نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 519 از 651 نخستنخست ... 19419469509510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529569619 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,181 تا 5,190 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ممنون آقا هومن
    من سوال دیگه ام این است که آیا شناسنامه و سوئ پیشینه رو ندیم اشکال داره؟
    و اینکه الان من داخل اپلیکیشن زدم زدم ما ترکیه اپلای میکنیم الان سایت اصلا ترکیه باز نمیشه من الان چی کار کنم داخل اپلیکیشن را

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط bbazar نمایش پست ها
    ممنون آقا هومن
    من سوال دیگه ام این است که آیا شناسنامه و سوئ پیشینه رو ندیم اشکال داره؟
    و اینکه الان من داخل اپلیکیشن زدم زدم ما ترکیه اپلای میکنیم الان سایت اصلا ترکیه باز نمیشه من الان چی کار کنم داخل اپلیکیشن را
    نیازی به شناسنامه و سوپیشینه نیست. پاسپورت کافیه

Junior Member

با درود و احترام
    من و همسرم در آبان 97 در گرجستان در اداره ازدواج ،ازدواجمان را ثبت کردیم .اما ازدواج ایرانی خود را هنوز ثبت نکرده ایم. مجموع مهمان های ما حدود 50 نفر از خانواده عروس و دوماد بود .و عکس و فیلم هم گرفتیم از مراسممون . حتی کلیپ هم پر کردیم .همسرمم در انگلیس شغلش آزاده و مالیات هم سه ساله داره میده و مجموع در آمدشم ایده آله .الان سه ماه از عروسی ما میگذره . و ما یه سفر بعنوان ماه عسل در باتومی داشتیم .و آشنایی ما در تیرماه بوده . حالا امتحان لایف اسکیلز رو دادم و مدرکمم رسید دستمون . میخوایم برای اخذ ویزای ازدواج اقدام کنیم . من نقریبا کل کامنت های سه سال گذشته رو کامل خوندم . و تونستم با کمک شما کلی مدارک جمع کنم . ازچت واتس اپ گرفته تا کلی عکس و فیلم . اما نکته ای که پیش میاد اینه که از ادواج ما فقط سه ماه گذشته . و ما بعد از سه ماه آشنایی ازدواج کردیم .( البته خانواده ها از قبل آشنایی داشتن ) این فرصت کم برای اثبات ازدواج دردسر ایجاد نمیکنه ؟ با اینکه ازدواج ما با حضور پنجاه نفر مهمان بزرگ و کوچیک از هر دو خانواده خیلی رسمی بوده . اما زمان آشنایی و اقدام ما خیلی طول نکشیده .ممنون میشم که بهم کمک کنین و تجربیات خودتون رو با منم به اشتراک بزارین

Junior Member

و موضع بعدی ترسم از اقدام از تهران هست . ایا پرونده ها در تهران بخوبی بررسی میشه ؟یعنی استاندارد و فارغ از مشکلات داخلی با ایران .
    و تو پاسخ دوستان از سرویس سریع در گذشته به خوبی یاد میکنن و در زمان فعلی زیاد ازش بخوبی یاد نمیکنن .اما این ششصد پوند اضافه رو نمیدونیم پرداخت کنیم یا نه؟
    و اگه من از تهران اقدام کنم ،پاسپورتم رو بگیرن تا اعلام نتیجه دیگه نمیتونم خارج از ایران برم ؟ یعنی تا نتیجه بیاد پاسپورتم رو نگه میدارن ؟ حتی اگه بالای شش ماه باشه ؟؟
    و ایا درسته که مدارک تهران هم داخل شفیلد بررسی میشه و برای همینه که خیلی تقاضاها زیاد شده و دیر جواب میدن .
    و من باید چه مدارکی با خودم ببرم سفارت تهران برای روند اخذ ویزا . مدارک همسرمم مثل مدارک مالی و اینا نیازه یا مدرک زبان و مدارک خودم کافیه ؟
    اخه شنیدم یکسری از مدارک شخصا به شفیلد ارسال میشه و من فقط میرم سفارت برای دادن اثر انگشت و عکس برداری . ایا این درسته ؟؟ یا مدارک باید توسط خودم برده بشه ؟
    پیشاپیش از همکاری همه بخصوص آقا هومن سپاسگذاری میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    نیازی به شناسنامه و سوپیشینه نیست. پاسپورت کافیه
    ممنونم از راهنمایی بسیار زیاد
    الان بابت اینکه ما در اپلیکیشن زدیم ترکیه اما دبی میتونیم وقت بگیریم کاری باید کرد؟
    اپلیکیشن روش میشه بعد پرینت نوشت با مداد که اشتباه ما نبوده

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamhsz نمایش پست ها
    و موضع بعدی ترسم از اقدام از تهران هست . ایا پرونده ها در تهران بخوبی بررسی میشه ؟یعنی استاندارد و فارغ از مشکلات داخلی با ایران .
    و تو پاسخ دوستان از سرویس سریع در گذشته به خوبی یاد میکنن و در زمان فعلی زیاد ازش بخوبی یاد نمیکنن .اما این ششصد پوند اضافه رو نمیدونیم پرداخت کنیم یا نه؟
    و اگه من از تهران اقدام کنم ،پاسپورتم رو بگیرن تا اعلام نتیجه دیگه نمیتونم خارج از ایران برم ؟ یعنی تا نتیجه بیاد پاسپورتم رو نگه میدارن ؟ حتی اگه بالای شش ماه باشه ؟؟
    و ایا درسته که مدارک تهران هم داخل شفیلد بررسی میشه و برای همینه که خیلی تقاضاها زیاد شده و دیر جواب میدن .
    و من باید چه مدارکی با خودم ببرم سفارت تهران برای روند اخذ ویزا . مدارک همسرمم مثل مدارک مالی و اینا نیازه یا مدرک زبان و مدارک خودم کافیه ؟
    اخه شنیدم یکسری از مدارک شخصا به شفیلد ارسال میشه و من فقط میرم سفارت برای دادن اثر انگشت و عکس برداری . ایا این درسته ؟؟ یا مدارک باید توسط خودم برده بشه ؟
    پیشاپیش از همکاری همه بخصوص آقا هومن سپاسگذاری میکنم
    اگه کامنتها رو خوب خونده باشی، برا تهران مدارک رو دستی میگیرن و ابوظبی بررسی میشه

سلام بي زحمت ميشه سايت tls رو بفرستين من هم چيك كنم پروندمو .. 12 هفته اس كه اقدام كرديم هنوز هيچ خبري دستمون نرسيده ، نه ايميلي نه تماسي . به نظرتون وضعمون عاديه ؟

شما هنوز جوابتون نيومده ؟؟

سلام ببخشيد چطور ميشه عضور TLS شد ؟! لطفاً راهنمايي كنيد بخدا مُرديم از اين همه انتظار كشيدن 🥺

نقل قول نوشته اصلی توسط Sweet92 نمایش پست ها
    واي خدا چقدر بد شده ك رد شدين.
    چند نفر از دوستام همه زير ٦ ماه جواب گرفتن واسه منو ديگ هر چي سختگيري بوده دارن پياده ميكنن . من لااقل تو اين سايت شخصيو نديدم ك مثه من اين پروسه ١١ ماه طول بكشه
    بيخشد اين اپلاي اولتون بوده يا قبلاً هم اپلاي كردين و ريجكت شدين ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)