نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 150 از 651 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200250650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamshamsi نمایش پست ها
    سلام از زمان ریجکت شدن من دقیقا الان 5 ماهه که گذشته (من اپیل نکردم) و آخرین مدرک من اوایل مهر ماه میاد و من اواخر مهر مجداد اپلای میکنم. حالا سوالم اینه که آیا بعد از ریجکت شدن تایم به خصوصو داره برای اپلای مجدد؟ یعنی محدودیت زمانی داره یا نه؟
    خیر، بعد از ریجکت شدن میشه بدون اتلاف وقت اپلای کرد به شرط اینکه مدارک مالیتون کامل باشه.

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Maria2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من هم ویزامو گرفتم.برای بار دوم اپلای کردم در 17 جون و 24 جولای برام ایمیل اومد که 14 روز کاری وقت دارید که پاسپورتتون رو ببرین سفارت. به امید اینکه شما هم بزودی ویزاتونو بگیرین.

سلام تبريك مي گم بهتون يادمه شما مي گفتين وكيل خيلي مجربي دارين كه تو دادگاه قرار ازتون دفاع كنه چطور دوباره اقدام كردين پس ؟؟؟؟
    لطفا تجربيات دادگاه و وكيلتون را اينجا بزاريد تا ديگران هم استفاده كنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal44 نمایش پست ها
    سلام تبريك مي گم بهتون يادمه شما مي گفتين وكيل خيلي مجربي دارين كه تو دادگاه قرار ازتون دفاع كنه چطور دوباره اقدام كردين پس ؟؟؟؟
    لطفا تجربيات دادگاه و وكيلتون را اينجا بزاريد تا ديگران هم استفاده كنن
    سلام عسل جان. وکیل من مجرب بود اما مدارکی که ناقص بود برای اپیل دیر بدست افسر رسید البتا من برای اپیلم وکیل گرفته بودم. دو مورد باعث شد که من بار اولی که اپلای کرده بودم ریجکت بشم. اول اینکه مدارک کاملی برای تایید ازدواج نداده بودم فقط عکس و پرینت مکالمات تلفنی و ترجمه سند ازدواج داده بودم که افسر ایراد گرفته بود شما که گفتین از طریق اینترنت با هم در تماس هستید پس چرا مدرک ندادین.دومین ایراد مربوط به مدرک زبانم بود که من فقط مدرک فوق لیسانس زبانم رو فرستاده بودم با ترجمه رسمیش. در اپیل افسر گفت باید ناریک تایید کنه که خوشبختانه ناریک تایید کرد و ضمنا من پذیرش دکترا رو هم گرفته بودم در یکی از دانشگاههای انگلیس.البته در ایران امتحان پت رو هم داده بودم. اما دادگاه گف باید یک نامه از دانشگاه بیارین که ثابت بشه شما رشته زبان انگلیسی رو به انگلیسی خوندین! در دادگاه با ارایه مدارک ازدواجم تایید شد اما با اون همه مدرک دادگاه تقاضای نامه از دانشگاه رو کرد که من برای بار دوم که اپلای کردم اون نامه رو هم ارایه کردم و خوشبختانه جوابم مثبت بود. ای کاش مصاحبه هم وجود داشت تا براشون اثبات میشد که من انگلیسی رو بلدم . فقط این مسایل باعث شد که من 2 سال عمرم تلف بشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Maria2013 نمایش پست ها
    سلام عسل جان. وکیل من مجرب بود اما مدارکی که ناقص بود برای اپیل دیر بدست افسر رسید البتا من برای اپیلم وکیل گرفته بودم. دو مورد باعث شد که من بار اولی که اپلای کرده بودم ریجکت بشم. اول اینکه مدارک کاملی برای تایید ازدواج نداده بودم فقط عکس و پرینت مکالمات تلفنی و ترجمه سند ازدواج داده بودم که افسر ایراد گرفته بود شما که گفتین از طریق اینترنت با هم در تماس هستید پس چرا مدرک ندادین.دومین ایراد مربوط به مدرک زبانم بود که من فقط مدرک فوق لیسانس زبانم رو فرستاده بودم با ترجمه رسمیش. در اپیل افسر گفت باید ناریک تایید کنه که خوشبختانه ناریک تایید کرد و ضمنا من پذیرش دکترا رو هم گرفته بودم در یکی از دانشگاههای انگلیس.البته در ایران امتحان پت رو هم داده بودم. اما دادگاه گف باید یک نامه از دانشگاه بیارین که ثابت بشه شما رشته زبان انگلیسی رو به انگلیسی خوندین! در دادگاه با ارایه مدارک ازدواجم تایید شد اما با اون همه مدرک دادگاه تقاضای نامه از دانشگاه رو کرد که من برای بار دوم که اپلای کردم اون نامه رو هم ارایه کردم و خوشبختانه جوابم مثبت بود. ای کاش مصاحبه هم وجود داشت تا براشون اثبات میشد که من انگلیسی رو بلدم . فقط این مسایل باعث شد که من 2 سال عمرم تلف بشه.
    شما خوب سر یه مسایل ساده وقت خودتون رو تلف کردید. یه مطالعه ساده راهنما متوجه میشدید که باید امتحان زبان بدید و مدرک فوق لیسانس شما ارزشی نداره و حتی مصاحبه هم میکردن فرقی نمیکرد چون باید مدرک زبان ارایه بشه.

دوستان من یه بار اپلای کردم و ریجکت شدم و میخوام تو این ماه مجددا اقدام کنم
    بنا به دلایلی که خودمم نمیدونم مدرک امتحان (KET) به من ندادند زمان تحویل مدارک، و دوباره امتحان دادم و جدا از امتحانم مستقیم از دانشگاه کمبریج درخواست المثنی کردم و برام ارسال کردند. وکیلمون میگه که این مدرک قابل قبوله و شما ریکورد قبلی هم دارید که مدرک رو داده بودین سفارت و اونها مدرک رو قبول کرده بودن از شما و مشکلی پیش نمیاد. خوب دوستان اینجا تجبریاتشون بیشتره حالا نظر شماها چیه با همین مدرک اقدام کنم یا صبر کنم مدرک جدیدم بیاد؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

دوستان من یه بار اپلای کردم و ریجکت شدم و میخوام تو این ماه مجددا اقدام کنم
    بنا به دلایلی که خودمم نمیدونم مدرک امتحان (KET) به من ندادند زمان تحویل مدارک، و دوباره امتحان دادم و جدا از امتحانم مستقیم از دانشگاه کمبریج درخواست المثنی کردم و برام ارسال کردند. وکیلمون میگه که این مدرک قابل قبوله و شما ریکورد قبلی هم دارید که مدرک رو داده بودین سفارت و اونها مدرک رو قبول کرده بودن از شما و مشکلی پیش نمیاد. خوب دوستان اینجا تجبریاتشون بیشتره حالا نظر شماها چیه با همین مدرک اقدام کنم یا صبر کنم مدرک جدیدم بیاد؟؟؟؟
    شما در هر دفعه تقاضا باید اصل مدرک رو بدید و اینکه قبلا داده اید قابل قبول نیست.

یه وکیل خارجی گفت اصلا احتیاجی نیست یکی دیگه گفت داپلیکت بگیری کافیه حالا موندم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ یکی دیگه میگه سفارت اصل این مدارکرو نمیده پیش خودش نگهمیداره؟؟؟

ApplyAbroad Guru

یه وکیل خارجی گفت اصلا احتیاجی نیست یکی دیگه گفت داپلیکت بگیری کافیه حالا موندم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ یکی دیگه میگه سفارت اصل این مدارکرو نمیده پیش خودش نگهمیداره؟؟؟
    چرا فکر میکنید وکیلی که خارجی بشه بیشتر وارده؟؟؟ تابعیت و ملیت مگه سبب افزایش دانش مهاجرت میشه. بهترین وکلای مهاجرت در اینجا هندی هستند. شما باید اصل مدارک رو در هر تقاضا بدید. در ضمن اینایی که میگید وکیل هستند چه مدارک و مجوزهایی دارند؟ چون ایرانیها هر کسی که میگه من کار مهاجرت انجام میدم رو میگند وکیل درحالیکه باید برای مشاوره مهاجرت از OISC یا Law Society و یا نهادهای مشابه در اتحادیه اروپا مجوز داشت. در مورد شما نمیدونم ولی در 90 درصد موارد مشابه این به اصطلاح وکلا رسما هیچ مجوز یا گواهی معتبری برای ارایه این خدمات ندارن و تنها دلیل اعتبارشون پاسپورت انگلیسیشونه!!!

شما خودتون چی فکر می کنید؟ شما یکبار ریجکت شدین پس بهتره برای بار دوم بهونه دست آفیسر ندین. اگر اصل مدرکی رو ندارین منتظر بمونین. شما هم اصل بدین و هم یه سری کپی.

اتفاقا اگه راهنمایی های درست این وکیل خارجی بود ( که قبلا کارای منو انجام داده بود من) پروندم ریجکت نمیشد !!! من نمیگم کارشون درسته نه منظورم اینکه پاسخ متفاوت چندتا وکیل اینطوری بوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)