نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 424 از 651 نخستنخست ... 324374414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434474524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,231 تا 4,240 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or

نقل قول نوشته اصلی توسط fobi نمایش پست ها
    آیلتس معمولی مورد پذیرش نیست

فقط UKVI مورد پذیرش هست که به دو آزمون آکادمیک و لایف اسکیل تقسیم میشه

takeielts.britishcouncil.org/ielts-ukvi

ممنون از پاسخ گويي ،ولي چرا توي وبسايت خود سفاوت جدولي كه داده زده تمام انواع ايلس ها ؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    مجدد با قسمت پشیتیبانی ایرسافام تماس گرفتم گفتش من نباید جنرال امتحان میدادم و حتما باید UKVI شرکت میکردم چون زیر دوربین انجام میشه آقا هومن یعنی هیچ راهی نیست همین رو قبول کنن؟ دیگه سطح 4 اسپیکینگ و لیسنینگ چیه. خب اینم یه مدرک زبان معتبره دیگه
    ولي من تماس گرفتم گفتن ما نميدونيم بايد از سفارت و يا وكيلتون ببرسيد ،البته من از وكيل هم برسيدم گفت قبوله ..!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shima2112 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ گويي ،ولي چرا توي وبسايت خود سفاوت جدولي كه داده زده تمام انواع ايلس ها ؟!!!
    کجای سفارت گفته و این آدمهای بی اطلاعی که به اسم وکیل ازشون نقل قول میکنید کی هستند؟ سایت دولت به صراحت در Appendix O مشخص کرده باید آیلتس for UKVI

لطفا گمراه نکنید

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

نقل قول نوشته اصلی توسط Shima2112 نمایش پست ها
    ولي من تماس گرفتم گفتن ما نميدونيم بايد از سفارت و يا وكيلتون ببرسيد ،البته من از وكيل هم برسيدم گفت قبوله ..!!!
    از آوریل 2015 فقط و فقط UKVI IELTS مورد پذیرش هست
    و این رو خیلی از وکلا هم نمیدونن و وقتی نامه ی Refusal Letter رو از سفارت بهتون میدن به راحتی میگن خودتون دقت نکردین و به ما مربوط نیست ...
    اگر هم در سایتی یا جایی خوندید که همه ی آیلتس ها قبوله قطعا اون مطلب قدیمی و تاریخ گذشتست

نمونه ای از نامه ریجکت شدن ویزا به علت عدم فراهم کردن UKVI IELTS:
    بهتره این نامه رو هم با وکیلتون در میان بزارید که ایشون هم با قوانین جدید آشنا بشن

June 2017

ویرایش توسط fobi : June 14th, 2017 در ساعت 04:36 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    امتحان مجدد بدید و دوباره اقدام کنید. اپیل فایده ای نداره و فقط اتلاف وقت و هزینه است و اشتباه از شما بوده
    ممنون از پاسختون
    بعد چند روز سخت ما هم تصمیم گرفتیم مجدد اپلای کنیم هر چند خیلی واسم سخته فقط خواستم بپرسم طبق این لینک که از TLSه از 26 ژوئن فقط توی تاشکند نمیشه مدارک رو برد و ارسال پستی اجباری شده به شفیلد؟ درست متوجه شدم؟ یعنی میشه توی ترکیه هنوز مدارک رو برد یا من فقط خودم واسه تحویل پاسپورت و انگشت نگاری به ترکیه باید برم و همسرم باید پست کنه؟ https://uk.tlscontact.com/tr/IST/news.php?id=867_5099
    بعد اگه میشه راهنمایی م کنید در مورد مدارک. متاسفانه من مدارکم رو از انکارا اون روز درخواست نکردم(البته اصل مدارک رو بهم داد) ولی نزدیک صد و خرده ای پرینت چت ها و همه مدارک ترجمه م رو ازم گرفت و دیگه پس نداد که مجدد جمع کردنش واقعا زمان بره. بیشتر در مورد چت ها میپرسم لازمه دوباره به همون شدت همه چت ها رو بذارم. واقعا زیادن اینکه نامه ریفیوز رو بذارم و توش تاکید کرده که رابطه مون واسش ثابت شده ست میتونه کمک کنه از حجمش کم کنم؟ میدونم احتمال زیاد یه آفیسر دیگه بررسی میکنه چقدر احتمال داره این دفعه به واقعی بودن رابطه یا حساب همسرم ایراد بگیرن؟ همسرم کف حقوق رو داره مالیات رو میده خونه داره ولی خب به خاطر خرج عروسی و همین ثبت نام قبلی اپلیکیشن حسابش خیلی خالی شده نزدیک 5000تا شده چقدر میتونه این دردسر ساز باشه؟
    در ضمن خانم شیما دقیقا حرف آقا هومن رو بهتون میگم بهترین وکیل بچه های اینجان. اون به اصطلاح وکیل ها واقعا چیزی نمیدونن. من نمونه حی و حاضر جلوتون. با وجود تکمیل بودن همه مدارکم به خاطر یه سطح حداقل زبان که همه دارن ولی من از وادی معتبر خودشون ارائه نداده بودم رد شدم.
    ای کاش زودتر متوجه میشدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    بعد چند روز سخت ما هم تصمیم گرفتیم مجدد اپلای کنیم هر چند خیلی واسم سخته فقط خواستم بپرسم طبق این لینک که از TLSه از 26 ژوئن فقط توی تاشکند نمیشه مدارک رو برد و ارسال پستی اجباری شده به شفیلد؟ درست متوجه شدم؟ یعنی میشه توی ترکیه هنوز مدارک رو برد یا من فقط خودم واسه تحویل پاسپورت و انگشت نگاری به ترکیه باید برم و همسرم باید پست کنه؟ https://uk.tlscontact.com/tr/IST/news.php?id=867_5099
    بعد اگه میشه راهنمایی م کنید در مورد مدارک. متاسفانه من مدارکم رو از انکارا اون روز درخواست نکردم(البته اصل مدارک رو بهم داد) ولی نزدیک صد و خرده ای پرینت چت ها و همه مدارک ترجمه م رو ازم گرفت و دیگه پس نداد که مجدد جمع کردنش واقعا زمان بره. بیشتر در مورد چت ها میپرسم لازمه دوباره به همون شدت همه چت ها رو بذارم. واقعا زیادن اینکه نامه ریفیوز رو بذارم و توش تاکید کرده که رابطه مون واسش ثابت شده ست میتونه کمک کنه از حجمش کم کنم؟ میدونم احتمال زیاد یه آفیسر دیگه بررسی میکنه چقدر احتمال داره این دفعه به واقعی بودن رابطه یا حساب همسرم ایراد بگیرن؟ همسرم کف حقوق رو داره مالیات رو میده خونه داره ولی خب به خاطر خرج عروسی و همین ثبت نام قبلی اپلیکیشن حسابش خیلی خالی شده نزدیک 5000تا شده چقدر میتونه این دردسر ساز باشه؟
    در ضمن خانم شیما دقیقا حرف آقا هومن رو بهتون میگم بهترین وکیل بچه های اینجان. اون به اصطلاح وکیل ها واقعا چیزی نمیدونن. من نمونه حی و حاضر جلوتون. با وجود تکمیل بودن همه مدارکم به خاطر یه سطح حداقل زبان که همه دارن ولی من از وادی معتبر خودشون ارائه نداده بودم رد شدم.
    ای کاش زودتر متوجه میشدم
    اولا دلیل اصلی اشتباه شما و خیلیهای دیگه اینه که هر کسی رو میکید وکیل. وکیل واقعی که عضو کانون وکلاست و میتونه دادگاه بره چنین اشتباه فجیعی نمیکنه (در اکثر مواقع) و خیلی از اینایی که شما میگید وکیل یه چیزایی فقط شنیدن.

شما باید دوباره همه مدارک رو ارایه کنید و نمیتونید به پرونده قبل ارجاع بدید. لینک TLS خراب شده و میگه تاشکند در حالیکه قبلا میگفت برای ترکیه از 22 می باید به شفیلد پست بشه. اگر همسر شما در انگلیس هستند این موضوع اونقدرها هم سخت نیست و فقط یه هزینه پست اضافی داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر /. نرم افزار

پاسپورت رو امروز به دست vfs دبی رسوندم /.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k_mehdi_s نمایش پست ها
    پاسپورت رو امروز به دست vfs دبی رسوندم /.
    سلام ميتونم بپرسم خودتون رفتيد يا با پيكاپ فرستاديد.لطف كنيد نتيجه را هم حتما بگين با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر /. نرم افزار

با پیکاپ فرستادم /.
    حتما خبر میدم

Junior Member

سلام
    یک سوال، اگه برگه ی عبور رو که تحویل فرودگاه امام خمینی میدیم و بعد ازت میخوان فرمی شامل مشخصان هست پرکنیم . در فرم شغلی که داریم رو ننویسیم مشکلی پیش میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)