نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 446 از 651 نخستنخست ... 346396436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456496546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,451 تا 4,460 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام خسته نباشيد لطفا كمكم كنيد
    ٣سال نامزد من از ايران رفته انگليس و هنوز جواب نگرفته مي خواستم ببينم ميتونم به صورت قانوني با ويزاي ازدواج برم اگه ازدواج غيابي كنيم يا حتما بايد جواب داشته باشه لطفا بهم يك راه حل بديد براي هر چه سريع تر رفتن . ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Gol0 نمایش پست ها
    خداروشكر ويزاي ما هم صادر شد
    وااای چه خوب ویزاتون اومد؟

فراموش کردم شما کی اقدام کرده بودید؟

Junior Member

٢٩ جون تركيه اقدام كرديم سرويس سريع ولي ٨٤ روز عادي طول كشيد
    مدارك و ويزا باهم اومد مداركم و از شفيلد با پاكتي كه گذاشته بودم فرستاده شد برام ويزامم خانومي كه تركيه پيكاپ انجام دادن بهم خبر دادن

Junior Member

٢٩ جون تركيه اقدام كرديم سرويس سريع ولي ٨٤ روز عادي طول كشيد
    مدارك و ويزا باهم اومد مداركم و از شفيلد با پاكتي كه گذاشته بودم فرستاده شد برام ويزامم خانومي كه تركيه پيكاپ انجام دادن بهم خبر دادن
    بسلامتى الحمدلله
    واقعا مسخره كردن
    چهار برابر زمان اعلامى از طرف خودشون طول دادن
    ما كه فعلا ٥٠ روز شده با پرايوريتى

Junior Member

بله طولاني شده اگه وكيل داريد بگيد تماس بگيرن و اينكه متاسفانه سرويس سريع و عادي يكي شده

سلام خدمت آقا هومن عزیز
    من چند تا سوال داشتم خیلی ممنون میشم راهتمایی کنید؟
    من با همسرم 4 سال هست نامزد بودیم که بعد 4 سال تیر امسال در ترکیه عقد کردیم تو این مدت هم مسافرت زیاد رفتیم وهمه چی فراهم هست و پنجشنبه این هفته هم امتحان لایف اسکیل تو ایرسافام دارم و یه خانمی تو ستارخان تو یه موسسه ای به طور خصوصی این آزمونو درس میدن که بسیار مفید بود اولبن سوالم این بود که یکی از دوستام با شرایط من پارسال رفت انگلیس اون میگفت چون همسرت کارش ماله خودش هست باید مالیات یکسال کامل بده ولی کسی که برای کسی دیگه کار میکنه 6 ماه باید مالیات بده میخواستم ببینم این صحت داره؟ چون همسر من فک کنم همون 6 ماه و داده با توجه به اینکه کار خودش هست. دوم اینکه جایی شنیدم باید 6 ماه از تاریخ ازدواجتون بگذره تا بتونین وقت سفارت بگیرین میخواستم ببینم اینم صحت داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sssaaahhhooo نمایش پست ها
    ٣سال نامزد من از ايران رفته انگليس و هنوز جواب نگرفته مي خواستم ببينم ميتونم به صورت قانوني با ويزاي ازدواج برم اگه ازدواج غيابي كنيم يا حتما بايد جواب داشته باشه لطفا بهم يك راه حل بديد براي هر چه سريع تر رفتن . ممنون
    سلام دوست عزيزم به هيچ وجه نميتونى ويزا بگيرى چون همسرتون هنوز جواب نگرفته هر وقت جواب گرفتن و اگه ذكر كردن ازدواج كردن زود كارتون درست ميشه اگه ذكر كرده باشن تو مصاحبه شون كه ازدواج كردن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sssaaahhhooo نمایش پست ها
    خیر کسی که پناهنده نیست نمیتونه از طریق ویزای ازدواج بره. مگر اینکه در زمان تقاضای پناهندگی اسم شما رو گفته باشه که در اونصورت family reunion میشه. این کیسها کمی پیچیده هستند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsirati نمایش پست ها
    سلام خدمت آقا هومن عزیز
    من چند تا سوال داشتم خیلی ممنون میشم راهتمایی کنید؟
    من با همسرم 4 سال هست نامزد بودیم که بعد 4 سال تیر امسال در ترکیه عقد کردیم تو این مدت هم مسافرت زیاد رفتیم وهمه چی فراهم هست و پنجشنبه این هفته هم امتحان لایف اسکیل تو ایرسافام دارم و یه خانمی تو ستارخان تو یه موسسه ای به طور خصوصی این آزمونو درس میدن که بسیار مفید بود اولبن سوالم این بود که یکی از دوستام با شرایط من پارسال رفت انگلیس اون میگفت چون همسرت کارش ماله خودش هست باید مالیات یکسال کامل بده ولی کسی که برای کسی دیگه کار میکنه 6 ماه باید مالیات بده میخواستم ببینم این صحت داره؟ چون همسر من فک کنم همون 6 ماه و داده با توجه به اینکه کار خودش هست. دوم اینکه جایی شنیدم باید 6 ماه از تاریخ ازدواجتون بگذره تا بتونین وقت سفارت بگیرین میخواستم ببینم اینم صحت داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    شما اگر کارمند باشید باید 6 ماه حقوق گرفته باشید در سطح مورد نظر. اگر کار خودتون باشه باید صورتهای مالی آخرین سال مالی رو بیارید. ببینید این بحث مالیات دادن ندادن نمیدونم از کجا اومده ولی ملاک انجام کار و ارایه مدارک مستند اون هست که یکی از این مدارک پرداخت مالیاته. در مورد 6 ماه هم خیر این هم از افسانه ها و شایعات بی اساسه.

ApplyAbroad Guru

بله طولاني شده اگه وكيل داريد بگيد تماس بگيرن و اينكه متاسفانه سرويس سريع و عادي يكي شده
    با جای حاصی نمیشه تماس گرفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)