نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 149 از 651 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199249649 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

تو انگلیس نمیشه دوشغل داشت؟
    ویزای تحصیلی رو چطور باید به ازدواج تبدیلش کرد.بعد از اتمام تحصیل یا حین تحصیل؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Q44 نمایش پست ها
    تو انگلیس نمیشه دوشغل داشت؟
    ویزای تحصیلی رو چطور باید به ازدواج تبدیلش کرد.بعد از اتمام تحصیل یا حین تحصیل؟
    در حین تحصیل هم میشه

Junior Member

و اگه ویزای تحصیلی تموم بشه و ما هنوز درگیر کارای ویزای ازدواج باشیم یا بعد از تحصیل پیگیری کنیم و درخواست بدیم
    باید خاج از کشور تحصیل ویزا رو پیگیری کنیم؟
    5 سال تا گزفتن اقامت از همون زمان ازدواج محاسبه میشه یا از زمان گرفتن ویزای ازدواج.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Q44 نمایش پست ها
    و اگه ویزای تحصیلی تموم بشه و ما هنوز درگیر کارای ویزای ازدواج باشیم یا بعد از تحصیل پیگیری کنیم و درخواست بدیم
    باید خاج از کشور تحصیل ویزا رو پیگیری کنیم؟
    5 سال تا گزفتن اقامت از همون زمان ازدواج محاسبه میشه یا از زمان گرفتن ویزای ازدواج.
    اگه ویزای معتبر نداشته باشید خوب معلومه باید از کشور خارج شید و در سوال دوم هم معلومه که از زمان گرفتن ویزا حساب میشه.

Junior Member

با سلام از آقا هومن یه سوال داشتم. من شوهرم ویزاشو گرفته که تا ۲ سال و نیم اعتبار داره. من می‌خواستم بدونم بعد از این ۲ سال و نیم مراحل بعدیش چیه که بخواد پاس بیریتیش بگیر و مدت زمانش. در کّل منظورم اینه که بعد از چند سال اقامت در انگلیس می‌تونه بیریتیش سیتیزن بشه؟ ممنونم از کمک و راهنماییی همیشگیتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط coral_uk نمایش پست ها
    با سلام از آقا هومن یه سوال داشتم. من شوهرم ویزاشو گرفته که تا ۲ سال و نیم اعتبار داره. من می‌خواستم بدونم بعد از این ۲ سال و نیم مراحل بعدیش چیه که بخواد پاس بیریتیش بگیر و مدت زمانش. در کّل منظورم اینه که بعد از چند سال اقامت در انگلیس می‌تونه بیریتیش سیتیزن بشه؟ ممنونم از کمک و راهنماییی همیشگیتون
    این موضوع بارها جواب داده شده. ایشون باید یه تمدید 2.5 ساله دیگه بکنند. بعد 5 سال اقامت دائم و بعدش تقاضای شهروندی میکنند. البته براساس قوانین کنونی

Junior Member

ممنون از جوابتون چون من در این سایت دولتی خوندم که زده ۳ سال و برای اینکه مطمئن بشم گفتم از شما سوال کنم این هم لینکش https://www.gov.uk/becoming-a-britis...ritish-citizen

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط coral_uk نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون چون من در این سایت دولتی خوندم که زده ۳ سال و برای اینکه مطمئن بشم گفتم از شما سوال کنم این هم لینکش https://www.gov.uk/becoming-a-britis...ritish-citizen
    این برای افرادیه که قبل از جولای 2012 اقدام کردن

سلام از زمان ریجکت شدن من دقیقا الان 5 ماهه که گذشته (من اپیل نکردم) و آخرین مدرک من اوایل مهر ماه میاد و من اواخر مهر مجداد اپلای میکنم. حالا سوالم اینه که آیا بعد از ریجکت شدن تایم به خصوصو داره برای اپلای مجدد؟ یعنی محدودیت زمانی داره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان.من هم ویزامو گرفتم.برای بار دوم اپلای کردم در 17 جون و 24 جولای برام ایمیل اومد که 14 روز کاری وقت دارید که پاسپورتتون رو ببرین سفارت. به امید اینکه شما هم بزودی ویزاتونو بگیرین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)