نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 4 از 651 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

خود دولت انگلیس به تمام کسانی که تو شرکت کار می کنند 1000 پوند حقوق میده یعنی ما باید چه کار کنیم ؟ من خیلی می ترسم نکنه زندگیم بپاشه خود دولت انگلیس هم میدونه نمیشه اونجا 2 تا شغل داشت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiliya نمایش پست ها
    خود دولت انگلیس به تمام کسانی که تو شرکت کار می کنند 1000 پوند حقوق میده یعنی ما باید چه کار کنیم ؟ من خیلی می ترسم نکنه زندگیم بپاشه خود دولت انگلیس هم میدونه نمیشه اونجا 2 تا شغل داشت
    اینکه دولت انگلیس یا هر جای دیگه اینقدر حقوق میده ربطی به افسر ویزا نداره و منم نمیدونم چطوری تو یه شرکت حقوق همه کارمندان 1000 پونده؟؟؟؟ 1000 پوند اینجا یعنی یه کمی بیشتر از National Minimum Wage. حالا ممکنه خیلی ناراحت شید ولی کسی که زیر 18600 پوند در انگلیس درآمد من نمیدونم چطوری داره خودش رو میگردونه که یکی دیگه هم بخواهد بیاد. 18600 پوند یعنی حدود 1100-1200 پوند خالص و با این پول دو نفر در خارج لندن شاید به زور و در داخل لندن به هیچ عنوان نمیتونند زندگی درست حسابی داشته باشند. کمتر از این که دیگه فاجعه است.قانون خیلی خوبیه که تصویب شده.

Junior Member

ما درامد داریم ولی به سفارت شغل و درامد شوهرم به عنوان کار سفید این شرکتیو اعلام کردیم اگه سفارت براش فقط صورت حساب بانکی مهم باشه و مهم نباشه اون پول از کجا میاد ما ماهی 2500 تا 3000 هم با شغل ازاد و سیاه درامد داریم می تونیم تو بانک بگذاریم نمی گن از کجا میارین ؟

Junior Member sara1kl آواتار ها

طبق اخرین قوانین وزارت کشور انگلستان,افرادی که قصد ازدواج با شخصی که ساکن کشور انگلستان است ,دارند ,می بایست اولا” هنگام ورود به انگلستان سنشان کمتر از 18 سال نبوده وتعهدات زیر را نسبت به همسر یا شوهر|آینده خود به دولت انگلستان ثابت نمایند: 1-حتما”بعد ورود به انگلستان به همراه شوهر یا همسر آینده خود به صورت مشترک زندگی کنند.
    2-شخصی که درخواست ازدواج رادارد باید ساک انگلستان بوده وشهروند انگلستان باشد.
    نکته:این قانون هم شامل شهروندانی که ملیت انگلیسی دارند و هم افرادی که با ملیت های مختلف که مدت مدیدی است که در انگلستان زندگی و کار کرده اند و از حقوق شهروندی بر خوردارند میشوند.
    مراحل اخذ ویزا:
    متقاضی این نوع ویزامی بایست درخواست خود را از خارج انگلستان و با مراجعه به سفارت این کشورانجام داده و هنگام مراجعه مدارک ازدواج و هر گونه مدارکی که دال بر شهروند بودن شوهر یا همسر آینده خوددرانگلستان باشد تحویل دهند.
    نکته:دلایل اصلی که باعث پذیرفتن افسر مهاجرت انگلستان جهت اجازهءورود مسافرینی که دارای ویزای نامزدی( fiancé)هستند به قرار زیر است:
    *این افراد بایستی در تمام طول مدت حضورشان در انگلستان به همراه شوهر یا همسر خود زندگی کرده و مدارک بانکی و اجاره نامه و یا هر گونه مدارکی که نسبت به اثبات این موضوع کمک کند ارائه دهند که این مدارک میتواند جهت تمدید ویزای انها نیز نقش بسزایی داشته باند.

شرایط اخذ ویزا:
    افرادی که با این نوع ویزا وارد انگلستان می شوند می توانند از تمامی مزایای رایگان شهروندان این کشور به آسانی استفاده کنند و همچنین اجازه کار تمام وقت بدون هیچ گونه شرایطی برای انها در نظر گرفته خواهد شدو این نوع ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت و ظرف مدت 5 سال به اقامت دائم تبدیل می شود.

ApplyAbroad Guru

ما درامد داریم ولی به سفارت شغل و درامد شوهرم به عنوان کار سفید این شرکتیو اعلام کردیم اگه سفارت براش فقط صورت حساب بانکی مهم باشه و مهم نباشه اون پول از کجا میاد ما ماهی 2500 تا 3000 هم با شغل ازاد و سیاه درامد داریم می تونیم تو بانک بگذاریم نمی گن از کجا میارین ؟
    دوست عزیز دولت اگه بفهمه که شما داری کاری خلاف و غیرقانونی میکنه که مشکل بیشتری براتون ایجاد میشه. هدف از این قوانین جدید هم جلوگیری بیشتر از اعمال خلاف قانون و سواستفاده از مزایای دولتیه. یه دانشجو یا کارگر ماهر میاد با کلی بدبختی باید ویزاش رو تمدید کنه و سر هر چیزی بهش گیر میدند بعد همینطوری یه عده میاد معلوم نیست با چه کلکی پناهندگی میگیرند بعدش هم هم حقوق از دولت میگیرند هم پشت سر کار خلاف میکنند. همین کارهای امثال شما باعث میشه که هر روز سخت گیری بیشتری بکنند و آدمهای کار درست با هزار تا مشکل مواجه بشند. چه جالب هم هست که ایشون با افتخار اعلام میکنه که داره کار غیرقانونی انجام میده. خیلی من از این قوانین جدید در مورد ویزای همسر خوشحالم. زمزمه های خروج انگلستان از اتحادیه اروپا هم خیلی داره قوی میشه و دیوید کمرون این موضوع رو حتی اعلام کرده. با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا دیگه قوانین مضحک کنونی در مورد پناهنده ها لغو میشه و امیدوارم ظرف 5-10 سال آینده انگلیس مثل خیلی کشورهای دیگه سیاست درست و محکمی در برابر این مهاجران سیاه بگیره. میخواهید ناراحت بشید یا نشید بهتون بربخوره یا نخوره. وظیفه همه کاربران و دانشجویان واقعی این فروم هم معرفی چنین افرادی به UKBA چون هر چی دارید سختی میکشید از همین هاست. وگرنه چرا ایران کشوری با نرخ بالای رد شدن ویزاست و اونوقت کشوری مثل ترینیداد و توباگو حتی نیاز به ارایه پرینت بانکی نداره؟از طریق لینک زیر میتونید گزارش بدید:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/ab.../report-crime/

Junior Member

شوهر من 18 سال برتیش اونجاست مغازه دار بوده ولی با یه سری بد بیاری ورشکست شد الان یه کار دولتی داره زمانهای بیکاریشم مغازه داییشه حقوق هم می گیره منظورم این پول بود در کل ممنون فقط اینجا هر کی میاد سوال میکنه اعصاب خودش به اندازه کافی خورد است شما با لحنتون بیشتر رو اعصابشون نرین درکل جوری هم حرف نزنین که انگار انگلیس ارث باباتونه شما یک ایرانی هستین اینو فراموش نکنین هر کی هم چه دارا چه ندار بیاد اونجا جای شمارو تنگ نمی کنه در کل بازم ممنون بعد من جواب بقیرو جالا که اینقدر سریع میدین با لجن بهتر جواب بدین من دیگه فکر نکنم مزاحمتون بشم

ApplyAbroad Guru

شوهر من 18 سال برتیش اونجاست مغازه دار بوده ولی با یه سری بد بیاری ورشکست شد الان یه کار دولتی داره زمانهای بیکاریشم مغازه داییشه حقوق هم می گیره منظورم این پول بود در کل ممنون فقط اینجا هر کی میاد سوال میکنه اعصاب خودش به اندازه کافی خورد است شما با لحنتون بیشتر رو اعصابشون نرین درکل جوری هم حرف نزنین که انگار انگلیس ارث باباتونه شما یک ایرانی هستین اینو فراموش نکنین هر کی هم چه دارا چه ندار بیاد اونجا جای شمارو تنگ نمی کنه در کل بازم ممنون بعد من جواب بقیرو جالا که اینقدر سریع میدین با لجن بهتر جواب بدین من دیگه فکر نکنم مزاحمتون بشم
    دوست عزیز به من ربطی نداره که چه مشکلی داشتید و چی نداشتید. بریتیش بودن هم شوهرتون هم به من ربطی نداره. ایشون داره کار خلاف قانون انجام میده که حتی مجازات زندان هم داره و خودشون هم خیلی خوب این رو میدونه. شما خیلی جالبه اومدی تو روز روشن داری از کار خلاف و غیرقانونی شوهرتون که رسما دزدیه طرفداری میکنی؟؟؟؟ خیلی جالبه بعد میگی چرا عصبانی شدم؟ من اگه اسم شوهرتون رو میدونستم در اولین فرصت به UKBA گزارشش میکردم بعد میدیدم که ایشون چطوری جواب پلیس رو برای این موضوع میده.

آره ایشون داره جا رو تنگ میکنه. کارهای امثال ایشون باعث شده که انگلیسی که یه روزی حتی لازم نبود مدارک رو ترجمه کنید، حتی لازم نبود چیزی از گذشته تون بگید الان هر روز داره سخت گیری میکنه. هر روز قوانین جدید میذاره که تو همین فروم میتونی ببینی که چقدر آدم حسابیها سر این موضوع دارند استرس میکشند. من دوست خودم دکترای آکسفورد داره برای یک ویزای کار داره چند ماهه میدوه بعد شوهر شما هم داره پول دولت رو میگیره هم داره کار سیاه میکنه شما هم طرفداری میکنی. واقعا خیلی جالبه!!!! آره جای آدمهای حسابی رو تنگ کردند. لحنم تازه به خاطر مقررات فروم خیلی مودبانه بوده و گرنه همسر محترم انگلیسی شما جاش تو زندانه. بعد میگند چرا سفارت سخت گیری میکنه. چرا بهانه میگیره. حق داره دوستان. بازم میگم حق داره. برای همین مصاحبه میذاره. برید آمارش رو بخونید. یک فایل خیلی جالب منتشر کرده که نشون میده اعتبار کشوری مثل مصر خیلی بیشتره که حتی در صورتیکه مصاحبه بذارند نرخ رد شدن تغییر زیادی نمیکنه.

در نهایت شما که با دزدی و دروغ دارید کارتون رو پیش میبرید نمیخواد برای من از ایرانی بودن حرف بزنید. شما ها آبروی ایران رو همه جای دنیا بردید. اعتبار ایران رو به گند کشیدید و از کلمبیا و آرژانتین کمترش کردید. کاری کردید که اینجا به هر کی میگی ایرانی هستی فکر میکنه پناهنده ای و داری مستمری بگیری. همه پرونده هاتون دروغه بعد برای من از ایرانی بودن حرف میزنید.دولت انگلیس هم خوب شما رو شناخته و واقعا از این تغییرات ویزای ازدواج خوشحالم.

من اینجا به همه دوستان میگم من از جماعت پناهنده ایرانی (حداقل از 99 درصدشون) متنفرم چون آبروی ایران رو در همه جا بردند. هیچ کمکی به هیچ کدومشون نمیکنم. هیچ راهنمایی برای پناهندگی نمیکنم. چون خیلی در این رابطه پیامهای خصوصی گرفتم. در مورد شهروند انگلیسم این رو بگم که خیلی از دوستان فکر نکنند کسی که شهروند انگلیسه دیگه هر کاری بخواد میکنه و خیالی نیست: http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...55?view=Binary براساس قوانین مهاجرت میشه شهروند انگلیس رو سلب تابعیت کرد. یکی از مواردی که منجر به این موضوع میشه اینه که مشخص بشه فرد مورد نظر در هر زمانی برای کسب اقامت انگلستان دروغ گفته. در مورد ایرانیهای عزیز مقیم انگلستان این مساله بالای 90 درصد صحت داره.
    ویرایش توسط houman1979 : July 17th, 2012 در ساعت 05:36 PM

ApplyAbroad Guru

جای آدم های صادق و درست رو تنگ کردن. یه نگاه به تاپیک های تحصیلی و وضعیت شغلی بندازید به خاطر یه پرینت ساده چقدر افراد رو رد کردن و همه برنامه هاشون رو به هم ریختن و بعد شما با افتخار میاید می گید درآمد سیاه داریم و جای کسی رو تنگ نکردیم و شاکی هم می شید وقتی کسی انتقاد می کنه.

این طوریش رو دیگه ندیده بودیم!

Junior Member

سلام. من قصد دارم از ترکیه برای ویزای ازدواج اقدام کنم فقط میخواستم بپرسم از اینکه ترکیه پاس برمیگردونه یعنی همون زمانی که مدارک دریافت میکنه یا چند روز بعد. دونستن ای موضوع کمک میکنه برنامه مناسبتری برای سفر به ترکیه داشته باشم ممنون میشم پاسخ بدید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili82 نمایش پست ها
    سلام. من قصد دارم از ترکیه برای ویزای ازدواج اقدام کنم فقط میخواستم بپرسم از اینکه ترکیه پاس برمیگردونه یعنی همون زمانی که مدارک دریافت میکنه یا چند روز بعد. دونستن ای موضوع کمک میکنه برنامه مناسبتری برای سفر به ترکیه داشته باشم ممنون میشم پاسخ بدید.
    فکر کنم همون روز بهتون برمیگردونه. از worldbridge بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)