نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 454 از 651 نخستنخست ... 354404444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464504554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,531 تا 4,540 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام آقا هومن، من ماه آینده باید برای تمدید ویزای ازدواج اقدام کنم و پاسپورت همسرم یکی از مدارك لازم هستش، مشکلی که ما داریم اینه که ویزای ازدواج من دقیقا تا تاریخ انقضای پاسپورت پنج ساله همسرم اعتبار داره و همسرم هم باید پاسپورتش رو برای leave to remain بفرسته، لطف می کنید من رو راهنمایی کنید که درين حالت چطور باید اپلای کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام خدمت دوستان و هومن جان عزیز
    لطفا اگه کسی اطلاع داره راجع به سوالی که مطرح کردم راهنماییم کنه ، توی سایت visa4UK اپلیکیشنم کامپلیت خورده و از 6 قسمت 4 تای اول سبز شدن ولی 2 تای آخری یعنی register at commercial partner و print applicatian هنوز مشکی هستن ، تاریخ appointment هم 27 نوامبر هستش ممنون میشم اگه توضیح بدین .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

یه سوال دارم دوستان
    میخواستم بدونم، اگر ازدواج کنه کسی با فردی که فقط جواب مثبت پناهندگی داره و هنوز پاس نگرفته..امکان دریافت ویزای بلند کدت هست یانه؟ اجازه اقامت چطور؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_99 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن، من ماه آینده باید برای تمدید ویزای ازدواج اقدام کنم و پاسپورت همسرم یکی از مدارك لازم هستش، مشکلی که ما داریم اینه که ویزای ازدواج من دقیقا تا تاریخ انقضای پاسپورت پنج ساله همسرم اعتبار داره و همسرم هم باید پاسپورتش رو برای leave to remain بفرسته، لطف می کنید من رو راهنمایی کنید که درين حالت چطور باید اپلای کنم
    باید با وکیل دادگستری اقدام کنید و هر دو پرونده رو هم با هم میفرستند. یعنی تمدید ویزای شما و تمدید پناهندگی همسرتون (یا دریافت اقامت دائم توسط ایشون)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط meriii نمایش پست ها
    یه سوال دارم دوستان
    میخواستم بدونم، اگر ازدواج کنه کسی با فردی که فقط جواب مثبت پناهندگی داره و هنوز پاس نگرفته..امکان دریافت ویزای بلند کدت هست یانه؟ اجازه اقامت چطور؟
    مرسی
    بله بارها در فروم توضیح داده شده کسی که پناهنده هست یا اقامت دائم داره هم میتونه اسپانسر ویزای ازدواجی باشه و داشتن تابعیت اجباری نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    compute-software engineer

سلام دوستان
    ببخشید من چند تا ابهام واسه ویزای نامزدی دارم ممنون میشم راهنمایی کنيد:
    اول اینکه تو اون 6 ماه اجازه تحصیل یا کار نداریم?
    دوم اینکه اگه ازدواج صورت نگیره یعنی بخوان نامزد بمونن نمیشه به هیچ صورت ویزا رو تمدید کرد?چون من تو سایت سفارت خوندم اگه ثابت میشه civil partner هستیم میشه!

Junior Member

سلام
    ببخشید کسی میدونه تو پر کردن درخواست ویزای توریستی تو اون قسمتی که نوشته نوع ویزا چرا ویزای توریستی توش نیست؟ و اینکه باید چیکار کنیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من چند تا ابهام واسه ویزای نامزدی دارم ممنون میشم راهنمایی کنيد:
    اول اینکه تو اون 6 ماه اجازه تحصیل یا کار نداریم?
    دوم اینکه اگه ازدواج صورت نگیره یعنی بخوان نامزد بمونن نمیشه به هیچ صورت ویزا رو تمدید کرد?چون من تو سایت سفارت خوندم اگه ثابت میشه civil partner هستیم میشه!
    خیر ندارید
    با ارایه دلایل محکمه پسند که چرا ازدواج اتفاق نیفتاده 6 ماه دیگه هم میتونید تمدید کنید. برای اخذ ویزای ازدواج بدون انجام ازدواج باید حداقل 2 سال با هم زندگی کرده باشید.

Junior Member

سلام بچه ها میخواستم بگم اصلا از ترکیه اقدام نکنید که میفرستن شفیلد و بررسی ها نشون میده گفتن پنجهزار تا پرونده مونده و یکی میکفت الان ده ماهه جواب ندادن بهشون با این اوصاف وحشتناکه و اصلا صلاح نیست از ترکیه اقدام بشه همینجا هم دوستمون شش ماهه نیومده جوابش و ما هم چهارماهه ‌

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saramashka نمایش پست ها
    سلام بچه ها میخواستم بگم اصلا از ترکیه اقدام نکنید که میفرستن شفیلد و بررسی ها نشون میده گفتن پنجهزار تا پرونده مونده و یکی میکفت الان ده ماهه جواب ندادن بهشون با این اوصاف وحشتناکه و اصلا صلاح نیست از ترکیه اقدام بشه همینجا هم دوستمون شش ماهه نیومده جوابش و ما هم چهارماهه ‌
    اینطوری هم نیست. کلا ده ماه نیست که میفرستند شفیلد (از می شروع شده) چطوری الان یکی رو ده ماهه تو شفیلد نگه داشتند؟ سرعت کند شده ولی نه در این حدی که شما میگید در ضمن دو سه نفر اخیرا از همین ترکیه 2-3 هفته ای گویا جواب گرفتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)