نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 438 از 651 نخستنخست ... 338388428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448488538 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,371 تا 4,380 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس و فوق لیسانس برق/ لیسانس زبان فرانسه

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or

از ایران چجوریه؟ چرا همه میرن ترکیه و دبی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط njmn نمایش پست ها
    از ایران چجوریه؟ چرا همه میرن ترکیه و دبی؟
    از ايرانم ميتونيد اقدام كنيد اگه عجله نداريد

Junior Member

ايران وقت گرفتن امكان داره كمي طول بكشه و اگه اشتباه نكنم سرويس سريع نداره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti022 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون آقا هومن شما اطلاعي ندارين؟
    متن زیر فکر کنم شفاف و واضح باشه:

E-LTRP.4.1A. Where the applicant:

(i) in a previous application for entry clearance or leave to remain as a partner or parent, met the English language requirement in paragraph E-ECP.4.1.(b), E-LTRP.4.1.(b), E-ECPT.4.1.(b) or E-LTRPT.5.1.(b) on the basis that they had passed an English language test in speaking and listening at level A1 of the Common European Framework of Reference for Languages;
    (ii) was granted entry clearance or leave to remain as a partner or parent; and
    (iii) now seeks further leave to remain as a partner after 30 months in the UK with leave as a partner; then, the applicant must provide specified evidence that they:
    (a) are a national of a majority English speaking country listed in paragraph GEN.1.6.;
    (b) have passed an English language test in speaking and listening at a minimum of level A2 of the Common European Framework of Reference for Languages with a provider approved by the Secretary of State;
    (c) have an academic qualification which is either a Bachelor‟s or Master‟s degree or PhD awarded by an educational establishment in the UK; or, if awarded by an educational establishment outside the UK, is deemed by UK NARIC to meet or exceed the recognised standard of a Bachelor‟s or Master‟s degree or PhD in the UK, and UK NARIC has confirmed that the degree was taught or researched in English to level A2 of the Common European Framework of Reference for Languages or above; or
    (d) are exempt from the English language requirement under paragraph E-LTRP.4.2.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر لازم نیست پول در انگلیس باشه در ایران در پارسیان و پاسارگاد باشه کافیه.

سلام اقا هومن
    لطفا جواب 2تا سوال من میدید؟ من دو ماه پیش با راهنماییهای دقیق شما و دوستان تو این سایت تونستم ویزای توریستی بگیرم وممنونم بابت وقتی که برای ما میگذارید.
    1-آیا افسرایی که ویزای توریستی را بررسی میکنن با افسرای ویزای ازدواج متفاوتن؟ من حدود 2 ماه پیش برای ویزای توریستی پرینت حساب بانک ملی(ساپورت مالی خودم بودم نه همسرم) ارایه دادم و حالا میخوام 62000 پول بذارم برا شش ماه؟ اگر برای ویزا توریستی بانک ملی را قبول کردن دلیل بر این نمیشه که برای ویزای ازدواج هم قبول میکنن؟ ایا این ریسک نکنم و به بانک پارسیان انتقال بدم؟(دیروز همسرم به home office تماس گرفتن و ازشون پرسیدن جواب درستی بهش ندادن و گفتن نمیدونیم و بعدا زنگ بزنید تا از رییسم بپرسم!)
    2- برای ویزای توریستی باید گردش حساب ارایه میدادیم که نشان بده از حساب میتونیم برداشت و واریز انجام بدیم و حساب بلوکه نیست. آیا برای ویزای ازدواج هم باید به همین صورت باشه؟ من به بانک پارسیان مراجعه کردم گفتن کلمه "long time" در نامه تمکن مالی برای نوع حساب مینویسن .این کلمه مشکل ساز نیست؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان
    جدیدا کسی با سیستم جدید از ترکیه جواب نگرفته؟ لطفا اگر جواب گرفتین اینجا به ما که منتظر جوابیم هم بگید. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان من حدود ٣ ماهه از آنكارا اقدام كردم اما هنوز جواب نيومده خيلى نگرانم ٤ روز بعد از رفتن به اپليكيشن سنتر آنكارا از انگليس برام إيميل اومد مدارك دستمون رسيده أنا نميدونم چرا جواب نمياد خيلى نگرانم از سرويس سريع هم استفاده نكردم يه راهنمايي كنيد منو ممنون ميشم آيا اين عادى يا غير عادى؟

Junior Member

سلام
    ما یکماهه اقدام کردیم اره عادیه اونجا به ما گفتن که ممکنه تا سه ماه طول بکشه و بعضیا جدیدا تا چهار ماه هم طول کشیده . یکی از بچه ها آپریل اقدام کرده بود تازه چند روز پیش جوابش اومد البته میگن امارات زودتر جواب میاد اما خب برگه عبور نمیدن .

Junior Member

از دبى اگه عادى اقدام كنيد ميتونيد پاس بك بگيريد و برگرديد. جواب رو كه دادند پاسپورت را بهشون ميدين

Junior Member

من فكر كردم اگه انقدر طول بكشه احتمال ويزا دادن زياده درسته يا هيچ ربطى نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)