نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 143 از 651 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153193243643 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Suma_Empramo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم 20 فوریه واسه ویزا رفتیم آنکارا ،همسرم چند بار به home office زنگ زد اما تا امروز جوابی نگرفتیم، امروزاز home office به وکیل من ایمیل دادن که ما تلاش کردیم با موکلتون ارتباط برقرار کنیم اما نشده (هم شماره تلفن و هم آدرس ایمیلم رو موقع تحویل مدارکم به ولدبریج تو فرم نوشته بودم) و 8 آپریل مدارکشو فرستادیم استانبول نتیجه رو هم باید از همونجا بگیرید.
    همسر من citizen هستن و به خاطر بیماریشون disability داره ،متاسفانه به خاطر جواب ویزای من بیماریش تشدید شده من هفته دیگه میرم استانبول اما الان از نگرانی نمیدونم باید چیکار کنم.،چطور همچین چیزی ممکنه؟؟؟
    از سفارت انگلیس هر چیزی ممکنه. خیلی عجیب نیست. باید تقاضای تجدید نظر کنید. متاسفانه حق اپیل از تمام ویزاها گرفته شده و نمیدونم الان به شما این حق رو میدن یا نه. فقط براساس موارد حقوق بشری میتونید اپیل کنید.

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    از سفارت انگلیس هر چیزی ممکنه. خیلی عجیب نیست. باید تقاضای تجدید نظر کنید. متاسفانه حق اپیل از تمام ویزاها گرفته شده و نمیدونم الان به شما این حق رو میدن یا نه. فقط براساس موارد حقوق بشری میتونید اپیل کنید.
    ببخشید می شه بیشتر توضیح بدید، الان تو ویزای ازدواج دیگه حق اپیل کردن نداریم؟

به من گفتندساعت ۳ به بعد برو سفارت انگلیس تو استانبول،مدارکت اونجاست، اونجا میفهمی جواب ویزات چی هست،چرا خود سفارت ؟مگه مدارکو شرکت teleperformance برنمیگردونه؟ ممکنه جواب ویزام مثبت باشه؟ و اینکه اونا اصلا به ما خبر ندادن میتونه باعث شه ما حق اپیل داشته باشیم؟ با تشکر از راهنمائیهای بسیار خوبتون آقا هومن

نقل قول نوشته اصلی توسط Suma_Empramo نمایش پست ها
    به من گفتندساعت ۳ به بعد برو سفارت انگلیس تو استانبول،مدارکت اونجاست، اونجا میفهمی جواب ویزات چی هست،چرا خود سفارت ؟مگه مدارکو شرکت teleperformance برنمیگردونه؟ ممکنه جواب ویزام مثبت باشه؟ و اینکه اونا اصلا به ما خبر ندادن میتونه باعث شه ما حق اپیل داشته باشیم؟ با تشکر از راهنمائیهای بسیار خوبتون آقا هومن
    اگه بهتون گفته باشن كه ١٤روز وقت داري پاس رو ببري سفارت و آدرس رو هم بهت داده باشن يعني بهت ويزا دادن، اما شما ميگيد ٣به بعد گفتن بري سفارت، معمولا بچه ها صبح پاس رو تحويل سفارت ميدن و ٣ به بعد ميرن شركت teleperformance كه مدارك و پاسي رو كه ويزا توش خورده رو بگيرن.
    من احساس ميكنم شما همه چي رو نصفه نيمه ميگيد، مثلا تو پست قبلي ميگيد بهم ايميلي نزدن و از اون ور ميگيد وكيل داشتيد، اگه وكيل داشتيد سفارت ديگه اونو ميشناسه، اگه قراره زنگ يا ايميل بزنن به وكيلتون ميزنن نه شما، لطفا متن ايميل يا نامه كه به وكيلتون فرستادن رو اينجا بذاريد تا دوستان بگن كه دقيقا به شما چي گفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    اگه بهتون گفته باشن كه ١٤روز وقت داري پاس رو ببري سفارت و آدرس رو هم بهت داده باشن يعني بهت ويزا دادن، اما شما ميگيد ٣به بعد گفتن بري سفارت، معمولا بچه ها صبح پاس رو تحويل سفارت ميدن و ٣ به بعد ميرن شركت teleperformance كه مدارك و پاسي رو كه ويزا توش خورده رو بگيرن.
    من احساس ميكنم شما همه چي رو نصفه نيمه ميگيد، مثلا تو پست قبلي ميگيد بهم ايميلي نزدن و از اون ور ميگيد وكيل داشتيد، اگه وكيل داشتيد سفارت ديگه اونو ميشناسه، اگه قراره زنگ يا ايميل بزنن به وكيلتون ميزنن نه شما، لطفا متن ايميل يا نامه كه به وكيلتون فرستادن رو اينجا بذاريد تا دوستان بگن كه دقيقا به شما چي گفتن.
    توی فرمی که موقع تحویل مدارک به شرکت ولدبریج دادم، وکیلم ID خودشو نوشته بود اما اونجا گیر دادن که باید ID خودتونو بدین ،من هم ID همسرم رو اضافه کردم و اشاره کردم که کدوم واسه وکیله و کدوم واسه خودم ،چهارشنبه به اصرار من وکیلم یه اعتراض نوشت واسه تاخیر در اعلام جواب به home office ، در جواب home office گفته بود مدارکشونو 8 آپریل فرستادیم استانبول، و نتونستیم با موکل شما ارتباط برقرار کنیم. حالا به موکلتون بگین بره سفارت در استانبول مدارکشو بگیره فقط باید خودش بره و پاسپورتشم ببره، هنوز خودمم نامه home offce رو ندیدم
    ویرایش توسط Suma_Empramo : June 13th, 2014 در ساعت 01:50 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    ببخشید می شه بیشتر توضیح بدید، الان تو ویزای ازدواج دیگه حق اپیل کردن نداریم؟
    براساس قوانین جدیدی که تصویب شده حق اپیل تقریبا از تمام ویزاها گرفته شده و جاش Administrative Review گذاشته شده. البته بعضی وقتها از تصویب قانون تا اجراش ممکنه طول بکشه.

این نامه ایه که وکیلم الان برام فرستاده
    Due to the Data Protection Act, I am unable to provide you information regarding the status of the application. However please be informed that the aforementioned application has been processed and the original documents were sent to the application centre on the 7th April. As they were not picked up from the application centre for 28 days, the documents were sent back to the Consulate General in Istanbul. The applicant can come to the British Consulate General to collect her documents. Please be informed that our delivery time is 15:00 daily and anyone coming to pick up the documents on behalf of the applicant should have an authorisation letter signed by the applicant.

Regards

D Sendag
    Entry Clearance Assistant
    UK Visas and Immigration
    British Consulate General Istanbul

Junior Member

اقا هومن سلام خسته نباشید من نامزدم درامدش 18600 تا بیشتره اما میگه که فیش حقوقیش ثابت نیست یک ماه 1500 پوند یک ماه دیگه بیشتر این مشکلی به وجود نمیاره ؟ یک سوال دیگه نامزدم جایی که هست اجاره کرده اما اجاره نامش به نام خودش نیست باید حتما جایی داشته باشه یا قبل از ورود من مشکلی نداره که جایی رو خودش نگرفته

[QUOTE=Suma_Empramo;1643852]این نامه ایه که وکیلم الان برام فرستاده
    Due to the Data Protection Act, I am unable to provide you information regarding the status of the application. However please be informed that the aforementioned application has been processed and the original documents were sent to the application centre on the 7th April. As they were not picked up from the application centre for 28 days, the documents were sent back to the Consulate General in Istanbul. The applicant can come to the British Consulate General to collect her documents. Please be informed that our delivery time is 15:00 daily and anyone coming to pick up the documents on behalf of the applicant should have an authorisation letter signed by the applicant.

متاسفانه شما ریجکت شدین و در مدت 28 روز نرفتین مدارک تون رو بگیرین. حالا می گن برین از سفارت بگیرین. با این حساب شما حتی اگه می تونستین اپیل هم بکنین دیگه الان تاریخ اونم تموم شده و باید اپلای مجدد بکنین.

مشکل من اینه که چرا از تاریخی که مدارک رسیده ترکیه به ما خبر ندادن که بریم مدارکمونو بگیریم؟ همین نامه رو هم از سفارت انگلیس تو استامبول به وکیل من دادن در جواب اعتراض وکیل من، خب من از کجا باید میفهمیدم که داره 28 روزم تموم میشه؟ ممکنه کسی ریجکت بشه اما بهش نگن بیا دنبال مدرکت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)