نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 455 از 651 نخستنخست ... 355405445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465505555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,541 تا 4,550 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان من امروز جوابم اومد خیلی خوشحالم امیدوارم شما هم موفق باشید و جوابتون هر چه سریعتر بیاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Angel83 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز جوابم اومد خیلی خوشحالم امیدوارم شما هم موفق باشید و جوابتون هر چه سریعتر بیاد
    وااای خیلی خوشحال شدم شما بعد از شش ماه اومد نه؟ پس ما هم امیدوار باشیم ؟ توی چهار ماهه واسه ما. شما جایی که پیگیری نکردید ؟ که چرا دیر اوند و نمیاد و ...؟
    بهتون تبریک‌میگم خیلی خوشحال شدم

Junior Member

ببخشید شما از طریق ایمیل بهتون جواب رو اطلاع دادن؟؟

Junior Member

شوهرم پیش mpرفت ولی ب نظرم تاثیری نداشت سه ماه اول ک گذشت بهمون ایمل زدن که کیس شما نیاز ب بررسی بیشتر داره و امروز که جواب اومد 12هفته بعد از ایمیلی ک زدن هست آره حتما امیدوار باشید امیدوارم شما هم به زودی جوابتون میاد انتظار واقعا سخته کاملا درکتون میکنم

Junior Member

ترکیه که وقت داشتیم همونجا با یه خانم و آقایی برخورد داشتیم که کارشون پیک آپ پاسپورت بود بهشون وکالت دادم که جواب رو برام بگیرن امروز باهام تماس گرفتن که جوابتون آمده والا باور کنید شکه شدم چون ما منتظر ایمیل بودیم از ویزا و پاسپورتم عکس برام فرساد حالا منتظرم پاسپورتم دستم برسه

Junior Member

ترکیه که وقت داشتیم همونجا با یه خانم و آقایی برخورد داشتیم که کارشون پیک آپ پاسپورت بود بهشون وکالت دادم که جواب رو برام بگیرن امروز باهام تماس گرفتن که جوابتون آمده والا باور کنید شکه شدم چون ما منتظر ایمیل بودیم از ویزا و پاسپورتم عکس برام فرساد حالا منتظرم پاسپورتم دستم
    برسه
    مرسی از پاسختون اون ایمیل هم یک ماه و چندروز پیش واسه ما اومد که نیاز به بررسی بیشتر داره . ایشالاه همه خبر خوش واسشون بیاد . پاسپورتهارو معمولا پنجشنبه یا جمعه ها میفرستن. موفق باشید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس و فوق لیسانس برق/ لیسانس زبان فرانسه

سلام دوستان. ایا کسی از سرویس پاسپورت بک استفاده کرده که بعد به یک آژانس پاسپورت را بدید که براتون ببرند دبی یا ابوظبی و بعد که ویزا را زدند بهتون برگردونند؟

من هیچ آرانسی را نمیشناسم که اینکار را بکنند و قابل اعاتماد باشند.. کسی در این زمینه تجربه ای داره؟

Junior Member

سلام دوستان.
    كسايي كه گرفتن ويزاشون بيش از ٣ ماه طول كشيد، نهايتا متوجه شدن چرا پرونده اشون بررسي دقيقتر نياز داشته ؟
    و ديگه اينكه راستش من نتونستم به اون خانم و آقاهاي دم دفتر ويزا تو استانبول اعتماد كنم براي پيك آپ پاسپورت. دوستان كسي رو اينجا توي ايران مي توننن معرفي كنن كه معتبر باشه از نظر حقوقي و اينكار رو انجام بده؟ هزينش چقدره معمولا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Afarsam نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    كسايي كه گرفتن ويزاشون بيش از ٣ ماه طول كشيد، نهايتا متوجه شدن چرا پرونده اشون بررسي دقيقتر نياز داشته ؟
    و ديگه اينكه راستش من نتونستم به اون خانم و آقاهاي دم دفتر ويزا تو استانبول اعتماد كنم براي پيك آپ پاسپورت. دوستان كسي رو اينجا توي ايران مي توننن معرفي كنن كه معتبر باشه از نظر حقوقي و اينكار رو انجام بده؟ هزينش چقدره معمولا؟
    سلام ما مدارکمون رو شفیلد فرستادیم تقریبا دوماه از اخرین ایمیلیشون که گفتن نیاز به بررسی بیشتر داشته گذشتخ و هنوز خبری نشده کلا نزدیک چهارماهه از ارسال مدارکمون گذشته و هیچ خبری نیست .
    و اینکه ما واسه پیکاپ به همون خانوم و آقایی که در استانبول بودن اعتماد کردبم چون پاس کلی از دوستامونو واسشون فرستادن . نه کسیو من نمیشناسم

Junior Member

اميدوارم زودتر جواب مساعد بگيرين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)