نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 151 از 561 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام ، ببخشيد من در ماه سپتامبر سال ٢٠١٢ امتحان ket را دادم ، آيا براي ارايه به سفارت اعتبار دارد ؟؟ و اگر نه بر أساس قانون جديد كه مال ٦ آپريل ٢٠١٥ هست ، ايران كه برگزاركننده آزمون نيست ، كجا ميتوان آزمون را امتحان داد، چيكاري ميتوان انجام داد ، لطفا راهنمايي كنيد
    و يك سئوال ديگر : آيا بايد پرداخت ماليات ١ سال كامل انجام بگيرد تا مبلغ درآمد سالانه ١٨٦٠٠ پوند مشخص شود ، يا قبل از آن ميتوان اقدام كرد اگر به صورت قرارداد يكساله با شركتي قرارداد رسمي كار داشته باشي ، البته سالهاي قبل هم ماليات پرداخت شده ولي بين ماليات ها كمي فاصله بوده ، ممنون از وقتي كه ميگذاريد
    ویرایش توسط Spring_ej : April 11th, 2015 در ساعت 02:49 AM

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

با سلام. من چند روز پيش مداركم را دادم. مدارك مربوط به چت و اس ام اس و اينهاي ما زياد بود. يك نفر اينجا گفته بود كه مداركشان جا نشده بود و كم كردند براي همين من مطمين نبودم چقدر از انها را ميتوانم تحويل بدهم. اما كسي كه مدارك را تحويل ميگرفت مداركم را توي دو تا فايل بزرگ جا داد و حدود ٣٠٠ تا عكس گلچين شده از سفرهايمان و خانواده و دوست هايمان داشتيم كه همه را هم جا داد. براي همين نگران جا دادن ميزان مدارك نباشيد.مدارك كپي و اصلي را هم جدا ازتان دريافت ميكنند. بعضي مدارك مثل صورتحساب مالي اينها هم اصلا كپي نياز ندارند.موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chati نمایش پست ها
    با سلام. من چند روز پيش مداركم را دادم. مدارك مربوط به چت و اس ام اس و اينهاي ما زياد بود. يك نفر اينجا گفته بود كه مداركشان جا نشده بود و كم كردند براي همين من مطمين نبودم چقدر از انها را ميتوانم تحويل بدهم. اما كسي كه مدارك را تحويل ميگرفت مداركم را توي دو تا فايل بزرگ جا داد و حدود ٣٠٠ تا عكس گلچين شده از سفرهايمان و خانواده و دوست هايمان داشتيم كه همه را هم جا داد. براي همين نگران جا دادن ميزان مدارك نباشيد.مدارك كپي و اصلي را هم جدا ازتان دريافت ميكنند. بعضي مدارك مثل صورتحساب مالي اينها هم اصلا كپي نياز ندارند.موفق باشيد.
    عزیزم مدارک من اونقد زیاد بود که تو ۲ تا فایل جا نشد مجبورم کردن کمش کنم هر چقدر هم خواهش کردم قبول نکردن وگرنه مدارک من هم تو ۲تا فایل رفت کل مدارک من ۱۲ کیلو بود که ۹ کیلوش چت هامون بود

Junior Member

دوستان سلام. من پرینت تماس های وایبرم رو گرفتم، نیازی نیست این پرینت ها به تایید سازمانی، جایی برسه؟ به خودی خود قابل قبوله؟ ضمنا پرینت ها رو روی کاغذ A4 و پشت و رو بگیرم یا نه ؟ ممنون

Junior Member

اقا هومن عزيز حتما بايد التماس كنيم جواب سؤال ما را هم بدين ،سه بار هستش بيام ميدم اما متاسفانه جواب نيست اكر ميشه لطف كنيد كمك كنيد
    من امتحان KET در تاريخ 25th march داشتم ايا با بركه result كه از سايت cambridge كرفتم ميشه برا ويزا أقدام كرد يا خير؟
    و سؤال دوم اينكه ايا از landlord نياز هست نامه بكيريم مبني بر اينكه أجازه زندكي كردن در ان خانه به همراه همسرم را دارم
    تشكر و درود فراوان
    ویرایش توسط Wales : April 12th, 2015 در ساعت 12:06 AM

Junior Member

سلام
    من امتحان KET در تاريخ 25th march داشتم ايا با بركه result كه از سايت cambridge كرفتم ميشه برا ويزا أقدام كرد يا خير؟
    و سؤال دوم اينكه ايا از landlord نياز هست نامه بكيريم مبني بر اينكه أجازه زندكي كردن در ان خانه به همراه همسرم را دارم
    تشكر و درود فراوان

پرينتها نياز به تاييديه نداره چون صحبتهاي شخصي است. . اما چون بعضي با اين موضوع كه بصورت فارسي چت كرده بودند و بهشان گفتند ترجمه شده بايد بدهند حتما اين موضوع را در نظر داشته باش.در ضمن حتما دو رو پرينت بگير كه حجم پرينتهايت كم بشود و بتواني راحت تَر مدارك بيشتر تحويل بدهي.

Junior Member

ممنون بابت پاسختون. فقط داخل خود فایل مکالمات وایبر که روی ایمیلم اومده یرای هر تماس شماره ردیف ذکر شده و در قالب فرمت اکسل و جدوله. اما وقتی پرینت میگیرم این فرمتو نداره . شماره ردیف ها و جدول حذف شده و فقط همه رو همینجوری پشت سر هم چاپ کرده. برا شما هم همین طور بوده یا من باید تنظیمات خاصی رو اعمال کنم؟ و در صورت ترجمه باید مهر دارالترجمه هم داشته باشن؟ ممنون بابت وقتی که میزارید.

Junior Member

عنوان : آزمون سفارت و مدت اعتبار آن
    سلام ، من جوابي براي سئوالم دريافت نكردم ، تو تاپيك هاي قبلي هم گشتم ، ولي پاسخي نيافتم ، آقا هومن عزيز و يا دوستان گرامي لطفا راهنمايي كنيد
    من در سپتامبر ٢٠١٢ آزمون ايسول را دادم ، آيا مدت براي آرائه به سفارت اعتبار دارد ، چون در يكي از پست ها خواندم مدت اعتبارش ٢ سال هست ، و اگر اعتبار ندارد ، بر أساس قانون ٦ آوريل به بعد كجا مي توانم امتحان جديدي بدم ، چون ايران جز كشورهاي امتحان گيرنده براي امتحان جديد نبود ، لطفا اگر كسي اطلاع درستي دارد كمكم كند چون من همه مداركم آماده است ، فقط منتظر پاسخ اين سئوالم كه اقدام بكنم براي ماه خرداد ، تشكر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Spring_ej نمایش پست ها
    عنوان : آزمون سفارت و مدت اعتبار آن
    سلام ، من جوابي براي سئوالم دريافت نكردم ، تو تاپيك هاي قبلي هم گشتم ، ولي پاسخي نيافتم ، آقا هومن عزيز و يا دوستان گرامي لطفا راهنمايي كنيد
    من در سپتامبر ٢٠١٢ آزمون ايسول را دادم ، آيا مدت براي آرائه به سفارت اعتبار دارد ، چون در يكي از پست ها خواندم مدت اعتبارش ٢ سال هست ، و اگر اعتبار ندارد ، بر أساس قانون ٦ آوريل به بعد كجا مي توانم امتحان جديدي بدم ، چون ايران جز كشورهاي امتحان گيرنده براي امتحان جديد نبود ، لطفا اگر كسي اطلاع درستي دارد كمكم كند چون من همه مداركم آماده است ، فقط منتظر پاسخ اين سئوالم كه اقدام بكنم براي ماه خرداد ، تشكر
    در مورد آیلتس و اعتبارش تاپیکی مخصوص وجود داره و عجیبه که میگید من گشتم پیدا نکردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)