نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 448 از 651 نخستنخست ... 348398438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458498548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,471 تا 4,480 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط njmn نمایش پست ها
    نه حتی از من پاسپورت قبلیم را هم اصل نگرفت.. مدرک زبانم هم همینطور.. ولی اون افیسر خودش هم شک داشت.. میخوام فردا دوباره برم اونجا.. خدا کنه ازم قبول کنند دوباره مدرک بدم.. برم بهشون ترجمه ها و مدرک زبان را اصلش را بدم..
    اونی که اونجا نشسته افسر ویزا نیست یه اپراتوره که فقط مدارک رو میگیره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط ashiane نمایش پست ها
    ممنون لطف کردین شمل چند وقت بعدش رفتین؟ شما تاریخ ازدواجتون رو عوض کردین قبل از اینکه وارد انگلیس بشین ؟ وقتی رسیذین سوال خاصی نکردن چه چرا دیر اومدین؟
    خواهش ميكنم من ٢٥ روز بعدش رفتم نه اصلا سؤالي نپرسيدن فقط يكم سر نوع ويزا بيشتر بررسي كردن انگار خيلي ويزاي نامزدى براشون واضح نبود( در هر فرودگاه) ولي نگران نباشين، وقتى هم وارد ميشين بهتون يك فرم ميدن يكسرى سؤال مثل آدرسى كه مستقر ميشين و مشخصات همسرتون پرسيده شده.. ما قبل از ورود تاريخ ازدواج رو عوض نكرديم بعدش تغيير داديم .

Junior Member

25 روز؟ اخه یه نفر بالا نوشته بود از تاریخی که ویزا گرفتین فقط 1 ماه فرصت دارین که وارد انگلیس بشین میخواستم ببینم بعد از 1 ماه چی میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashiane نمایش پست ها
    25 روز؟ اخه یه نفر بالا نوشته بود از تاریخی که ویزا گرفتین فقط 1 ماه فرصت دارین که وارد انگلیس بشین میخواستم ببینم بعد از 1 ماه چی میشه
    در مورد ويزاي ازدواج يه دِد لاين داره ولي ويزاي نامزدى من پرسيدم گفتن محدوديتى نداره مطمئن باشين ١ ماه ديرتر از صدور ويزا بريد كسي ازتون سؤالي نميپرسه
    موفق باشين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti022 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با ويزاي نامزدى ٦ماهه انگليس هستم و ميخوايم براي ويزاي ازدواج بعدي ٢سال و نيمه اقدام كنيم ، سؤال من اين هست كه براي ويزاي دوم يكى از مداركى كه قبلاً گفته بودين يكى از قبض هاي منزل بايد به اسم هر دو نفر باشه ، حالا با توجه به اينكه با اين ويزا نه اجازه كار دارم و هنوز نتونستم مدركى كه آدرس محل سكونت رو تائيد كنه فراهم كنم در نتيجه حساب بانكى داشته باشم ، چطوري ميتونيم يكى از قبض هاي utility رو با اسم مشترك داشته باشيم؟
    Water bill تنها قبضی هست که بدون داشتن شرایط شما میتونید در خواست کنید به اسم هر دو نفرت بیاد ولی قبض مالیات اجاره و برق و گاز به نام شما نمیشه با ویزا نامزدی منم برای اینکه حساب باز کنم قبض آب رو به نام خودم و همسرم کردم و حساب باز کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Liana77 نمایش پست ها
    Water bill تنها قبضی هست که بدون داشتن شرایط شما میتونید در خواست کنید به اسم هر دو نفرت بیاد ولی قبض مالیات اجاره و برق و گاز به نام شما نمیشه با ویزا نامزدی منم برای اینکه حساب باز کنم قبض آب رو به نام خودم و همسرم کردم و حساب باز کردم
    ممنون ما قبض آب رو اقدام كرديم ولي گفتن تا مارچ يا اپريل قبض نميفرستن ، براي همين از council tax اقدام كرديم و به اضافه مدرك ازدواج تونستيم حساب بانكى مشترك باز كنيم

Junior Member

سلام خدمت دوستان و آقا هومن ما داريم براي ويزاي ازدواج بعد از نامزدى از داخل انگليس اقدام ميكنيم ، سؤال من اين هست كه از طريق premium service ميخواستيم اقدام كنيم ولي يك ليستى در مورد كسايي كه نميتونن از اين روش اقدام كنن نوشته شده كه شامل بيزنس شخصي يا self employed نميشه و بايد با پست اقدام كرد ، آيا شما اطلاعي از اين موضوع دارين؟ و اگر صحت داره ، با روش پستى ممكن ٢-٣ ماه طول بكشه در اون زمان كه ويزاي نامزدى expire شده مشكلي نداره؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti022 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و آقا هومن ما داريم براي ويزاي ازدواج بعد از نامزدى از داخل انگليس اقدام ميكنيم ، سؤال من اين هست كه از طريق premium service ميخواستيم اقدام كنيم ولي يك ليستى در مورد كسايي كه نميتونن از اين روش اقدام كنن نوشته شده كه شامل بيزنس شخصي يا self employed نميشه و بايد با پست اقدام كرد ، آيا شما اطلاعي از اين موضوع دارين؟ و اگر صحت داره ، با روش پستى ممكن ٢-٣ ماه طول بكشه در اون زمان كه ويزاي نامزدى expire شده مشكلي نداره؟!
    شما میتونید حضوری اقدام کنید و مشکلی نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Liana77 نمایش پست ها
    وقتی فاصله بین ورود و تقاضا برای تبدیل ویزا خیلی کوتاهه طبیعیه که شما ممکنه قبض یا چیزی نداشته باشید برای همین باید مدارک دیگه ای ارایه کنید.

Junior Member

ویزا برای همسر، سرویس عادی ۶۲ روز هست مدارک را تحویل دادیم ابوظبی و هنوز جوابی نیامده. هنوز منتظر هستیم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)