیاد،این درسته؟ و اینکه اگه بیشتر از 3ماه طول بکشه که من برم انگلستان مشکلی پیش میاد؟
    ممنون
    برای تمدید مشکلی پیش نمیاد برای اقامت دائم و شهروندی ممکنه مشکل پیش بیاد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_99 نمایش پست ها
    سلام کسی هست در مورد عقد بین المللی اطلاعاتی داشته باشم و ایا اعتبار این عقد از عقد غیابی بیشتره ؟ من می خوام برای ویزای ازدواج اقدام کنم و تو یه سایتی خوندم که تو ترکیه میشه عقد بین المللی انجام دادو این عقد همه جا معتبره و تو شناسنامه هم قابل ثبت هست لطفا منو راهنمایی کنید
    من نمیدونم یعنی چی عقد بین المللی! انگلستان عقدهای ایران و ترکیه و خیلی کشورهای دیگه رو قبول داره و از این جهت مشکلی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من نمیدونم یعنی چی عقد بین المللی! انگلستان عقدهای ایران و ترکیه و خیلی کشورهای دیگه رو قبول داره و از این جهت مشکلی نیست.
    منم نمی دونم ولی گفته بود اگه یک فرد ایرانی با یک فرد خارجی بخواد ازدواج کنه می تونه در ترکیه عقد کنه و من نمی دونم ایا این فقط برای یک فرد خارجی هستش یا با یک ایرانی مقیم کشور خارجی هم میشه در ترکیه عقد کرد نه فقط عقد شرعی عقدی که تو شناسنامه ثبت بشه که مجبور نباشم عقد غیابی داشته باشم نامزد من شرایط بازگشت به ایران رو نداره به هر حال ممنون اقا هومن که وقت گذاشتین و جواب دادین

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه جریان این دو سال و نه ماه اعتبار ویزای ازدواج چیه؟
    بعد از این دوسال و نه ماه برای گرفتن اقامت میشه اقدام کرد؟
    چه قدر زمان میبره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1212 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه جریان این دو سال و نه ماه اعتبار ویزای ازدواج چیه؟
    بعد از این دوسال و نه ماه برای گرفتن اقامت میشه اقدام کرد؟
    چه قدر زمان میبره؟
    ممنون
    شما بعد از دو سال و نیم باید برای تمدید ویزا اقدام کنید و بعد از 5 سال برای اقامت دائم اقدام کنید

Junior Member

ممنون آقا هومن
    شما میدانید بعد از این دو سال و نیم و تمدید ویزا چه تغییری در نوع ویزا ایجاد میشه؟
    آیا امتیازات خاصی یا قوانینی به نفع دارنده ویزا ایجاد میشه؟
    منظورم اینه که چرا ویزا رو به دو قسمت تقسیم کردن؟ و چه تفاوتی بین قوانین مربوط به قسمت اول و قسمت تمدید شده هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1212 نمایش پست ها
    ممنون آقا هومن
    شما میدانید بعد از این دو سال و نیم و تمدید ویزا چه تغییری در نوع ویزا ایجاد میشه؟
    آیا امتیازات خاصی یا قوانینی به نفع دارنده ویزا ایجاد میشه؟
    منظورم اینه که چرا ویزا رو به دو قسمت تقسیم کردن؟ و چه تفاوتی بین قوانین مربوط به قسمت اول و قسمت تمدید شده هست؟
    باید در قسمت دوم دقیقا شرایط قسمت اول رو داشته باشید یعنی شرط حداقل حقوق رو برآورده کنید. دلیلشون این بوده که خواستند شما در طول مسیر یه بار دیگه چک کنند تا مطمئن شند شرایط رو دارید. معمولا در تمدید ویزا بحث اثبات واقعی بودن ازدواج خیلی راحت تره چون شما با هم زندگی کردید ولی در مورد مسایل مالی فرقی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)