نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 501 از 651 نخستنخست ... 401451491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511551601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط toktaamnoori نمایش پست ها
    سلام عزیزم منم ۳هفته است که مدارکم فرستادن اما هنوز خبری نشده، الان دیگه از روز انگشت نگاری ۷ماه و نیم که میگزره
    خبری شد حتما اینجا اعلام کن میخوام بدونم چقدر زمان برده از روزی که مدارک رو پس فرستادن تا ایمیل جواب
    ممنون
    ایمیلی که برای فرستادن مدارک میفرستن چیه ؟ واسه من اصلا ایمیلی که بگن مدارک رو فرستادیم نیومده با اینکه الان ۹ ماهه
    خیلی عجیبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shishzalo نمایش پست ها
    ایمیلی که برای فرستادن مدارک میفرستن چیه ؟ واسه من اصلا ایمیلی که بگن مدارک رو فرستادیم نیومده با اینکه الان ۹ ماهه
    خیلی عجیبه
    همون مداركيو كه اولش واسه بررسي پرونده براشون فرستاده بوديم شفيلد اونو برامون فرستادن و ايميلشم اين بود كه مداركو فرستاديم براتون و در اسرع وقت جواب ويزاتونو ميديم... الان ٤٠ روزه فرستادن ولي هنوز در اسرع وقتشون نرسيده كه جواب بدن !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toktaamnoori نمایش پست ها
    سلام عزیزم منم ۳هفته است که مدارکم فرستادن اما هنوز خبری نشده، الان دیگه از روز انگشت نگاری ۷ماه و نیم که میگزره
    خبری شد حتما اینجا اعلام کن میخوام بدونم چقدر زمان برده از روزی که مدارک رو پس فرستادن تا ایمیل جواب
    ممنون
    سلام عزيزم .باشه حتما خبر ميدم .شمام خبر بديد.ممنونم. ايشالا زودتر ويزاي هممون صادر بشه تا از اين انتظار خلاص بشيم.

Junior Member

از زمان انگشت نگاری محاسبه کردین؟ یا زمانی که پرونده میرسه انگلیس
    والا واسه من از زمان انگشت نگاری تا حالا داره میره تو ۹ ماه
    از زمان انگشت نگاري تا الان ٤ ماه و ١٠ روز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kelma نمایش پست ها
    از زمان انگشت نگاري تا الان ٤ ماه و ١٠ روز
    خیلی سخته خدایی من هر روزم استرس دارم کلافه میشم یک هفته پیش همسرم با هوموفیس تماس گرفتن بعد ۹ ماه که خیلی دیر شده و ... که فرداش ایمیل اومد که از تاخیر عذر خواهی می‌کنیم و بازهم منتظر بمانید تا بررسی شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azamdeh نمایش پست ها
    ما از مرحله ي تجديدنظر عبور كرديم همانطور كه آقا هومن گفتن ، هوم آفيس به ما ايميل داد كه پاس رو بفرستيم برا ويزا ،
    بله حتما اطلاع ميدم انشاءالله كه زودتر ويزا رو به ما بدن ������
    من نميدونم چطور صندوق پر شده اطلاعي ندارم در اين مورد!!
    سلام براتون پیام خصوصی هم گذاشتم منتهی آنقدر آشفته م و نگران گفتم نکنه نبینید اینجا هم ازتون میپرسم
    ما دو ماه قبل شما اپیل کردیم و دادگاهمون تیر امسال بود اما در حال حاضر پروسه مون از شما خیلی عقب تره. نامه رای دادگاه به خاطر بیماری قاضی جای دو هفته تا یه ماه بعد دو ماه تو تاریخ 14 شهریور رسید به دستمون و تا امروز دقیقا دو ماه بعد نامه قاضی هیچ خبری از نامه acknowledgment هوم آفیس نیست. چه برسه به اینکه ازمون بخواد پاسپورت رو بفرستیم. 1-میشه شما یه تاریخ دقیق از زمان دادگاه، دریافت نامه قاضی، نامه اول هوم آفیس مبنی بر قبول رای دادگاه و نامه دوم هوم آفیس مبنی بر ارسال پاسپورت تون بگین؟
    2- هوم آفیس چجوری باهاتون در ارتباط بود؟ ایمیل یا نامه پستی؟ با خودتون یا وکیل؟
    3-شما خودتون هم پیگیری کردین؟ مثلا زنگ بزنین یا ایمیل بدین؟ همسرم جمعه تماس گرفته بود به همون شماره معروف که دقیقه ای شارژ میکنه بعد گرفتن کل اطلاعات گفته 10 تا 15 روز دیگه تصمیم گیری میکنن اما مطمئنم این جواب ثابت و الکی ای هست که به همه میدن
    متاسفانه کار ما به جایی رسیده که همسرم میخواد قید همه چی رو بزنه و برگرده ایران زندگی کنه ((((((

سلام دوستان من ۲ جولای با سرویس سریع از استانبول اقدام کرده بودم امروز ویزام اومد بالاخره ، از اقا هومن و دوستایی که اینجا بودن و کمک میکردن ممنونم ، امیدوارم همتون زود جواب بگیرین این بلاتکلیفی خیلییی سخته ، از سایت خوبتون ممنونم و سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    سلام براتون پیام خصوصی هم گذاشتم منتهی آنقدر آشفته م و نگران گفتم نکنه نبینید اینجا هم ازتون میپرسم
    ما دو ماه قبل شما اپیل کردیم و دادگاهمون تیر امسال بود اما در حال حاضر پروسه مون از شما خیلی عقب تره. نامه رای دادگاه به خاطر بیماری قاضی جای دو هفته تا یه ماه بعد دو ماه تو تاریخ 14 شهریور رسید به دستمون و تا امروز دقیقا دو ماه بعد نامه قاضی هیچ خبری از نامه acknowledgment هوم آفیس نیست. چه برسه به اینکه ازمون بخواد پاسپورت رو بفرستیم. 1-میشه شما یه تاریخ دقیق از زمان دادگاه، دریافت نامه قاضی، نامه اول هوم آفیس مبنی بر قبول رای دادگاه و نامه دوم هوم آفیس مبنی بر ارسال پاسپورت تون بگین؟
    2- هوم آفیس چجوری باهاتون در ارتباط بود؟ ایمیل یا نامه پستی؟ با خودتون یا وکیل؟
    3-شما خودتون هم پیگیری کردین؟ مثلا زنگ بزنین یا ایمیل بدین؟ همسرم جمعه تماس گرفته بود به همون شماره معروف که دقیقه ای شارژ میکنه بعد گرفتن کل اطلاعات گفته 10 تا 15 روز دیگه تصمیم گیری میکنن اما مطمئنم این جواب ثابت و الکی ای هست که به همه میدن
    متاسفانه کار ما به جایی رسیده که همسرم میخواد قید همه چی رو بزنه و برگرده ایران زندگی کنه ((((((
    اصلا نگران نباشيد روند هوم افيس متاسفانه كند پيش ميره ، شما الان بايد منتظر ايميل از هوم افيس مبني بر تاييد ويزاتون دريافت كنيد به ما هوم افيس يكماه بعد از ايميل يا همون نامه دادگاه ايميل زد كه با ويزا موافقت كردن و پاس رو بفرستيد. ما هم الان يكماه و خورده هست كه فرستاديم و با تماس و ايميل پيگيري ميكنيم ولي جواب درستي نميدن و ميگن منتظر باشين .
    خيالتون راحت باشه
    در ضمن دير جواب دادن هوم افيس دليلي بر رد كردن نميتونه باشه ،چون روز دادگاه معمولا نماينده يا وكيل هوم افيس در دادگاه حضور داره و اگر مخالفتي باشه مطرح ميكنن پس نگران نباشين كلا پروسه ها متفاوت طي ميشه به بعضيا زودتر جواب ميدن ب بعضيا ديرتر و تا جايي كه شنيدم جواب اكي ميدن.
    ویرایش توسط azamdeh : November 5th, 2018 در ساعت 04:29 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Benyamin1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ۲ جولای با سرویس سریع از استانبول اقدام کرده بودم امروز ویزام اومد بالاخره ، از اقا هومن و دوستایی که اینجا بودن و کمک میکردن ممنونم ، امیدوارم همتون زود جواب بگیرین این بلاتکلیفی خیلییی سخته ، از سایت خوبتون ممنونم و سپاسگزارم
    تبریک میگم عزیزم ایشالا بسلامتی و دل خوش
    ایمیلی براتون اومد که بگه ویزاتون اوکی شده و کلا چنتا براتون ایمیل اومد؟

تبریک میگم عزیزم ایشالا بسلامتی و دل خوش
    ایمیلی براتون اومد که بگه ویزاتون اوکی شده و کلا چنتا براتون ایمیل اومد؟
    سلام دوست خوبم ، ایشاله ویزای شما هم درست میشه ، فقط یک ایمل اومد که پاسپورتت آماده است همین ، اصلا نوشته نشده بود که ویزا دادن یا نه ، همینش خیلیییییی سخته و استرس زا ، تا لحظه ای که پاسپورت باز نکنی نمیفهمی ویزا دادن یا نه ، امیدوارم همه ویزا بگیرن و شما دوست خوبم ، بازم از این سایت خوب ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)