نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 450 از 651 نخستنخست ... 350400440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460500550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,491 تا 4,500 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or

نقل قول نوشته اصلی توسط Alinazgol نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون.من مدرک a1 میخوام بدم . من هنوز تا expire ویزا سه ماه وقت دارم کافی هست مگه شما چقدر وقت دارید که گفتید دیر شده
    سلام من تا جايي كه يادم مياد توى gov يك جا نوشته بود كه زودتر از ٢٨ روز اقدام براي ويزاي بعدي نكنيد ، من خيلي وقت كم دارم تا ٢٤ همين ماه اكتبر .. خواهش ميكنم اميدوارم موفق باشين آخر اين هفته براتون ليست كامل مدارك رو ميزارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

با سلام
    دوستاني كه كاراي سفارتشون رو در تركيه انجام دادن ،ميتونن بگن تست TB يا توبركولين رو كجا انجام دادن و ايا ميتونيم قبله رفتن به تركيه تو ايران انجام بديم ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shima2112 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستاني كه كاراي سفارتشون رو در تركيه انجام دادن ،ميتونن بگن تست TB يا توبركولين رو كجا انجام دادن و ايا ميتونيم قبله رفتن به تركيه تو ايران انجام بديم ؟؟؟
    شما احتياجى به اين تست ندارين ، اون تست براي يكسرى كشورهاي خاص كه ليستشون در سايتِ ، هست.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان و هومن عزیز
    در رابطه با هزینه IHS میخواستم بپرسم که من ژانویه 2017 اقدام کردم و متأسفانه رفیوز شدم، هزینه IHS رو به حساب ما برنگردوندن. الان میخواستم مجدد اقدام کنم میخواستم ببینم که دیگه نباید هزینه IHS رو پرداخت کنم؟ لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید ممنون میشم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti022 نمایش پست ها
    همه شهرهايي كه سايت معرفي كرده رو تا همين الان چك كرديم متأسفانه هيچ جا ، تا قبل از expiry ويزاي من جا نداره...
    پس باید پستی اقدام کنید راه دیگه ای نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط L2amin نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و هومن عزیز
    در رابطه با هزینه IHS میخواستم بپرسم که من ژانویه 2017 اقدام کردم و متأسفانه رفیوز شدم، هزینه IHS رو به حساب ما برنگردوندن. الان میخواستم مجدد اقدام کنم میخواستم ببینم که دیگه نباید هزینه IHS رو پرداخت کنم؟ لطفا اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید ممنون میشم.
    باید دوباره پرداخت کنید. هزینه رو پیگیری کنید که چرا بازگشت داده نشده.

Junior Member

سلام
    من تاريخ 25 spt از استانبول براي ويزاي نامزدي اقدام كردم و سرويس سريع گرفتم اميدوارم كه جواب مثبت را هرچه سريعتر بگيرم و تمامي مدارك هم توسط نامزدم به شفيلد فرستاده شد البته هيچ ايميلي به ما نزدن كه مدارك را دريافت كردن ولي خود نامزدم اينترنتي از طربق كد رهگيري پست پيگيري كرده بود و ديده بود كه مدارك به دستشون رسيده

Junior Member

سلام دوستان من دشب اين ايميل را دريافت كردم كسي ميتونه بهم بگه اين چه معني ميده
    Dear madam
    UK Visas & Immigration has now assessed your UK visa application and made a decision .your documents and the decision will be sent back to either the UK Visa application Center where you applied , where we will contact you by the Email over the next few days to collect them ,or if you are using the courier return service, will be sent directly back the address you provided ..
    pleas note that , TLScontact does not know the outcome of the assessment and has played no role in the decision -making process .
    kind regards,
    TLScontact
    UK VIsas & Immigration
    آيا اين به اين معني هست كه ويزا به من تعلق گرفته و مدارك آماده تحويل هستش ؟؟

من راهنمایی میخوام واسه ویزای نامزدی.هیچ اقدامی نکردم و اصلا نمیدونم باید چکار کنم.ولی نمیخوام ویزای ازدواج باشه.چون میدونم امکان داره تا سه چهار سال هم حتی طول بکشه
    ویرایش توسط sh_shafiee : October 18th, 2017 در ساعت 09:17 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta333 نمایش پست ها
    من راهنمایی میخوام واسه ویزای نامزدی.هیچ اقدامی نکردم و اصلا نمیدونم باید چکار کنم.ولی نمیخوام ویزای ازدواج باشه.چون میدونم امکان داره تا سه چهار سال هم حتی طول بکشه
    نامزد شما در ابتدا بايد اقامت انگلستان را داشته باشه . بعد از اون حساب بانكي و پرداخت ماليات و خونه اي كه در اون زندگي ميكنه بايد داراي شرايطي باشه كه شما را هم بتونه ساپورت كنه و شغل مشخص و قبض آب و برق و اين جور چيزا كه ثابت بكنه نامزد شما در شرايط معقولي به سر ميبره همچنين اگر خود شما حساب بانكي خوبي داريد مداركش را ارائه بديد و همچنين عكس و اسكرين شاتهاي چت ها و تماسهاي اينترنتي و تمام سفرها و كارهاي مشتركي كه باهم انجام داديد بايد با مدرك اثبات كننده كه شما 2 سال باهم رابطه عاطفي داشته ايد را ارائه بديد اگر تمام اين مدارك را داشته باشيد و شما هم يه مدرك زيانa1 UKVI براي ارائه به سفارت و گرفتن ويزا مشكلي نداريد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)