نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 442 از 561 نخستنخست ... 342392432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452492542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,411 تا 4,420 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط violetslt نمایش پست ها
    Thank you for your enquiry

As previously advised, your documents are awaiting collection at your Visa Application Centre (VAC). Please take a copy of this email, and any previous emails requesting you to collect your documents, to the VAC as they may otherwise not allow entrance.
    این ایمیل داره میگه مدارک شما آماده است که تحویل بگیرید و به نظر میرسه قبلا هم بهتون گفتند این رو. ایمیلهای مربوطه روهم باید همراه داشته باشید متنش خیلی واضحه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این ایمیل داره میگه مدارک شما آماده است که تحویل بگیرید و به نظر میرسه قبلا هم بهتون گفتند این رو. ایمیلهای مربوطه روهم باید همراه داشته باشید متنش خیلی واضحه.
    بله مرسی ممنونم متوجه شدم مدارک منظور همون پاسپورت هست که باید بگیریم چون مدارککه برای ویزا ارسال شده از شفیلد به ادرس در انگلستان ارسال میکنن
    نه من ایمیلی با این منظور دریافت نکرده بودم فقط چون ادرس انگلستان عوض شده بود ایمیل داده بوذن که ادرس بفرستین

Junior Member

سلام دوستان
    من بعد از ١١ ماه بالاخره ويزام اومد.تو ماه ٣ بود كه با همسرم و محل كارش تماس گرفته بودن و يه سري سوالات رو پرسيده بودن و ديگ حبري نبود تا تقريبا تو ٨ ماه بوديم كه مداركمونو برامون ارسال كردن و ايميل دادن كه منتظر جواب باشيد و ٥٥ روز طول كشيد تا ايميل دادن كه تصميم گيري براي پرونده ما انجام شده و جواب رو به زودي بهتون ميگيم اين به زودي تقريبا ٣٧ روز طول كشيد تا ايميل دادن كه پاسپورتم اماده ست. تك تك اين روزها با استرس شديد سپري ميشد كه چرا براي ما اينقدر فاصله افتاده بين ايميل تصميم گيري و اماده بودن پاسپورت. منو همسرم به معناي واقعي داغون شديم از بس انتظار كشيديمو استرس داشتيم.
    و خداروشكر ويزام صادر شده بود. ولي واقعا هر كدوم از مراحل براي من خيلي طولاني پيش رفت و انتظار كشيدنه خيلي سخت بود. ولي اخرش خداروشكر خوب بود.ميخوام به دوستاني ك تو شرايط من هستن بگم كه نا اميد نباشيد انشاالله اخرش خوشحالي در انتظارتونه.و اميدوارم كه همه ي دوستان به زودي ويزاشونو بگيرن. ممنون از اقا هومن و سايت خوبشون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sweet92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از ١١ ماه بالاخره ويزام اومد.تو ماه ٣ بود كه با همسرم و محل كارش تماس گرفته بودن و يه سري سوالات رو پرسيده بودن و ديگ حبري نبود تا تقريبا تو ٨ ماه بوديم كه مداركمونو برامون ارسال كردن و ايميل دادن كه منتظر جواب باشيد و ٥٥ روز طول كشيد تا ايميل دادن كه تصميم گيري براي پرونده ما انجام شده و جواب رو به زودي بهتون ميگيم اين به زودي تقريبا ٣٧ روز طول كشيد تا ايميل دادن كه پاسپورتم اماده ست. تك تك اين روزها با استرس شديد سپري ميشد كه چرا براي ما اينقدر فاصله افتاده بين ايميل تصميم گيري و اماده بودن پاسپورت. منو همسرم به معناي واقعي داغون شديم از بس انتظار كشيديمو استرس داشتيم.
    و خداروشكر ويزام صادر شده بود. ولي واقعا هر كدوم از مراحل براي من خيلي طولاني پيش رفت و انتظار كشيدنه خيلي سخت بود. ولي اخرش خداروشكر خوب بود.ميخوام به دوستاني ك تو شرايط من هستن بگم كه نا اميد نباشيد انشاالله اخرش خوشحالي در انتظارتونه.و اميدوارم كه همه ي دوستان به زودي ويزاشونو بگيرن. ممنون از اقا هومن و سايت خوبشون.
    وااای خدا رو شکر کلی بهتون تبریک میگم منم شرایطم مثل شما بود فردا قراره برن بگیرن امیدوارم برای منم صادر شه چون واقعا شرایط شمارو درک میکنم امیدوارم ویزای همه بیاد ❤️

سلام دوستان،آدرس دقیق سایتی که بعضی دوستان میرن وضعیتشون رو چک میکنن دقیقا چی هست؟

Junior Member

سلام ویزای من امروز اومد گفتم بهتون اطلاع بدم و به کسایی که تایم ویزاشون طول کشیده بگم که نگران نباشن روند کند شده از اقا هومن و تمام دوستانی که کمک کردن تشکر میکنم سایتتون بسیار مفید و از اول تا انتهای کار خیلی به من کمک کرد ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violetslt نمایش پست ها
    سلام ویزای من امروز اومد گفتم بهتون اطلاع بدم و به کسایی که تایم ویزاشون طول کشیده بگم که نگران نباشن روند کند شده از اقا هومن و تمام دوستانی که کمک کردن تشکر میکنم سایتتون بسیار مفید و از اول تا انتهای کار خیلی به من کمک کرد ممنونم
    سلام دوستم . خداروشكر كه ويزاتون صادر شده خيلي خوشحال شدم .اره سرعت خيلي كند شده البته نه براي همه. خيليام زود ميگيرن كند بودنش به ما ها خورد.
    من پياماي خصوصيه شما رو جواب دادم ولي هر دفعه صندوق پياماتون پر بود و پيامم واستون نميومد عزيزم. گفتم ك ناراحت نشده باشيد.اميدوارم موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان از ایران هم میشه اقدام کرد
    من ویزام اومده ولی بدلایلی تو این یک ماه ورود نزدم
    الان میتونم از ایران اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shishzalo نمایش پست ها
    سلام دوستان از ایران هم میشه اقدام کرد
    من ویزام اومده ولی بدلایلی تو این یک ماه ورود نزدم
    الان میتونم از ایران اقدام کنم؟
    بله میتونید از ایران هم اقدام کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز با تجربه:

من اخیرا با همسرم که انگلیسی (مسلمان) در ایران ازدواج کردم رسما و خانمم قصد داره برام ویزای اقامت بگیره.. من متاسفانه و از بد زمونه وضعیت مالی خوبی ندارم الان و برام خیلی سخته در کنار هزینه های اپلیکیشن و بیمه که شنیدم زیاده برای گرفتن ویزا به کشورهای اطراف مثل امارات یا ترکیه برم. برادرانه خواهش دارم اگر کسی می تونه به سوالات زیر پاسخ بده بهم کمک کنه... یه دنیا سپاسگذارش هستم... البته اگر نکته ای دیگه به ذهنتون میرسه که بتونه کمک کنه که دیگه شرمنده کردید. و اما پرسشها:

1- می تونید به تفکیک کل هزینه های اخذ وقت VAC و هزینه اقدام برای ویزا ازدواج و بیمه رو بگید؟
    2- آیا میتونم از تهران اقدام کنم و سفری به خارج نداشته باشم برای ویزا؟
    3- اگر پاسخ به سوال اقدام از تهران مثبته میشه بفرمایید که این کار درستیه و ویزا میشه گرفت از تهران یا خیر و اگر میشه ممکنه بگید حدودا و بر اساس آخرین کیسهای مشابه در ایران این پروسه در صورتی که مدارک کامل باشه چقدر طول میکشه؟
    4- من آیلتس 8 جنرال دارم ولی شنیدم باید IELTS Life Skills بگیرم. اونطور که فهمیدم دو سطح وجود داره برای این آزمون. من از ابتدا باید برای A1 اقدام کنم یا حالا که میتونم B1 رو ثبت نام کنم؟
    5- برای اثبات واقعی بودن ازدواج علاوه بر سند ازدواج به زبان انگلیسی چطور فیلم های مشترک رو اضافه کنم... منظورم اینه که باید سی دی باشه؟ یا پرینت عکس از روی فیلم!! عقلم قد نمیده.. می بخشید دیگه...
    6- اگر امکان اقدام از تهران هست و نیازی به رفتن به خارج از کشور نیست میشه بفرمایید چند بار نیاز میشه از مشهد (محل زندگیم) به تهران (محل سفارت و VAC) سفر کنم؟
    7- اون هزینه مربوط به بیمه که جدا از هزینه اپلیکیشن هست رو باید کی پرداخت کنم؟ بهنگام وقت گرفتن یا بعد از قبولی احتمالی ویزا؟ اگر رد بشه اون هزینه بیمه هم می سوزه؟
    8- هزینه VAC چقدره برای ویزای ازدواج و چطور باید پرداخت بشه..
    9- بصورت خلاصه میتونید بگید خانمم که در انگلیسه باید کدوم کارها رو انجام بده و من باید چکار کنم..
    9- من کارشناسی دارم اما الان چند ماه بیکار شدم و وضع مالیم هم بعلل بسیاری که یکیش از الطاف جمهوری بهشتی اسلامی هست نزدیک به صفر شده و کار هم پیدا نمی کنم... کل زندگیم 30 میلیون تومنه که اونم ماشینه که باید بفروشمش... میشه بگید با توجه به تجربه شما دوستان بهترین راه ممکن برای یه خدا زده ای مثل من اقدام به چه شکلیه؟

پیشاپیش سپاسگذار همه برادران و خواهران بزرگترم هستم..

میدونم وقت همه شما با ارزش تر از منه..اما بخدا هیچ راه دیگه جز این پیدا نکردم... وکیل هم بعلت مشخصی نمیتونم بگیرم.. میدونم یه خورده زیادی پرسیدم...تو رو خدا ببخشید پیشاپیش...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)