نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 413 از 651 نخستنخست ... 313363403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423463513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,121 تا 4,130 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidl79 نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد ویزای همسر یه سوال دارم!
    من عقدنامه رو ترجمه کردم اما برای ویزا از کشور محل اقامت یعنی اسپانیا اقدام خواهیم کرد. آیا مدارکی که ارایه میکنیم مثل شناسنامه یا عقدنامه نیاز به legalization یا Apostille دارن؟
    در مورد ویزای آلمان و اسپانیا نیاز بود که مدارک به سفارت اونها تو ایران برده بشه و با پرداخت میزان مشخصی مدارک مهر بشن که به منزله legalization بود. آیا در مورد سفارت انگلستان روال اینگونه است؟
    پیشاپیش از پاسخ شما ممنونم.
    برای سفارت انگلیس ترجمه مدارک غیرانگلیسی معمولا فقط لازمه که مهر مترجم رو داشته باشند. (برای اطلاعات دقیق به سایت UKVI مراجعه کنید.)
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or

اين روزا هيچكس جوابي نگرفته؟

Junior Member

سلام من دارم براي ويزاي ازدواج انگلستان از دبي اقدام ميكنم آيا كسي جديدا از اين روش اقدام كرده وآيا كسي از سرويس keep my passport اطلاعي داد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdav نمایش پست ها
    اين روزا هيچكس جوابي نگرفته؟
    من ١١ آوريل وقت سفارت دارم.اينبار وكيل گرفتيم و خوشبين هستيم كه به زودي جواب بگيريم.

Junior Member

من جواب گرفتم چند روز پيش
    الهي شكر
    ممنون از آقا هومن تو اين مدت خيلي كمك كردن
    به اميد خوشحاليه همه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdav نمایش پست ها
    من جواب گرفتم چند روز پيشالهي شكرممنون از آقا هومن تو اين مدت خيلي كمك كردنبه اميد خوشحاليه همه
    موفق باشيد. اگر ممكنه ميخواستم بدونم از كجا اقدام كرديد و اينكه شما سرويس معمولي گرفتيد يا سريع؟ لطفا ميگيد چه مدت طول كشيد جواب بگيريد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    موفق باشيد. اگر ممكنه ميخواستم بدونم از كجا اقدام كرديد و اينكه شما سرويس معمولي گرفتيد يا سريع؟ لطفا ميگيد چه مدت طول كشيد جواب بگيريد؟
    من از سرويس سريع استانبول اقدام كردم و ٢٢ روز كاري طول كشيد تا جواب اومد

Junior Member

ميخواستم يك مسئله اي رو عنوان كنم ،من از استانبول اقدام كردم و با برگه عبور برگشتم ، نكته اي كه هست در فرودگاه استانبول به هيچ مشكلي بر نخوردم به جز اينكه براى گرفتن بوردينگ پَس به سوپروايزر مراجعه كردم و حتى احتياجى به ايستادن در صف پاسپورت كنترل نبود و خيلي سريع از قسمت فَست تْرَك عبور كردم ؛ قسمت جالب اينجاست كه در فرودگاه امام نامه عبور سفارت ايران براشون خيلي مستند نبود و حتى جناب مامور پاسپورت كنترل توانايى خوندن برگه رسيد سفارت انگليس رو نداشتن و با برخوردى بسيار توهين آميز و پرسيدن كوچكترين مسائل شخصى مثل يك مجرم فرارى رفتار كردن( نداشتن كمترين اطلاعات تا جايي كه همه مهاجرين ايرانى خارج از كشور رو پناهنده خطاب ميكردن )انگار داشتن اعتراف ميگرفتن يا هر چيزى كه در فكرشون ميگذشت! خستگى ، تنش و استرس كلّ پروسه سفارت رو دو چندان كردن ..
    به عنوان تجربه اي كه براى من شد لطفا در صورت برخورد با اين موضوع خونسردى خودتون رو حفظ كنيد با وجوداينكه ممكنه بيشتر از يك ساعت طول بكشه ولي كلاً هدفشون ميشه گفت دادن تنش به شماهست (چون مسلماً با اين كد برگه عبور و مراحل قانونى خروج شما از استانبول آشنا هستن)

Junior Member

سلام من در صفحه هاي قبل سرويس passport pass back را ديدم ولي هيچكدام از دوستان نگفته بودند آنلاين چه جوري خريد كرده اند يا اگر درويزا سنتر خريد كردند چه پروسهاي داشته يعني در كدام قسمت درخواست دادند وهزينه را به چه صورت داده اند ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من در پستهای قبلی گفتم از می 2017 اجباری میشه و در سطح A2 هست. فکر کنم برای همه است.
    سلام آقا هومن
    من یه سوالی دارم که ممنون میشم بهم پاسخ بدین. ما میخوایم اواسط ماه جون برای ویزای ازدواج اپلای کنیم ومن میخوام آزمون زبان رواول ماه می بدم.آیا همون سطحA1 روامتحان بدم یا سطح A2؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)