نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 464 از 651 نخستنخست ... 364414454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473474514564 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,631 تا 4,640 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس و فوق لیسانس برق/ لیسانس زبان فرانسه

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

[QUOTE=manotahsil;2502345]عزیزانی که جواب گرفتن
    اسکرین شات ها ی تماس ها و چت ها رو پرینت رنگی گرفتن؟[/Q
    من هم سیاه سفید گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس و فوق لیسانس برق/ لیسانس زبان فرانسه

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    بعد از اینکه گزینه validation رو confirm میکنیم گزینه ها فعال میشه تا انتخاب کنیم
    در همان روز مصاحبه که مدارکتون را تحویل میدید هم میتونید بصورت دستی هزینه ش را پرداخت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی هست که پنج سالش رو گذرونده باشه و ویزای دایم و پاسشو گرفته باشه خواستم بدونم مدارکی که باید تحویل بدیم بازم همون مدارکیه که واسه دو ویزای قبلی گرفتن
    سلام دوست عزيز
    اگر امكانش هست، ميشه بگيد سري دوم(يعني بعد از پايان سه سال) چه مداركي ارائه داديد؟

دوستان برای ویزای ۲.۵ ساله دوم نیازی هست که جوینت اکانت داشته باشیم و یا قبض برق/تلفن به اسم هردو باشه و یا اینکه خونه باید به اسم هردو باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای ۲.۵ ساله دوم نیازی هست که جوینت اکانت داشته باشیم و یا قبض برق/تلفن به اسم هردو باشه و یا اینکه خونه باید به اسم هردو باشه؟
    اگر مشترک باشه بهتره ولی اگر نیست هم مثلا پرینتهای بانکی هر نفر ارایه بشه که به یه آدرس مشترک پست شدن یا مثلا قبضهای آب و برق به اسم یکی هستند و تلفن به اسم یکی دیگه. یا نامه های رسمی. سعی کنید حضوری برید و هر چی هست رو همراه داشته باشید که مشکلی پیش نیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

سلام به همه
    من دیروز وقت TLS داشتم استانبول
    برای برگ عبور روز قبل اقدام کردم . فقط یک فتو پاسپورت گرفت و دو عکس . حتی پاسپورتم رو هم نگاه نکرد. چه برسه برابر اصل کنند. گفت فردای اون روز ساعت ده تا دوازدهم برم بگیرم . و آماده بود .
    TLS هم من فک میکردم چقد فرآیند استرس اوری باشه. در حالی که خیلی صمیمی و بسیاار راحت بود. باز در فرصت مناسب تجربه های بیشتری رو میگم .

سلام دوستان
    من از دوستي شنيدم ؛ خانمي كه فعلا با ويزاي ازدواج دو سال و هشت ماه وارد كشور انگليس شده ، اگر فرزندش به دنيا بياد، همزمان كه بچه پاس انگليسي ميگيره؛ همينطور،پاس انگليس به مادر هم ميدن و ديگه منتظر پروسه پنج ساله نميمونه. از آقاهومن و ساير دوستان ميخوام اگر كسي اطلاع از صحت و يا كذب بودن اين موضوع داره، راهنمايي كنه. متشكرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دوستي شنيدم ؛ خانمي كه فعلا با ويزاي ازدواج دو سال و هشت ماه وارد كشور انگليس شده ، اگر فرزندش به دنيا بياد، همزمان كه بچه پاس انگليسي ميگيره؛ همينطور،پاس انگليس به مادر هم ميدن و ديگه منتظر پروسه پنج ساله نميمونه. از آقاهومن و ساير دوستان ميخوام اگر كسي اطلاع از صحت و يا كذب بودن اين موضوع داره، راهنمايي كنه. متشكرم
    براساس تابعیت فرزند به پدر و مادر تابعیت داده نمیشه یا اگر میشه به این سادگی و فوری نیست. اگر لینکی رسمی در این ارتباط دارند ارایه کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

من تو سایت gov خوندم ولی الان پیداش نکردم ، پیدا کردم میذارم. اینکه بچه باید هفت سال تو بریتانیا زندگی کرده باشه که والدین بتونه ازون طریق اقامت بگیره و اینکه زندگی در خارج از UK براش سخت باشه

Junior Member

سلام دوستان...سوالی دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای ویزای settlement fiance اقدام کردم...وقتی در مرحله انتخاب نوع سرویس ویزا هستم...آیتم Priority Visa service (family migration / settlement) که برای ویزای settlement هست وجود ندارد و فقط super priority هست که طبق توضیح سایت TLS مورد دوم یعنی super priority برای ویزای settlement قابل استفاده نیست.
    در حالی که من دنبال استفاده از سرویس سریع هستم، پیشنهاد شما چیست؟؟؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)