نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 651 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram81 نمایش پست ها
    سلام دوستام... لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه... من ویزای انگلستانم به مدت 5 ماه باقی مانده. تمایل دارم با خانمی ازدواج کنم. این خانم اهل اسپانیا هستند و چون اسپانیا از اتحادیه اروپا است، می توانند در انگلستان اقامت کنند. بر اساس پرسشی که از دوستان داشته ام، می توانم با ایشان ازدواج کنم و بعد از اینکه مدارک نشان دهنده وابستگی را به هوم آفیس ارسال کردم به من ویزای ایندفینت لیو می دهند و بعد از گذر زمان 5 سال میتوانم پاسپورت انگلستان بگیرم.
    آیا کسی اطلاعاتی در این زمینه دارد؟ من می خواهم در چند ماه آینده و قبل از اینکه ویزایم تمام شود، برای دکترا اقدام کنم. بنابراین می توانم ویزای تحصیلی بگیرم. کدام بهتر است؟ اول ویزای تحصیلی بگیرم یا از همین ابتدا ویزای ازدواج بگیرم؟ با تشکر
    شما بعد از ازدواج با این خانم میتونید برای اقامت اعضای خانواده شهروند اتحادیه اروپا اقدام کنید که 5 سال اعتبار داره. در انتهای این 5 سال شما اقامت دائم میگیرد و یکسال بعد شهروند خواهید شد برای همین اطلاعات شما کمی غلط است. در مورد سوال دوم طبیعی و واضح است که این مسیر ازدواج بسیار بهتر و راحت تر است.

Junior Member

با سلام ... من می خواستم نام و شماره تماس آموزشگاههای برگزار کننده دوره کت و پت را بدونم... با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dsanaz نمایش پست ها
    با سلام ... من می خواستم نام و شماره تماس آموزشگاههای برگزار کننده دوره کت و پت را بدونم... با تشکر
    برید سایت ESOL Cambrdige آدرس و اطلاعات تماس همشون هست.

Junior Member

سلام به همگی من 20 روز از دبی امدم برای ویزای ازدواجی به من جواب مثبت ندادن من اپیل کردم فقط به من گفتند 3 الی 6 ماه طول میکشه کسی اطلاعات بیشتر در مورد ا اپیل داره به من بگه ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiliya نمایش پست ها
    سلام به همگی من 20 روز از دبی امدم برای ویزای ازدواجی به من جواب مثبت ندادن من اپیل کردم فقط به من گفتند 3 الی 6 ماه طول میکشه کسی اطلاعات بیشتر در مورد ا اپیل داره به من بگه ممنون میشم
    اپیلها به دادگاه مهاجرت در لندن میره و ممکنه لازم باشه وکیل بگیرید و همونطور که بهتون گفتند خیلی طول میکشه.

Junior Member

واقعا از اینکه اینقدر سریع پاسخ مرا دادید ممنونم ما وکیل داریم ما مدارک را فاکس کردیم ولی چیزی به ما نگفتند تاریخی هم ندادند می ترسم این مدت و الکی وقتم بره ایا اونا م مدارک برسه دستشون نباید چیزی رسیدی در قبال فاکس بهمون می دادند ما چه جوری می تونیم در جریان کار باشیم می ترسم وکیل تنبلی کنه

ApplyAbroad Guru

واقعا از اینکه اینقدر سریع پاسخ مرا دادید ممنونم ما وکیل داریم ما مدارک را فاکس کردیم ولی چیزی به ما نگفتند تاریخی هم ندادند می ترسم این مدت و الکی وقتم بره ایا اونا م مدارک برسه دستشون نباید چیزی رسیدی در قبال فاکس بهمون می دادند ما چه جوری می تونیم در جریان کار باشیم می ترسم وکیل تنبلی کنه
    میتونید از همون دادگاه پیگیری کنید که رسیده یا نه. نگران نباشید خیلی کلا پروسه کنده.

Junior Member

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم امیدوارم مثل اون دفعه زود جوابمو بدین من امروز شنیدم کسانی که ازدواجی هستند شوهرشون باید ماهه 2000 پوند درامد داشته باشه شوهرمن شرکتیه ماهی 1000 پوند درامد داره یعنی ممکنه من به خاطر این نتونم برم از اون شخص محترم که جواب سوالهارو می دهند ممنونم خدا اجرتون بده

Junior Member

قوانین ویزای ازدواج از چندروز پیش (9 جولای) تغییر کرده من لینکشو براتون می ذارم
    فکر کنم نوشته درامد حداقل 18600 پوند که میشه ماهی 1550 پوند
    البته این برای کسانی هست که بعد از 9 جولای اپلای کنند

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si.../15-family-mig

ApplyAbroad Guru

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم امیدوارم مثل اون دفعه زود جوابمو بدین من امروز شنیدم کسانی که ازدواجی هستند شوهرشون باید ماهه 2000 پوند درامد داشته باشه شوهرمن شرکتیه ماهی 1000 پوند درامد داره یعنی ممکنه من به خاطر این نتونم برم از اون شخص محترم که جواب سوالهارو می دهند ممنونم خدا اجرتون بده
    براساس قوانین جدید خیر با این درآمد نمیتونید برای ویزای ازدواج اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)