نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 49 از 651 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

با سلام به همه دوستان عزیز
    بعد از مدتی اینجا اومدم و فهمیدم که خیلی ها با مشکل گرفتن ویزا روبرو شدن! فکر کردم شاید تجربیاتم اینجا به درد بخوره.
    من اول جولای 2012 از سفارت ابوظبی اقدام کردم. اصلاً وقت نگرفتیم ، همون روز که رفتیم گفتیم که می خوایم وقت Premium بگیریم . یک مقدار پول اضافه دادیم و 2-3 دقیقه منتظر شدیم و بعد مدارک رو تحویل دادیم. رفتارشون خیلی خوب و مودبانه بود . تنها مشکل این بود که پاسپورت رو پس ندادن! و من نزدیک به 7 هفته مجبور شدم در هتل بمونم! هم هزینه زیاد بود و هم اینکه ویزای من برای دوبی 1 ماهه بود و من مجبور شدم همونجا در دبی مجددا ویزامو تمدید کنم و یک مشکل بزرگتر این هست که مدت ویزا از 2 ماه نمیتونه بیشتر باشه و اگه بررسی مدارک بیشتر از 2 ماه طول بکشه، زمان خروج جریمه هم باید پرداخت بشه.
    همون موقع که ما مدارک رو تحویل دادیم بهمون گفتن که بررسی مدارک حداقل 4 هفته طول می کشه. بعدا از 4 هفته همسرم email زد و مشکل ویزای من رو براشون توضیح داد و اونها هم جواب دادن که بررسی مدارک ممکنه تا 3 ماه هم طول بکشه.
    بعد از 6 هفته با eamil اطلاع دادن که ویزا آماده است و بعدش توی سایت که پیگیری می کردم وضعیتم Collection شد. 1 هفته هم به خاطر تعطیلی عید فطر مجبور شدم منتظر بمونم و جمعا 7 هفته اقامتم در دبی طول کشید.
    حالا از مدارکی که ارائه کردم می گم:
    مدارک مربوط به خودم که اصل - ترجمه و کپی برده بودم ( شناسنامه - کارت ملی - عقد نامه - مدرک Ket - سابقه کاری و حقوق - سند ماشین - مدرک تحصیلی لیسانسم و سایر مدراک و دوره هایی که گذرانده بودم - و گردش حساب بانک پاسارگاد که 10 میلیون توش بود که فکر می کنم اصلا ضرورتی نداشت)
    مدارک مربوط به ازدواج: عکس های قبل از ازدواج - عقد - عروسی - بعد از ازدواج و سفر هامون و عکس هایی که من و همسرم به خانواده انداخته بودیم به همراه ریز مکالمات و همینطور کپی چت هامون
    مدارک مربوط به همسرم: جوازهای کاریش به همراه درآمد 3 سال قبلش - برگه مالیاتی که نشون می داد در سال های گذشته تا اون زمان همه مالیاتهاشو پرداخت کرده و مالیات پرداخت نشده نداره. مدارک مربوط به خونه ای که قرار بود در اون زندگی کنیم و چند تا عکس از داخل خونه - حساب بانکی همسرم مربوط به 3 سال گذشته و چند تا مدرک مربوط به آب و برق و تلویزیون که به نظر ضروری نمی یومد.
    مدارک چون زیاد بود در پوشه های جدا گذاشتیم.
    اونجا چون فقط همسرم انگلیسی حرف می زد . اون آقایی که داشت مدارک رو تحویل می گرفت از من در مورد مدرک زبانم به انگلیسی سوال کرد و از من خواست که به انگلیسی بنویسم که من مدرک Ket رو از کدام موسسه گرفتم. و بعدش انگشت نگاری و کارهای دیگه رو همونجا انجام دادیم. به جز اینکه پاسپورت رو پس ندادن همه چیز خیلی خوب بود.
    امیدوارم همگی خیلی زود ویزاتونو بگیرین
    ویرایش توسط Mahtab1234 : March 7th, 2013 در ساعت 02:57 PM

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

این نظرسنجی یه ایراد کوچولو داره

تنها یه بار میتونیم نظر بدیم در حالی که ما هنوز جواب بعد اپیل نیومده !!!!

شاید هم ما هول بودیم زودی جواب دادیم
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

Junior Member

سلام مهتاب جان. خيلي ممنون بابت اطلاعات مفيدت. مطمئنم به درد خيليها ميخوره. اي كاش كمي زودتر اينا رو برامون مينوشتي.
    دوستان خواهش ميكنيم هركسي كه قبول ميشه نتيجه رو به ما هم اطلاع بدين

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام
    گویا شانس دوستانی که قبل از 9 جولای اقدام کردن خیلی بیشتر بوده لطفا و حتما دوستانی که بعد از 9 جولای اقدام کردن و ویزا گرفتن در نظر سنجی شرکت کنند
    ممنون
    قوانین قبل از 9 جولای زمین تا آسحون با قوانین جدید فرق داشتند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    قوانین قبل از 9 جولای زمین تا آسحون با قوانین جدید فرق داشتند.
    اقا هومن امكانش هست به صورت تيتروار قوانين جديد رو بنويسيد و اينكه اگه سال جديد قانون باز هم عوض بشه ما هم كه اپيل كرديم شامل حال قانون جديد ميشيم يا نه؟
    روزهای خوب خواهند آمد .
    اندکی صبر ......

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh21 نمایش پست ها
    اقا هومن امكانش هست به صورت تيتروار قوانين جديد رو بنويسيد و اينكه اگه سال جديد قانون باز هم عوض بشه ما هم كه اپيل كرديم شامل حال قانون جديد ميشيم يا نه؟
    این کار رو به زودی میکنم. اینکه شامل حال شما میشه یا نه به این بستگی داره که کی اقدام کرده بودید. اگر قبل 9 جولای 2012 باشه شما براساس قوانین قدیمی بررسی خواهید شد.

Junior Member

Helia جان اگر ممكنه تجربيات گرفتن ويزاتون رو برامون بنويسيد

Junior Member

با من بودین؟! منم قبل از تغییر قوانین بودم ولی ریجکت شدم از ترکیه .که اپیل کردیم درخواست بازبینی مدارکمونو هم همزمان دادیم حدود ۵ ماه بعدش نامه اومد که ویزاتون اماده اس بیایین بگیرید
    کارمون دیگه به دادگاه اینا نرسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helia_pp نمایش پست ها
    با من بودین؟! منم قبل از تغییر قوانین بودم ولی ریجکت شدم از ترکیه .که اپیل کردیم درخواست بازبینی مدارکمونو هم همزمان دادیم حدود ۵ ماه بعدش نامه اومد که ویزاتون اماده اس بیایین بگیرید
    کارمون دیگه به دادگاه اینا نرسید
    ممنونم از توضيحتون و تبريك ميگم كه موفق شديد

ميشه بگيد چرا ريجكت شده بوديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh21 نمایش پست ها
    Changes announced in June include:

• a new minimum income threshold of £18,600 for sponsoring the settlement in the UK of a spouse or partner, or fiancé(e) or proposed civil partner of non-European Economic Area (EEA) nationality, with a higher threshold for any children also sponsored; £22,400 for one child and an additional £2,400 for each further child;
    • publishing, in casework guidance, a list of factors associated with genuine and non-genuine relationships, to help UK Border Agency caseworkers to focus on these issues;
    • extending the minimum probationary period for settlement for non-EEA spouses and partners from two years to five years, to test the genuineness of the relationship;
    • abolishing immediate settlement for the migrant spouses and partner where a couple have been living together overseas for at least 4 years, and requiring them to complete a 5 year probationary period;
    • from October 2013, requiring all applicants for settlement to pass the Life in the UK Test and present an English language speaking and listening qualification at B1 level or above of the Common European Framework of Reference for Languages unless they are exempt; and
    • allowing adult and elderly dependants to settle in the UK only where they can demonstrate that, as a result of age, illness or disability, they require a level of long-term personal care that can only be provided by a relative in the UK, and requiring them to apply from overseas rather than switch in the UK from another category, for example as a visitor

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)