نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 142 از 651 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152192242642 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member ngak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

ببخشید آقا هومن من یه سوال دیگه هم داشتم.می شه ویزای تحصیلی بگیرم و برم و همونجا به ازدواج تغییرش بدم؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط ngak نمایش پست ها
    ببخشید آقا هومن من یه سوال دیگه هم داشتم.می شه ویزای تحصیلی بگیرم و برم و همونجا به ازدواج تغییرش بدم؟
    بله ولی شراط ویزای تحصیلی ساده نیست و مثل سابق راحت نمیدن. ولی به طور کلی بله ممکنه و شما میتونید ویزای دانشجویی رو به ویزای ازدواج تبدیل کنید.

سلام دوستان
    من و همسرم تازه قراره واسه ویزا در خواست بدیم ولی من زبانم زیاد خوب نیست می خاستم بپرسم حتما باید زبانم عالی باشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadesehhh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم تازه قراره واسه ویزا در خواست بدیم ولی من زبانم زیاد خوب نیست می خاستم بپرسم حتما باید زبانم عالی باشه ؟
    باید در حد A1 یا ابتدایی باشه

ممنون از پاسختون در اون حد هستم فقط مکالمم خیلی عالی نیست فک کردم شاید اونجا مصاحبه طولانی می کنن ولی چون پیغامای بقیه رو خوندم چیزی در این باره ننوشته بودن سوال کردم

Junior Member

کسی نمیدونه که با ویزای نامزدی می شه اونجا دوره های کوتاه زبان دید قبل از ازدواج یا اونم مثل کار کردن ممنوع هست ؟؟؟ مثلا یوگا می تونم ثبت نام کنم ؟ فکر کنم فقط کار کردن ممنوع درسته ؟
    یک سوال دیگه این که می خوام از ایران به لندن بار فریت کنم با ایران ایر . کسی این کارو کرده قبلا . توی لندن انبارشون کجای فرودگاه هیترو هست ؟ کسی می تونه اطلاعات بیشتر بده ؟ چقدر می گیرن اونجا ؟

Junior Member

سلام اقا هومن برای ویزای همسر مبلغ همون۱۸۶۰۰ هست؟ به نظرتون امیدی هست کمتر بشه..ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hakimane نمایش پست ها
    سلام اقا هومن برای ویزای همسر مبلغ همون۱۸۶۰۰ هست؟ به نظرتون امیدی هست کمتر بشه..ممنون
    بله هنوز همونه و نتیجه اون دادگاه مشخص نشده

Junior Member

سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان و ادمین های این سایت
    متاسفانه من بعد از 2سال تلاش موفق نشدم ویزام رو بگیرم و تصمیم دارم کاری که 2سال پیش وقتی اپلایم رد شد و متاسفانه اپیل کردم که نباید اپیل میکردم و همون موقع اپلای میکردم و انجام بدم و دوباره اپلای کنم
    26 نوامبر 2012 اپلای از ترکیه (آنکارا)
    بعد 76 روز فوریه 2012 رفیوز شدم بخاطر کمبود 2ماه پی اسلیپ ونداشتن مدرک زبان کت که اونم ایراد اشتباه افسر ویزا بود چون مدرک من بالاتر از کت بود
    مارچ 2013 اپیل کردم 24 اپریل 2013 نامه اومد که بعد از 19 هفته جواب اپیل میاد و اگه نه باشه بع از اون تاریخ که 4 سپتمبر 2013 میشد تاریخ دادگاه مشخص میشد 29 اگوست 2013 اپیل رد شد باز هم اشتباه افسر ویزا بخاطر مدرک زبان که مدرک پت داده بودم و از خوش اقبالی زیاد 6 ماه بعد تاریخ دادگاه دادن 6 فوریه 2014
    17 فوریه 2014 نامه قاضی اومد که با درخواست ویزا موافقت شده و اگه تا 28 روز بعد (چون من خارج از انگلیس هستم)کسانی که داخل انگلستان هستن و اعتراض میکنن همافیس تا 5 روز بعد میتونه اعتراض کنه
    26 فوریه هما فیس به حکم قاضی اعتراض کرد و اینبار ایراد جدید بود که مدارک بیشتری برای پروف کار همسرم میخواستن با اینکه کاره همسرم دولتی بود(اداره پست)و ما هم بخاطر اپیل همافیس دوباره اپیل کردیم که اینبار زود نوبت دادگاه دادن 21 جوون 2014 و تو این روز 3تا قاضی نظر میدن و همون روز نتیجه اعلام میشه و ایرادی که گرفتن بخاطر این بود که زمانی که اپلای کردیم مدارک ناقص بوده و الان اصلا مهم نیست مدارک کامله و حقووق از میزان قانون بیشتره مهم اینه که اون موقع مدارک ناقص بوده و گفتن اگه اعتراض داریم میتونیم بازم اپیل کنیم اما اینبار تصمیم گرفتیم که از اول اپلای کنیم کاری که 2 سال پیش باید میکردیم
    پیشنهادم به دوستان اینه که اگه زمانی اپلای کردید و رفیوز شدید اگه ایراد طوریه که با اپلای مجدد بر طرف میشه بیخود اپیل نکنید و زمانتون رو از دست ندید
    امیدوارم همه موفق باشید
    روزهای خوب خواهند آمد .
    اندکی صبر ......

سلام دوستان
    من و همسرم 20 فوریه واسه ویزا رفتیم آنکارا ،همسرم چند بار به home office زنگ زد اما تا امروز جوابی نگرفتیم، امروزاز home office به وکیل من ایمیل دادن که ما تلاش کردیم با موکلتون ارتباط برقرار کنیم اما نشده (هم شماره تلفن و هم آدرس ایمیلم رو موقع تحویل مدارکم به ولدبریج تو فرم نوشته بودم) و 8 آپریل مدارکشو فرستادیم استانبول نتیجه رو هم باید از همونجا بگیرید.
    همسر من citizen هستن و به خاطر بیماریشون disability داره ،متاسفانه به خاطر جواب ویزای من بیماریش تشدید شده من هفته دیگه میرم استانبول اما الان از نگرانی نمیدونم باید چیکار کنم.،چطور همچین چیزی ممکنه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)