نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 463 از 651 نخستنخست ... 363413453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473513563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,621 تا 4,630 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

عزیزانی که جواب گرفتن
    اسکرین شات ها ی تماس ها و چت ها رو پرینت رنگی گرفتن؟

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    عزیزانی که جواب گرفتن
    من پرينت سياه سفيد گرفته بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله بهتره درستش کنید چون سر همین من دیدم که افسر ویزا گیر میده که رکورد شما رو پیدا نکرده.
    چندین بار تماس گرفتم میگن امکان تغییرش نیست به نظرتون اگه تو cover letter توضیح بدم کفایت می کنه چون حتی بعضی از payslip هام هم همین مشکل رو داره ولی چون صادر شده امکان تغییرش نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

Priority Visa Service رو تو سایت چطور انتخاب و هزینه ش رو پرداخت کنم
    وکیل برامون اپلیکیشن رو پر کرده و فقط تو سایت tls رجیستر شده و نتونسته پرداخت کنه هزینه سرویس رو
    الان باید چیکار کنم من؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

این سرویس برگردوندن پاسپورت شامل ما هم میشه؟
    صفحه پرداخت هزینه ی سرویس ها کجاست ؟ چرا من نمیبینم تو سایت؟

PRICE: £ 17
    Return Courier Service (within country of application)
    Applicants can choose to have their passport returned to them by express courier at the end of the application process.
    TLScontact will process the passport for delivery on the day we receive it back from the decision making centre. Applicants should expect to receive their passport in most cases within 1-3 business days depending on the area selected.
    Use of the Return Courier Service is dependent upon availability of courier delivery to the address provided by the applicant and will be determined at the centre at the time of application.
    If you wish to use this service, and are eligible to do so, you should log into your personal account on the TLScontact site and select “Return Courier Service”. If you have not already registered, be sure to select this service once you have created your account.
    To be eligible for a refund the applicant must cancel the order prior to biometric enrolment.
    POS payment for this service (Payments by Debit or Credit cards) is available inside the Visa Application Center.
    ویرایش توسط manotahsil : December 21st, 2017 در ساعت 09:19 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

بعد از اینکه گزینه validation رو confirm میکنیم گزینه ها فعال میشه تا انتخاب کنیم

Priority Visa Service رو تو سایت چطور انتخاب و هزینه ش رو پرداخت کنم
    وکیل برامون اپلیکیشن رو پر کرده و فقط تو سایت tls رجیستر شده و نتونسته پرداخت کنه هزینه سرویس رو
    الان باید چیکار کنم من؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

مورد پست کردن پاسپورت هم يا انلاين نميشه پرداخت كرد يا كلا فعال نيست براي تركيه
    اگه تجربه داريد بگيد لطفا

این سرویس برگردوندن پاسپورت شامل ما هم میشه؟
    صفحه پرداخت هزینه ی سرویس ها کجاست ؟ چرا من نمیبینم تو سایت؟

PRICE: £ 17
    Return Courier Service (within country of application)
    Applicants can choose to have their passport returned to them by express courier at the end of the application process.
    TLScontact will process the passport for delivery on the day we receive it back from the decision making centre. Applicants should expect to receive their passport in most cases within 1-3 business days depending on the area selected.
    Use of the Return Courier Service is dependent upon availability of courier delivery to the address provided by the applicant and will be determined at the centre at the time of application.
    If you wish to use this service, and are eligible to do so, you should log into your personal account on the TLScontact site and select “Return Courier Service”. If you have not already registered, be sure to select this service once you have created your account.
    To be eligible for a refund the applicant must cancel the order prior to biometric enrolment.
    POS payment for this service (Payments by Debit or Credit cards) is available inside the Visa Application Center.
    ویرایش توسط manotahsil : December 22nd, 2017 در ساعت 12:14 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_99 نمایش پست ها
    چندین بار تماس گرفتم میگن امکان تغییرش نیست به نظرتون اگه تو cover letter توضیح بدم کفایت می کنه چون حتی بعضی از payslip هام هم همین مشکل رو داره ولی چون صادر شده امکان تغییرش نیست
    بهتره از HMRC مدرک یا نامه ای بگیرید که رکوردهای پرداخت مالیاتی شما رو به صورت درست نشون بده باهاشون تماس بگیرید و بخواهید چنین چیزی رو بفرستند. بگید که P60 مشکل تایپی داره و در بعضی فیشهای حقوقی هم این مشکل هست.

Junior Member

عزیزانی که جواب گرفتن
    من هم سیاه و سفید پرینت گرفتم تو هر صفحه 4 تا کنار هم گذاشتم پشت و رو، ولی عکس ها رو رنگی اونم تو هر صفحه 4 تا پشت و رو پرینت کردم که حجم کمتری بگیره

سلام از دوستان کسی هست که پنج سالش رو گذرونده باشه و ویزای دایم و پاسشو گرفته باشه خواستم بدونم مدارکی که باید تحویل بدیم بازم همون مدارکیه که واسه دو ویزای قبلی گرفتن
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)