نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 50 از 651 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام گویا بعد از اپیل حدودا 20 روز بعد نامه ای بدستمون میرسه البته من هنوز نامه ای دریافت نکردم !!!!!!!!!!
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام گویا بعد از اپیل حدودا 20 روز بعد نامه ای بدستمون میرسه البته من هنوز نامه ای دریافت نکردم !!!!!!!!!!
    حدود یک ماه میشه محتوای نامه هم مربوط به این که مدارکی که شما ارسال می کنید مجدد فرستاده میشه ترکیه و بررسی می شه این فرآیند 19 هفته از زمانی که شما اپیل می کنید طول می کشه و اگر کامل بود و افیسر نیازی به تشکیل دادگاه ندانست ویزا را می ده و در غیر اینصورت زمان دادگاه را می گه که بعد از چه تاریخی تشکیل میشه و اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تشکیل دادگاه که بعد اطلاع می دن وتو این فاصله زمانی هم گفته هیچ اقدامی نکنید و یک سری فرم که اگه ادرستون تغییر کرده براشون بفرستید و یک سری سوال که فکر می کنم جنبه نظرسنجی داشت که باید پر کنید و بفرستید همین چیز خاصی نیست

Junior Member

سلام ، من دوتا سوال داشتم ..١-کسی تو January اقدام کرده ؟ من هنوز جوابم نیومده ؟ آخر ماه اقدام کردم .
    ٢-من مبایلام عوض شده ، نرمالی به تلفن همراه پیغام میدن یا ایمیل ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminat نمایش پست ها
    سلام ، من دوتا سوال داشتم ..١-کسی تو January اقدام کرده ؟ من هنوز جوابم نیومده ؟ آخر ماه اقدام کردم .
    ٢-من مبایلام عوض شده ، نرمالی به تلفن همراه پیغام میدن یا ایمیل ؟

یکی دیگه از بچه ها تو ژانویه اقدام کرده بود نگران نباشید تا 3 ماه نشده جوابتون میاد
    ایمیل می دن زنگ نمی زنن در ضمن وضعیتتون را می تونید تو خود سایت ورد بریج چک کنید

سلام و ارزومند سال خوب واسه همگی
    خبری نیست البته از نوع خوش؟؟؟
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه گیلان معماری

سلام به همگی دوستان، وضعیت من که هنوز تو سایت تغییر نکرده با امروز 72 روزی می شه

Junior Member

می خواستم بپرسم آیا داشتن شناسنامه برای ویزای ازدواج انگلستان ضروریه؟اگه شناسنامه نداشته باشیم چه باید بکنیم؟اگه میشه حتما و لطفا زود راهنمایی کنین...ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه گیلان معماری

بله الزامی چون از من و همسرم اصلش و گرفتن .

Junior Member

ماهک جان،ما هم ٣ روز بعد از تو اقدام کردیم ،لطفآ خبر بده اگی چیزی شنیدی .. من هم خبر میدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه گیلان معماری

بچه ها جوابم اومدYour application is now ready to be assessed. Please bring your passport within 14 working days to us at:

British Consulate General
    Visa Section
    Mesrutiyet Caddesi No.34
    Tepebasi, Beyoglu PK 33
    Istanbul
    امیدوارم زودتر جواب بگیرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)