نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 148 از 651 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198248648 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام دوستان آیا کسی هست که ریجکت شده باشه و مدارکش رو تحویل گرفته باشه؟؟ من سوالم اینه که آیا تمامی مدارک رو تحویل میدن یا اینکه پیش خودشون نگهمیدارن؟؟؟ من فقط مدارک ریلیشن شیپمو بهم پس دادن؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه راهنمایی کنید آژانس ها میگن مدارک رو پیش خودشون نگهمیدارن آیا درسته؟>؟؟

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamshamsi نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا کسی هست که ریجکت شده باشه و مدارکش رو تحویل گرفته باشه؟؟ من سوالم اینه که آیا تمامی مدارک رو تحویل میدن یا اینکه پیش خودشون نگهمیدارن؟؟؟ من فقط مدارک ریلیشن شیپمو بهم پس دادن؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه راهنمایی کنید آژانس ها میگن مدارک رو پیش خودشون نگهمیدارن آیا درسته؟>؟؟
    اصل مدارک مثل عقدنامهو ... که میدن. برای ما مدارک مالی شوهرمو نگه داشتن. چیزی که باباتش ریجکت شده بودیم. اصل هم نبود یعنی چیزی نبود که بعدا لازم داشته باشیم.

درسته مدارک مالی شوهرمو ندادن عقد ناممو دادن بهم اما مدرک امتحان زبانمو بهم ندادن و دوباره رفتم اقدام کردم برای گرفتن مدرک کت، چون من و همسرم میخواهیم مجداد اقدام کنیم اپیل نکردیم، ایا مدرک زبان شمارو بهتون برگردوندن یا پیش خودشونه؟؟؟؟؟/

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamshamsi نمایش پست ها
    درسته مدارک مالی شوهرمو ندادن عقد ناممو دادن بهم اما مدرک امتحان زبانمو بهم ندادن و دوباره رفتم اقدام کردم برای گرفتن مدرک کت، چون من و همسرم میخواهیم مجداد اقدام کنیم اپیل نکردیم، ایا مدرک زبان شمارو بهتون برگردوندن یا پیش خودشونه؟؟؟؟؟/
    بهم پس دادن. شما احتمالا کپی بهشون نداده بودین. حتما باید یه سری کپی هم از مدارک بهشون می دادین. متاسفانه نمی دونم راهی هست که بتونین اصل مدرک رو پس بگیرید یا نه؟ راستی به شما چه ایرادی گرفتن برا مدارک مالی؟

Junior Member

سلام
    ممنون میشم اگر به من بگید برای ویزا ازدواج اگر نتیجه مثبت باشه و بگن پاسپورت بیارید (اقدام از ترکیه)، می‌تونه کس دیگری به غیر از صاحب پاسپورت، پاس تحویل بده و بگیره؟
    خیلی‌ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam81 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگر به من بگید برای ویزا ازدواج اگر نتیجه مثبت باشه و بگن پاسپورت بیارید (اقدام از ترکیه)، می‌تونه کس دیگری به غیر از صاحب پاسپورت، پاس تحویل بده و بگیره؟
    خیلی‌ ممنون
    بله دوست عزیز فرد دیگری میتونه بجای شما سفارت بره با اون برگه ای که امضای شماست

Junior Member

سلام دوستان. برای بار دوم در 17 جون اپلای کردم در 25 جولای واسم ایمیل اومده که 14 روز کاری فرصت دارم که پاسپورتم رو ببرم سفارت امیدوارم ایندفعه جواب مثبت باشه من خودم ترکیه نرفتم بنابراین تا سه شنبه مجبورم منتظر باشم. نمیدونم اگر ویزامو اومده باشه تا چند وقت مجازم ایران باشم تا مشکلی در آینده بوجود نیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Maria2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای بار دوم در 17 جون اپلای کردم در 25 جولای واسم ایمیل اومده که 14 روز کاری فرصت دارم که پاسپورتم رو ببرم سفارت امیدوارم ایندفعه جواب مثبت باشه من خودم ترکیه نرفتم بنابراین تا سه شنبه مجبورم منتظر باشم. نمیدونم اگر ویزامو اومده باشه تا چند وقت مجازم ایران باشم تا مشکلی در آینده بوجود نیاد؟
    تا قبل از سه ماه هيچ مشكلي پيش نمياد ولي بعد از سه ماه يه مراحل ديگه اي داره براي ورود در ضمن اينجا از زمان ورودتون به انگلستان را مبنا قرار مي دن نه تاريخ ويزا

Junior Member

سلام دوستان کسی از باز شدن سفارت ایران و انجام کارهای ویزا در ایران خبر نداره؟چون امروز با یکی از دوستانم که منتظر جواب اپیلش بود تماس گرفتن و گفتن بقیه مراحل رسیدگی از ویزاش رو بجای ترکیه از سفارت ایران در تهران باید پیگیری کنه.منم امروز میخواستم برای اپلای مجدد برای 14 سپتامبر وقت بگیرم اما ترکیه فقط تا 9 سپتامبر تاریخ میده حتی ماه های بعدی هم نداشت فقط تا 9 سپتامبر لطفا اگه اطلاعاتی در مورد باز شدن سفارت در تهران دارید بگید ممنون
    روزهای خوب خواهند آمد .
    اندکی صبر ......

به فروم بازشدن سفارت در همین سایت مراجعه کنید. یه زمزمه هایی هست ولی اصلا رسمی اعلام نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)