نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 152 از 651 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162202252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad123 نمایش پست ها
    اخه من پاسپورتم که انجا نیست من 2 ماه پیش با نامزدم رفتم مدارکمون رو دادیم حالا این ایمیل امده یعنی موافقت کردن ؟ باید پاسپورتمو ببرم ترکیه ؟
    برای اطمینان دو سه روز دیگه بمونید و بعد برید مدارک رو تحویل بگیرید. متاسفانه به احتمال زیاد ریجکت شدین. معمولا بچه هایی که ویزا می گیرن براشون ایمیل میاد که تا 14 روز کاری پاس رو ببرن کونسولگری نه شرکت tel.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

اخه ایمیل یا زنگ نزدن که شما ریجکت شدین بیاین مدارکتونو ببرین یا دلیل ریجکت شدنو نمیدونم چیکار کنم برم ترکیه ؟

اخه ایمیل یا زنگ نزدن که شما ریجکت شدین بیاین مدارکتونو ببرین یا دلیل ریجکت شدنو نمیدونم چیکار کنم برم ترکیه ؟
    این چیزی که به شما گفتم براساس تجربه دوستان بود. دیگه تصمیم با خودتونه.

Junior Member

دوست عزیز سلام شرایط مشابه با شرایط شما برای یکی از دوستان من پیش اومده هفته گذشته بهش همین ایمیل رو دادن و از طریق تماسی که با سفارت داشته بهش گفتن باید 14 روز کاری صبر کنه تا نتیجه اعلام بشه اون هم همچنان منتظره تماسه
    روزهای خوب خواهند آمد .
    اندکی صبر ......

Junior Member

سلام
    من مداركم را به خاطر اينكه هيچ جواب قانع كننده اي از سفارت نگرفتم، يعني نه ردم كردن نه قبول. حالا دوباره مي خوام مداركم را بفرستم آيا ترجمه مداركم كه حدودا مال ١.٥ پيش هست قبول براي سفارت يا دوباره بايد ترجمه كنم همينطور مدرك ket

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    سلام
    من مداركم را به خاطر اينكه هيچ جواب قانع كننده اي از سفارت نگرفتم، يعني نه ردم كردن نه قبول. حالا دوباره مي خوام مداركم را بفرستم آيا ترجمه مداركم كه حدودا مال ١.٥ پيش هست قبول براي سفارت يا دوباره بايد ترجمه كنم همينطور مدرك ket
    اصلا سوالتون مفهوم نیست. یعنی چی هیچ جوابی نگرفتید؟ مگه میشه؟ یا رد شدید یا قبول دیگه. چطوری میخواهید دوباره مدارک رو بفرستید

Junior Member

بله هيچ جوابي ندادن (از همسرم pay sleep خواستن و براشون فرستادم ولي باز جواب ندادن)منم درخواست دادم كه مداركم و پس بدن و بعد كلي ايميل بازي مدارك پس گرفتم. حالا دوباره ميخوام مدارك بدم به سفارت و از انجايي كه همه مداركم پس دادن مي توانم دوباره همون مدارك بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mar1057 نمایش پست ها
    بله هيچ جوابي ندادن (از همسرم pay sleep خواستن و براشون فرستادم ولي باز جواب ندادن)منم درخواست دادم كه مداركم و پس بدن و بعد كلي ايميل بازي مدارك پس گرفتم. حالا دوباره ميخوام مدارك بدم به سفارت و از انجايي كه همه مداركم پس دادن مي توانم دوباره همون مدارك بفرستم؟
    من احساس می کنم شما خیلی در جریان پروسه ویزا نیستید. شما به احتمال زیاد تو دادگاه هم جواب نگرفتین و یا اینکه هنوز دادگاهی برای شما تشکیل نشده. یه کم تحقیق بیشتری در این باره بکنید. اگر تمام مدارک شما پس داده شده یعنی اینکه پرونده بسته شده. نمیشه که هیچ جوابی ندن. در مورد اقدام مجدد شما باید علاوه براینکه دوباره فرم آنلاین و ... پر میکنین و هزینه نوبت مجدد رو پرداخت می کنین، باید مدارک جدید، یعنی شش ماه پی اسلیپ قبل از تاریخ اقدام مجدد و نامه از کارفرما و مدارک بانکی همه تاریخ جدید داشته باشند. در مورد ترجمه ها هم فکر نمی کنم ایرادی داشته باشه. چون اصل مدارک رو هم تحویل می دید. حالا اگه احساس خوبی ندارید، بدید دوباره ترجمه کنن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    من احساس می کنم شما خیلی در جریان پروسه ویزا نیستید. شما به احتمال زیاد تو دادگاه هم جواب نگرفتین و یا اینکه هنوز دادگاهی برای شما تشکیل نشده. یه کم تحقیق بیشتری در این باره بکنید. اگر تمام مدارک شما پس داده شده یعنی اینکه پرونده بسته شده. نمیشه که هیچ جوابی ندن. در مورد اقدام مجدد شما باید علاوه براینکه دوباره فرم آنلاین و ... پر میکنین و هزینه نوبت مجدد رو پرداخت می کنین، باید مدارک جدید، یعنی شش ماه پی اسلیپ قبل از تاریخ اقدام مجدد و نامه از کارفرما و مدارک بانکی همه تاریخ جدید داشته باشند. در مورد ترجمه ها هم فکر نمی کنم ایرادی داشته باشه. چون اصل مدارک رو هم تحویل می دید. حالا اگه احساس خوبی ندارید، بدید دوباره ترجمه کنن.
    ایشون احتمالا پرونده رو Withdraw کردن که خوب من نمیدونم دلیلشون چی بوده؟ چون الان باید دوباره همون مراحل رو برند و تازه یه هزینه ویزای اضافی هم باید پرداخت شه

Junior Member

سلام دوباره من آخرين ايميل كه داشتم براي شما در صفحه ١٣٥،١٣٦ گذاشتم و خودم خواستم كه مدارك پس بدهند بايد اضافه كنم بايد پاسپورتم تعويض ميشد
    مرسي از پاسخ كه دادين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)