نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 15 از 651 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط roose نمایش پست ها
    مرسی عزیزم
    من کتابای اینترو و اینترچنج 1 رو خوندم آیا کافیه؟
    فعلا مشخص نیست کی امتحان ket 2013 برگزار بشه. میخام فعلا تو خونه بخونم.
    میتونید اسم کتابو برا بنویسید؟ ممنون میشم.
    سلام
    این سایت آدرس و شماره تلفن موسسه هایی هست که می تونید بهشون تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری از آنها بگیرید
    http://cambridgeesol-centres.org/cen...ualification=3
    این موسسه ها همه این آزمون رو می گیرند

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

من آیلتس 6 آکادمیک دارم. پارسال از انگلیس مستر گرفتم. آیا اینها توی پروسه ی اپلای من اثر مثبتی میذاره؟ آیا این مدرک زبان مورد تأیید UKBA هست؟ البته تاریخش هم مربوط به 19/02/2011 هست.
    یه حساب مشترک در انگلیس داریم و چند تا عکس در همونجا. آیا این مدارک کافی هست برای اثبات یک ارتباط واقعی؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    من آیلتس 6 آکادمیک دارم. پارسال از انگلیس مستر گرفتم. آیا اینها توی پروسه ی اپلای من اثر مثبتی میذاره؟ آیا این مدرک زبان مورد تأیید UKBA هست؟ البته تاریخش هم مربوط به 19/02/2011 هست.
    یه حساب مشترک در انگلیس داریم و چند تا عکس در همونجا. آیا این مدارک کافی هست برای اثبات یک ارتباط واقعی؟
    متشکرم
    سلام با توجه به سايت UKBA افرادى كه داراى مدرك اكادمى به زبان انگليسى ميباشند نظير master degree نيازى به ازمون كت ندارند البته از كشورهاى مورد قبول ukba كه در سايت ذكر شده.
    حساب مشترك و عكس ميتونه اثبات كننده خوبى باشه اما اگر براى مدتى از هم دور هستيد ايميل و ديگر راههاى ارتباطى كه استفاده ميكنيد هم بهتره به مداركتون اضافه كنيد

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام با توجه به سايت UKBA افرادى كه داراى مدرك اكادمى به زبان انگليسى ميباشند نظير master degree نيازى به ازمون كت ندارند البته از كشورهاى مورد قبول ukba كه در سايت ذكر شده.
    حساب مشترك و عكس ميتونه اثبات كننده خوبى باشه اما اگر براى مدتى از هم دور هستيد ايميل و ديگر راههاى ارتباطى كه استفاده ميكنيد هم بهتره به مداركتون اضافه كنيد
    دوست عزیز، میشه خواهش کنم لینک همون قسمت از سایت رو اینجا بذارید؟ (اینکه مستر انگلیسی من باعث میشه که دیگه ازم مدرک زبان نخوان) من تمام این تاپیک و قوانین مربوط به ویزای دیپندنت رو خوندم حتی فرم Vaf 10 رو به دقت دیدم که یه وقت مشکلی پیش نیاد. اما دوستان اطلاعاتی میدن که واقعاً نمی دونم از کجای سایت UKBA پیدا می کنن. ممنون میشم لینک ها رو هم بذارن. مثلاً درباره ی همین اثبات genuine بودن رابطه یه کمی انگار اطلاعات ایرانیها از UKBA بیشتره! توی وبسایت دیدم که نوشته شده:

If your relationship is genuine and subsisting we would expect you to be able to show evidence that you:

• are in a current, long-term relationship;
    • are living together with your partner;
    • share responsibility with your partner for any children;
    • share financial responsibilities with your partner, such as a joint mortgage or tenancy agreement, a joint bank account or joint savings, and utility bills in both your names;
    • and your partner have visited one another's home country and family; and
    • you have made plans about living together in the UK with your partner.

واقعاً نمی دونم عکس و چت و این جور چیزها چقدر قابل قبوله. کسی هست که بدون ارائه ی عکس و چت ویزا گرفته باشه؟
    البته یه جایی هم نوشته شده که:

We may make further investigations about the genuineness of you relationship if:
    ......
    we are concerned about the circumstances of your wedding ceremony or reception;
    ....
    ولی خب این با چیزهایی که توی این تاپیک می بینم متفاوته.

ممنونم از کمک شما
    ویرایش توسط mahsa.rezaei : December 15th, 2012 در ساعت 08:25 PM

دوست عزیز، میشه خواهش کنم لینک همون قسمت از سایت رو اینجا بذارید؟ (اینکه مستر انگلیسی من باعث میشه که دیگه ازم مدرک زبان نخوان) من تمام این تاپیک و قوانین مربوط به ویزای دیپندنت رو خوندم حتی فرم Vaf 10 رو به دقت دیدم که یه وقت مشکلی پیش نیاد. اما دوستان اطلاعاتی میدن که واقعاً نمی دونم از کجای سایت UKBA پیدا می کنن. ممنون میشم لینک ها رو هم بذارن. مثلاً درباره ی همین اثبات genuine بودن رابطه یه کمی انگار اطلاعات ایرانیها از UKBA بیشتره! توی وبسایت دیدم که نوشته شده:

If your relationship is genuine and subsisting we would expect you to be able to show evidence that you:

• are in a current, long-term relationship;
    • are living together with your partner;
    • share responsibility with your partner for any children;
    • share financial responsibilities with your partner, such as a joint mortgage or tenancy agreement, a joint bank account or joint savings, and utility bills in both your names;
    • and your partner have visited one another's home country and family; and
    • you have made plans about living together in the UK with your partner.

واقعاً نمی دونم عکس و چت و این جور چیزها چقدر قابل قبوله. کسی هست که بدون ارائه ی عکس و چت ویزا گرفته باشه؟
    البته یه جایی هم نوشته شده که:

We may make further investigations about the genuineness of you relationship if:
    ......
    we are concerned about the circumstances of your wedding ceremony or reception;
    ....
    ولی خب این با چیزهایی که توی این تاپیک می بینم متفاوته.

ممنونم از کمک شما
    سلا گويا شما به دنبال اطلاعاتى در زمينه ويزا براى dependant ميباشىد. عذر ميخوام پيامى كه من گذاشتم براى شما در زمينه spouse visa ميباشد كه مور بحث بيشتر دوستان در اين مكان هست ، كسانى كه همسرشون داراى اقامت دائم uk ميباشند. من اطلاع كافى در مورد ويزاى همراه ندارم اما بعيد ميدونم اين همه مدرك براى شما لازم باشه. و اينكه براى dependant نيازى به مدرك زبان نيست.
    متاسفم نتونستم كمكتون كنم

Member
    رشته و دانشگاه

سلا گويا شما به دنبال اطلاعاتى در زمينه ويزا براى dependant ميباشىد. عذر ميخوام پيامى كه من گذاشتم براى شما در زمينه spouse visa ميباشد كه مور بحث بيشتر دوستان در اين مكان هست ، كسانى كه همسرشون داراى اقامت دائم uk ميباشند. من اطلاع كافى در مورد ويزاى همراه ندارم اما بعيد ميدونم اين همه مدرك براى شما لازم باشه. و اينكه براى dependant نيازى به مدرك زبان نيست.
    متاسفم نتونستم كمكتون كنم

سلام. اشاره ی بسیار به جایی بود و بسیار متشکرم. کمی نگران مدرک زبان بودم. میشه بپرسم اطلاعات مربوط به ویزای fiance و spouse رو از کدوم قسمت وبسایت UKBA میشه گرفت؟ از اینجا؟

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi...led/spouse-cp/

آیا بقیه ی دوستان هم برای همین ویزا اقدام کردن یا کسی هست که شرایط من رو داشته باشه و بخواد به عنوان Partner of a migrant worker اقدام کنه؟
    فکر می کنید اطلاعات این تاپیک به درد من می خوره؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

سلام. اشاره ی بسیار به جایی بود و بسیار متشکرم. کمی نگران مدرک زبان بودم. میشه بپرسم اطلاعات مربوط به ویزای fiance و spouse رو از کدوم قسمت وبسایت UKBA میشه گرفت؟ از اینجا؟

آیا بقیه ی دوستان هم برای همین ویزا اقدام کردن یا کسی هست که شرایط من رو داشته باشه و بخواد به عنوان Partner of a migrant worker اقدام کنه؟
    ممنونم
    شما همونطور که دوستمون گفتند سوالتون رو بد مطرح کردید. ویزای Spouse یا Fiance برای کسیه که همسر یا در حال ازدواج با کسی است که اقامت دائم انگلیس رو داره. شما جزو این دسته نیستی و شما در واقع PBS Dependent هستید. برای ویزای شما نه نیازی به مدرک زبان هست و نه نیازی به اثبات Genuine بودن رابطه. این تاپیک هم جای درست مطرح کردنش نیست.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما همونطور که دوستمون گفتند سوالتون رو بد مطرح کردید. ویزای Spouse یا Fiance برای کسیه که همسر یا در حال ازدواج با کسی است که اقامت دائم انگلیس رو داره. شما جزو این دسته نیستی و شما در واقع PBS Dependent هستید. برای ویزای شما نه نیازی به مدرک زبان هست و نه نیازی به اثبات Genuine بودن رابطه. این تاپیک هم جای درست مطرح کردنش نیست.
    ممنونم هومن جان! ممنون میشم اگر تاپیکی رو معرفی کنید که بتونه به من کمک کنه. آیا چیزی غیر از صورتحساب مالی (600 پوند برای سه ماه)، عقدنامه و فرم Vaf 10 لازمه؟ برای این ویزا هم نوشته شده که فقط میشه از طریق امارات و ترکیه اقدام کرد. آیا برای بررسی این نوع ویزا، پاسپورت رو نگه می دارن؟ زمان بررسی همون 12 تا 24 هفته (settlement) هست یا 3 تا 12 هفته (non-settlement)؟

ممنونم
    ويزا براى همسر (spouse) كه در سايت از كلمه partner استفاده شده مقوله جدايى از ويزا براى fiance(e( ميباشد سايتي كه ذكر كرديد مربوط به spouse ميباشد.
    از انجايى كه شما مسلط به زبان انگليسى هستيد ميتونيد هر سوالى كه داريد به world bridge ميل كنيد نه تنها سريع به سوالتون پاسخ ميده بلكه منبع موثقى بشمار مياد.
    ناگفته نمونه با مراجعه به اين سايت applyabroad در صورتى كه تاپيك مورد نظر را پيدا كنيد ميتونه هم راهنماى خوبى باشه و هم نگرانى هارو كاهش بده. دوست عزيز سايت زير شايد بتونه كمك كننده باشه فكر كنم اين تاپيك به مورد شما نزديكتره در مورد ويزاى همراه ميباشد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...(همسر-و-)

موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه

ويزا براى همسر (spouse) كه در سايت از كلمه partner استفاده شده مقوله جدايى از ويزا براى fiance(e( ميباشد سايتي كه ذكر كرديد مربوط به spouse ميباشد.
    از انجايى كه شما مسلط به زبان انگليسى هستيد ميتونيد هر سوالى كه داريد به world bridge ميل كنيد نه تنها سريع به سوالتون پاسخ ميده بلكه منبع موثقى بشمار مياد.
    ناگفته نمونه با مراجعه به اين سايت applyabroad در صورتى كه تاپيك مورد نظر را پيدا كنيد ميتونه هم راهنماى خوبى باشه و هم نگرانى هارو كاهش بده. دوست عزيز سايت زير شايد بتونه كمك كننده باشه فكر كنم اين تاپيك به مورد شما نزديكتره در مورد ويزاى همراه ميباشد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...(همسر-و-)

موفق باشيد

ممنونم لیلا جان ولی این تاپیک مربوط به آلمانه انگار. همین صفحه رو باید چک کنم؟
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/co...e=UK%20English

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)