نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 151 از 651 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamshamsi نمایش پست ها
    اتفاقا اگه راهنمایی های درست این وکیل خارجی بود ( که قبلا کارای منو انجام داده بود من) پروندم ریجکت نمیشد !!! من نمیگم کارشون درسته نه منظورم اینکه پاسخ متفاوت چندتا وکیل اینطوری بوده
    ببین اگه قرار بود کپی بدی که همه یه مدرک جور میکردن میبرن سفارت. تازه اصل که می دی آفیسر شک داره که اصله کلی بررسی انجام میشه که اصل بودن مدرک ثابت شه.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

اتفاقا اگه راهنمایی های درست این وکیل خارجی بود ( که قبلا کارای منو انجام داده بود من) پروندم ریجکت نمیشد !!! من نمیگم کارشون درسته نه منظورم اینکه پاسخ متفاوت چندتا وکیل اینطوری بوده
    من نمیدونم شما چرا باز اصرار رو خارجی بودن این کسی که شما میگید بهش وکیل دارید؟ من به طور مفصل توضیح دادم که کی میتونه مشاوره بده و ملیتش این وسط هیچ اهمیتی نداره. ایشون از همین مشاوره ای که به شما داده به نظر نمیاد خیلی وارد باشه چون این واضحه که شما هر دفعه باید اصل مدارک رو بدید مگه اینکه قانون صراحتا گفته باشه اصل مورد نیاز نیست.

دوستان چیزی که دارم راجب بهش صحبت میکنم کپی نسیت!!! یه برگه کاملا از جنس متفاوت با امضا و مشخصات کلی امتحان من،که دانشگاه توضیح داده که من این امتحان رو با این لول پاس کردم بهتره بگم یه گواهیه!!! ( یه چیز معتبره از خود دانشگاه اومد)
    منم این راهو رقتم میدونم که کپی از نظر اونها معنی نداره
    نمیخوام عجله کنم اما خوب خسته شدم

ApplyAbroad Guru

دوستان چیزی که دارم راجب بهش صحبت میکنم کپی نسیت!!! یه برگه کاملا از جنس متفاوت با امضا و مشخصات کلی امتحان من،که دانشگاه توضیح داده که من این امتحان رو با این لول پاس کردم بهتره بگم یه گواهیه!!! ( یه چیز معتبره از خود دانشگاه اومد)
    منم این راهو رقتم میدونم که کپی از نظر اونها معنی نداره
    نمیخوام عجله کنم اما خوب خسته شدم
    شما امتحانتون اگه KET بوده مشکلی نیست و این مساله در راهنما هم توضیح داده شده:
    https://www.gov.uk/government/upload...x_O_MASTER.pdf
    اگر امتحان رو بعد از 6 آوریل دادید نیازی به ارایه اصل مدرک نیست.

Junior Member

سلام
    ممکن من رو راهنمای کنید در مورد زیر.
    من در حال اقدام برای ویزای ازدواج برای همسرم هستم. من ILR دارم و می‌خواستم بدونم باید چه گزینه رو برای نوع ویزا تو سایت visa4uk انتخاب کنم. به نظرم یک مقدار سایتش گنگ هست. من فکر می‌کنم باید به ترتیب گزینه wife - settlement - settlement رو انتخاب کنم.
    ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam81 نمایش پست ها
    سلام
    ممکن من رو راهنمای کنید در مورد زیر.
    من در حال اقدام برای ویزای ازدواج برای همسرم هستم. من ILR دارم و می‌خواستم بدونم باید چه گزینه رو برای نوع ویزا تو سایت visa4uk انتخاب کنم. به نظرم یک مقدار سایتش گنگ هست. من فکر می‌کنم باید به ترتیب گزینه wife - settlement - settlement رو انتخاب کنم.
    ممنون از کمکتون
    بله درسته و به قول شما سایت گنگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله درسته و به قول شما سایت گنگه
    ممنون هومن جان

Junior Member

سلام اقا هومن خسته نباشید برای من یک ایمیل امده که تا 3 روز دیگه جوابتونو میدیم اما خبری نشده نمیدونم چیکار کنم این هم متن ایمیل هست
    A decision has now been taken on your application Your documents will be sent to you shortly through the visa application centre (Teleperformance) please allow 1-3 days courier time depending on the country that you have applied

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad123 نمایش پست ها
    سلام اقا هومن خسته نباشید برای من یک ایمیل امده که تا 3 روز دیگه جوابتونو میدیم اما خبری نشده نمیدونم چیکار کنم این هم متن ایمیل هست
    A decision has now been taken on your application Your documents will be sent to you shortly through the visa application centre (Teleperformance) please allow 1-3 days courier time depending on the country that you have applied
    تصمیم گیریشون رو کردن تموم شده دیگه، مدارک رو فرستادن تله پرفورمنس. شما فردای روزی که ایمیل اومده میتونین برین بگیرین پاسپورتتون، به احتمال خیلی زیاد تا فرداش میرسه پاس به تله

Junior Member

اخه من پاسپورتم که انجا نیست من 2 ماه پیش با نامزدم رفتم مدارکمون رو دادیم حالا این ایمیل امده یعنی موافقت کردن ؟ باید پاسپورتمو ببرم ترکیه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)