نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 141 از 651 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151191241641 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

ممنونم انشالله قسمت همه بچه ها...
    نه من برگه رفیوز نذاشتم ولی تو فرم اینترنتی که میخواستیم وقت بگیرم پرسیده شده بود که آیا تا به حال ریجکت شدید؟ به چه دلیل؟ و بهتره که صادق باشین چون اونا رکورد همه اپلیکیشن قبلی رو دارن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    سارا جان می شه بگی چه سوال هایی پرسیدند موقع وارد شدن ؟
    وقتي رسيدم فرودگاه لندن، موقع چك كردن ويزا و پاسپورت اين سوال ها رو از من پرسيدند: چند سال هست كه شوهرت رو ميشناسي؟ كجا و چه زماني و چه جوري با هم آشنا شديد؟ آخرين بار شوهرت رو كجا ديدي؟ با اين ويزاي ٦ ماهه قصد كار كردن داري؟ شوهرم چهجوري اومده اينجا؟ و الان كجاست؟ وقتي گفتم الان شوهرم پيشم هست صداش كردن و اين سوالات رو از شوهرم هم پرسيدن. و زماني هم كه پاس رو بهم برگردوندن گفتن كه ٧ روز مهلت دارم به اداره پليس مراجعه كنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa4abz نمایش پست ها
    سلام بچه ها من 23 اپریل از استانبول اقدام کردم.امروز 3 جون باهام تماس گرفتن از سفارت که 14 روز وقت دارم پاسمو ببرم براشون.خیلی خوشحالم و امیدوارم همتون این لحظه شیرین رو تجربه کنید....
    سلام تبریک میگم میشه لطف کنید بگید چه مدارکی تحویل دادین ؟

Junior Member

سلام اقا هومن ببخشید من خیلی سوال می پرسم ایا وقتی که مدارک رو برای گرفتن ویزا تحویل میدیم باید با همسرمون باشیم بودن یا نبودنشون تاثیری داره؟ مدارکی که ترجمه می کنیم باید ترجمه رسمی بشه یعنی چی یعنی باید مهر مترجم داشته باشه یا چی؟ ایا اگه مدارک رو همسرم تو انگلستان بدن ترجمه کنن ترجمه معتبرتره؟ و اینکه ایا باید منم گردش حساب داشته باشم تو بانک پارسیان یا پاسارگاد مبلغش مهمه ؟

Junior Member

سلام آقا هومن ممنون از همه ی کمکها تون یک سوال دیگه داشتم . من سه هفته دیگه میام انگلیس که مراسم ازدواجم همونجا هست برای ازدواج باید برگه تجرد بیارم از ایران ؟ یا همون ترجمه شناسنامه کافی هست ؟ اگر برگه تجرد می خوان از کجا باید گرفت . بازم ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_99 نمایش پست ها
    سلام اقا هومن ببخشید من خیلی سوال می پرسم ایا وقتی که مدارک رو برای گرفتن ویزا تحویل میدیم باید با همسرمون باشیم بودن یا نبودنشون تاثیری داره؟ مدارکی که ترجمه می کنیم باید ترجمه رسمی بشه یعنی چی یعنی باید مهر مترجم داشته باشه یا چی؟ ایا اگه مدارک رو همسرم تو انگلستان بدن ترجمه کنن ترجمه معتبرتره؟ و اینکه ایا باید منم گردش حساب داشته باشم تو بانک پارسیان یا پاسارگاد مبلغش مهمه ؟
    خیر نیازی به بودن ایشون نیست. ترجمه ها نیازی به تاییدیه دادگستری و امورخارجه نداره و ترجمه داخل ایران هم قابل قبوله. اگر همسر شما از نظر درآمدی شرایطشون قابل قبوله نیازی به گردش مالی شما نیست.

Junior Member

بله.من ترجمه سند ازدواج و شناسنامه هامون و حدود 100 عکس دو نفره و خونوادگی از عروسی و سفرهامون ما6تا سفر رفتیم پشت عکسا نوشتم مال کجاوچه تاریخی بوده و بلیطامونم گذاشتیم.و مدارک شغلیش که شامل مدارک مالیشم میشد که حسابدارش تنظیم کرد مال یک سال.حساب گردش یه سال از حساب بیزنس اکانت و حساب پس انداز.سند خونه و قسطاش که تا حالا داده و تکس بیزینسش که مال یه سالو داده بود و مدرک آزمون کت خودم

Junior Member

سلام دوستان یک سوال دیگه . من تو این شش ماه اول که ویزا گرفتم تا ازدواج کنم و ویزام به ویزای ازدواج تغییر پیدا کنه نوشتن که حق کار ندارم . کسی می دونه که حق درس خوندن دارم یا نه ؟ یک دوره ی کوتاه مدت زبان مثلا .ممنون می شم اگر جواب بدید .

Junior Member ngak آواتار ها

ببخشید اقا هومن می شه لطف کنید و جواب منم بدین.من از طریق اینترنت با آقایی آشنا شدم که اونجا پناهندگی سیاسی داره و نمی تونه بیاد ایران.الان یکی دو ماهه که داره سفید کار می کنه و مالیات می ده.حقوقش هم 18600 در سال می شه.به HOME OFFICE هم اعلام کرده که داره مالیات می ده و مزایای پناهندگیش دیگه قطع شده.

حالا سوال من اینه که من می تونم ویزای نامزدی بگیرم و اونجا باهاش ازدواج کنم و از داخل انگلیس ویزامو به ازدواج تغییر بدم بدون اینکه به ایران برگردم؟
    من مدرم IELTS دارم می تونم ویزای تحصیلی بگیرم و همانجا باهاش ازدواج کنم و باز ویزامو تغییر بدم؟
    اگه تو یه کشور ثالثی مثل ترکیه عقد کنیم با توجه به اینکه کل ارتباط ما اینترنتی بوده چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟
    من کل سایتو خوندم ولی در مورد پناهنده ها مثالی پیدا نکردم.هرچند که می دونم شما از پناهنده ها دل خوشی ندارین می شه بگین شانس کدوم .یزا برای من بیشتره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ngak نمایش پست ها
    ببخشید اقا هومن می شه لطف کنید و جواب منم بدین.من از طریق اینترنت با آقایی آشنا شدم که اونجا پناهندگی سیاسی داره و نمی تونه بیاد ایران.الان یکی دو ماهه که داره سفید کار می کنه و مالیات می ده.حقوقش هم 18600 در سال می شه.به HOME OFFICE هم اعلام کرده که داره مالیات می ده و مزایای پناهندگیش دیگه قطع شده.

حالا سوال من اینه که من می تونم ویزای نامزدی بگیرم و اونجا باهاش ازدواج کنم و از داخل انگلیس ویزامو به ازدواج تغییر بدم بدون اینکه به ایران برگردم؟
    من مدرم IELTS دارم می تونم ویزای تحصیلی بگیرم و همانجا باهاش ازدواج کنم و باز ویزامو تغییر بدم؟
    اگه تو یه کشور ثالثی مثل ترکیه عقد کنیم با توجه به اینکه کل ارتباط ما اینترنتی بوده چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟
    من کل سایتو خوندم ولی در مورد پناهنده ها مثالی پیدا نکردم.هرچند که می دونم شما از پناهنده ها دل خوشی ندارین می شه بگین شانس کدوم .یزا برای من بیشتره؟
    قانون ویزای ازدواج فرقی بین پناهنده ها و افراد مقیم نذاشته و تمام مواردی که دوستان در مورد کیس های خودشون در فروم گفتند در مورد شما هم صدق میکنه. ایشون باید حداقل 6 ماه حقوق بگیره تا بتونید اقدام کنید. ویزای دانشجویی با توجه به بحث مصاحبه زیاد راحت نیست. باید افسر ویزا در مورد واقعی بودن ازدواج قانع شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)