نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 145 از 651 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195245645 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

آقا هومن من این لینک رو درست فهمیدم ؟ فکر می کردم بعد از 5 سال می شه برای سی تیزن شیپ اقدام کرد اما اینجا نوشته اگر پارتنرتون سیتیزن هست بعد 3 سال می تونین اقدام کنید . این درسته ؟ یا من اشتباه می فهمم ؟
    https://www.gov.uk/becoming-a-britis...ritish-citizen

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    والا آقا هومن ايميل مارو خوندن ميگن رد نكردن فقط مدارك ارسالي قبول نكردن، ولي خوب جوابي هم ندادن و اين بدتر بلاتكليفيه
    ایمیلتون رو قبلا اینجا گذاشتید؟

Junior Member

بله در صفحه ١٣٦ مي توانيد ايميل و دوباره ببينيد، مرسي

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    بله در صفحه ١٣٦ مي توانيد ايميل و دوباره ببينيد، مرسي
    جواب شما رو من همونجا دادم.

آقا هومن اگه p60 یه نفر تا حالا نیومده باشه، باید به کجا مراجعه کنه؟ اداره کار میگه ما فرستادیم و شرکت میگه برای ما چیزی نیومده. جای دیگه ای نیست که بشه پیگیری کرد؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    آقا هومن اگه p60 یه نفر تا حالا نیومده باشه، باید به کجا مراجعه کنه؟ اداره کار میگه ما فرستادیم و شرکت میگه برای ما چیزی نیومده. جای دیگه ای نیست که بشه پیگیری کرد؟ ممنون
    از HMRC درخواست کنید سابقه تمام پرداختها رو بفرسته. از وزارت کار هم میتونید درخواست کنید.

Junior Member

بله جواب دادين در پست قبلي گفتم ايميل زديم جوابي ندادن، به نظر شما مدارك پس بگيريم و fresh application بزاريم بهتر نيست؟ مثل اينكه به مدارك ارسالي توجه نمي كنند و تو دادگاه در انتظار جواب مونديم.
    ویرایش توسط Mar1057 : June 18th, 2014 در ساعت 10:38 PM

Junior Member

سلام لطفا به من بگید مدارک مالی لازم برای ویزا درصورتی که self employed باشیم چی هستش ایا مالیات یک سال باید حتما پرداخت بشه یا زودتر از یکسال میشه اقدام کرد
    با تشکر

سلام من دواه پیش ویزام ریجکت شد و هفته پیش خبردار شدم با پییری های خودم و مارو به خاطر کامل نبودن مدارک خانمون ردمون کردن که چرا صاحبخانتون رضایت نامه بهتون نداده که قراره هسرتون بیاد تو ای خانه و .... وتی رتم مدارکمو تحویل بگیرم متوجه شدم که مدرک امتحان کت گم شده جدا از اینکه حق اپیل دیگه ندار باید سه ماه صبر کنم دوباره متحان بدم و از نو اپلای کنم خیلی جالبه که تی تو این ایت کسی راجب صاحبخانه چیزی ننوشته، !!!؟؟؟

Junior Member

سلام بچه ها من 5 می از استانبول اقدام کردم.امروز 4 جولای باهام تماس گرفتن از سفارت که 14 روز وقت دارم پاسمو ببرم براشون.خیلی خوشحالم و امیدوارم همتون این لحظه شیرین رو تجربه کنید البته دومین بار بود که اقدام کردم حالا 1 سوال داشتم میخواستم ببینم بعد از دادن پاسپورت چند روز بعد پاسپورت برمیگردونن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)