نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 445 از 651 نخستنخست ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Gol0 نمایش پست ها
    شما با كسي كه پاستونو براتون پيكاپ ميكنه تماس گرفتيد بپرسيد وضعيت چي هست؟؟ ايا اول ايميل ميزنن بعد پاس به دست ايشون ميرسه؟؟
    ایمیل دوم هم برام اومد عصری. با اون خانمی که قراره پیکاب کنه تماس گرفتیم قراره فردا صبح نتیجه رو بهمون بگه و پاسپورتمو‌ برام ارسال کنه. باید ایمیل بیاد بعد پاسپورت برسه به شرکت تلپرفورمنس.
    بله همسرم مدارکو فرستاد شفیلد و پاکتم گذاشت داخل بسته پستیمون واسه پس فرستادن مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima222 نمایش پست ها
    ایمیل دوم هم برام اومد عصری. با اون خانمی که قراره پیکاب کنه تماس گرفتیم قراره فردا صبح نتیجه رو بهمون بگه و پاسپورتمو‌ برام ارسال کنه. باید ایمیل بیاد بعد پاسپورت برسه به شرکت تلپرفورمنس.
    بله همسرم مدارکو فرستاد شفیلد و پاکتم گذاشت داخل بسته پستیمون واسه پس فرستادن مدارک
    ممنون ميشيم اگه راجع به مداركتون و هر مرحله ديگه اي كه انجام دادين اينجا مارو هم در جريان بزاريد

Junior Member

سلام،من٢سالهازدواجكردمهمسرمبرايادامهتحصيليكسالهكهانگليسهستشودانشجو. همسرماقامتدائمدارهوپدرشونسيتيزنهستن. پارسالبراياقامتاقدامكرديموبدليلاينكهافيسرقانعنشدكهمازنوشوهريموچونهمسرمدانشجوعهودرامديندارهردشدم.درطياينيكسال٣بارويزيتوريبانامهييكوكيلانگليسياقدامكرديمكهحداقلبتونيمهمديگهروببينيم.. اماهر٣بارروبهدلايلكاملامسخرهردشدم. الانهمسرمدرستمومشدهودنبالكارهستشوقاعدتانميتونهزيادبيادايران،واقعاوضعروحيمونخرابهنميدونيمچيكاركنيم،خواهشميكنمراهنماييمونكنيد. وكيلهاهمچيزيسرشوننميشه. درضمنمنايراندانشجويسالآخرموحتيباارائهيمداركمربوطهبهمويزايتوريستيندادن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Neginm95 نمایش پست ها
    سلام،من٢سالهازدواجكردمهمسرمبرايادامهتحصيليكسالهكهانگليسهستشودانشجو. همسرماقامتدائمدارهوپدرشونسيتيزنهستن. پارسالبراياقامتاقدامكرديموبدليلاينكهافيسرقانعنشدكهمازنوشوهريموچونهمسرمدانشجوعهودرامديندارهردشدم.درطياينيكسال٣بارويزيتوريبانامهييكوكيلانگليسياقدامكرديمكهحداقلبتونيمهمديگهروببينيم.. اماهر٣بارروبهدلايلكاملامسخرهردشدم. الانهمسرمدرستمومشدهودنبالكارهستشوقاعدتانميتونهزيادبيادايران،واقعاوضعروحيمونخرابهنميدونيمچيكاركنيم،خواهشميكنمراهنماييمونكنيد. وكيلهاهمچيزيسرشوننميشه. درضمنمنايراندانشجويسالآخرموحتيباارائهيمداركمربوطهبهمويزايتوريستيندادن.
    خیلی از اینهایی که شما میگید وکیل اصلا وکیل نیستند. یکی از بزرگترین اشتباهات متقاضیان ایرانی که قبل از اقدام برای ویزای اصلی برای ویزای ویزیت اقدام میکنند. در حالیکه در ویزای ویزیت یکی از شروط اصلی ضمانت بازگشته که به دلیل حضور همسر مقیم در انگلیس در اکثر مواقع برآورده نمیشه (نه 100 درصد ولی به ندرت کسی تونسته این کار روبکنه). شما باید شرایط مالی رو برآورده و بعد برای ویزای ازدواجی اقدام کنید

Junior Member

آقا هومن خيلي ممنون از پاسختون، يه سوال ديگه بايد چه مدت از كسب درامدشون بگذره كه بتونيم دوباره اقامت اقدام كنيم و چقدر شانس داريم كه بهم ويزا بدن ؟ و اينكه من پارسال تير ماه مدرك لايف اسكيلز گرفتم ايا بايد دوباره امتحان بدم؟ در حال حاضر براي اثبات رابطه مون كه ٢ سال از ازدواجمون ميگذره چت و اسكايپ و عكس و بليت دوبار سفر و رزرو هتل رو داريم, از اونجا كه ٤ بار رد شدم و واسه ي درخواست ويزاي ويزيتوري نامه از دانشگاهم بردم (با اينكه با اون نامه متقاعد نشدن كه من دانشجوعم) امكانش هست تو اقدام واسه اقامت تاثيري داشته باشه؟ ببخشيد سوالام زياد شد، ممنون ميشم پاسخ بدين

Junior Member

سلام
    از دوستاني كه مدارك شفيلد فرستادن و جواب مثبت گرفتن مداركشون كي به دستشون رسيد؟؟ قبل يا بعد ويزا

Junior Member

الان ۵۰ روزه منتظر جواب از ابو ظبی هستیم. سرویس عادی پاس بک.

Junior Member

سلام من ویزام اومد.۲۸ جون از ترکیه با سرویس عادی اقدام کرده بودم. دیروز دوتا ایمیل اومد که تصمیم راجع به پروندمون گرفته شده و‌امروز از طریق کسی که قراره برامون پیکاب رو انجام بده عکس ویزامو دریافت کردم. امیدوارم همه دوستانی که منتظرن زودتر جوابشون بیاد و ازین استرس نجات پیدا کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gol0 نمایش پست ها
    ممنون ميشيم اگه راجع به مداركتون و هر مرحله ديگه اي كه انجام دادين اينجا مارو هم در جريان بزاريد
    مدارک همونایی بود که دوستان اینجا زحمت کشیدن و گفتن ما هم تهیه کردیم. چت و‌تماسامون زیاد بود از واتس اپ و لاین و فیس بوک و اسکایپ و وایبر. متن همه چتارو از طریق ایمیل پرینت کردم (فقط چتای خودمو پرینت کردم) تعدادی اسکرین شات از چتای واتس اپ و لاین گذاشتم. همه تماسای اسکایپ خودمو پرینت گرفتم با مشخصات کاربری خودم و همسرم که نشون بده اسکایپ یا بقیه اپلیکیشنا متعلق به خودمونه. برای چتای واتس اپ و لاین اسمامونو با شماره ذخیره کردیم. از پستا و عکسای فیس بوک‌و اینستاگرام اسکرین شات گرفتم و چاپ کردم. خیلی زیاد شدن که هر اپلیکیشن رو جدا فنری کردم و مرتب همه رو با برچسب تاریخ زدم. روی هر دفتر فنری هم اسم و فامیل و شماره پروندمو نوشتیم. حدود ۲۵۰تا از عکسای سفرامون، و بودن کنار خانواده هامونو چاپ کردم همه روتو یه آلبوم، به این صورت که عکسای هر سفر یا جشن یا مهمونی رو گذاشتم و قبل از هر بخشی مشخصات اون سری از عکسارو زدم و پشت هر عکسیو هم افراد حاضر توی عکس و مکان و تاریخ زدم. ما هربار که صخبت تصویری میکردیم یه اسکرین شات که هردومون توش باشیم از صفحه گوشی میگرفتیم‌که اونارو هم چاپ کردم و توی آلبوم عکسا گذاشتم و باز پشت هرکدوم تاریخ و ساعت زدم. روی آلبومم باز اسم‌و فامیل و شماره پروندمو نوشتیم. سند خط تلفن همراه خودم و همسرمو گذاشتیم که مال منو ترجمه کردم و گذاشتم. مدارک تحصیلی همسرمو و دوره های زبان که اونجا گذرونده بود رو گذاشتیم اما مدارک منو نذاشتیم اخه وکیل گفت دلیلی نداره و بار اضافیه روی مدارک چون ویزای شما ازدواحه و کار یا تحصیلی نیست که الکی پرونده رو شلوغش کنید. مدارک مالی همسرمو خیلی دقیق گذاشت و هر پی اسلیپش که میومد با وکیل بررسی میکرد که گاهی یه سری ایرادات جزئی داشت با هر زحمت و دوندگی بود برطرفشون میکرد که یه وقت بهانه دست افسر ویزا ندیم. همه مدارکی که گذاشتیم اینجا دوستان بهش اشاره کرده بودن و من لیستشون کردم و تک تک گذاشتیمشون بجز چند موردی که وکیل گفت لزومی نداره. کاور لتر هم نذاشتیم. حالا باز اگر سوالی بود که من بدونم و بتونم کمک کنم در خدمتتونم. ما ویزامون اومده اما خبری از پس فرستادن مدارک نیست هنوز و شاید تا فردا بفرستن چون توی ایمیل گفته بود بهتون ایمیل میزنیم برای مدارک یا پست آفیس باهاتون تماس میگیره.

Junior Member

خداروشكر ويزاي ما هم صادر شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)