نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 528 از 651 نخستنخست ... 28428478518519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538578628 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,271 تا 5,280 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام .. ممنم قصد اقدام از تهران رو دارم .. همه مداركم رو همسرم شفيلد ميفرسته .. فقط ميمونه مدرك زبانم .. كه همسرم ميگه پستش كنم براش .. سؤالم اينه كه ميشه مدركم رو اينجا تحويل بدم ،؟! أگه ميشه كه ديگه نفرستم .. چون نميدونم چقدر طول ميكشه تا دستش برسه

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

واي خوب شد پيامتون رو ديدم من .. من هم همين كارو رو خواستم انجام بدم 😿

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    بله دارالترجمه ایران هم قبوله. چه مدارکی رو ترجمه کردید؟
    سند ازدواج و شناسنامه که اسم‌همسر توشه رو ترجمه کردن‌برام تو ایران فرستادن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marzijd نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    من ویزای کار و قرارداد کار و دانشجویی دارم. طبق اطلاعات تو سایت هوم افیس به نظر میاد بتونم از اینجا هم اپلای گنم. شما می گید که امکانش نیست؟
    من نوشتم اگر اقامت نداشته باشید فقط باید از اون سه کشور اقدام کرد نگفتم که امکانش نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    سلام .. ممنم قصد اقدام از تهران رو دارم .. همه مداركم رو همسرم شفيلد ميفرسته .. فقط ميمونه مدرك زبانم .. كه همسرم ميگه پستش كنم براش .. سؤالم اينه كه ميشه مدركم رو اينجا تحويل بدم ،؟! أگه ميشه كه ديگه نفرستم .. چون نميدونم چقدر طول ميكشه تا دستش برسه
    در مورد ارسال مدارک به شفیلد از تهران یا در ویزا سنتر اطلاعات ضد و نقیض زیادی هست. به نظر من ارایه مدارک در خود ویزا سنتر راحت تر و کم ریسک تره و این بحث ارسال به شفیلد فقط استرس کار رو زیاد میکنه. دوستان دیگه خوبه تجربیاتشون رو در میون بذارند تا مشخص شه در تهران هنوز امکان تحویل مدارک در سنتر هست یا نه چون هر روز امکان تغییر این سیستم هست.
    ویرایش توسط houman1979 : March 14th, 2019 در ساعت 12:29 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandesm نمایش پست ها
    سلام دوستان. تجربه ای که من در این پروسه داشتم اینه که من مدارک خودم رو بردم تهران و شوهرم مدارک خودش رو پست کرد شفیلد . بعد از 2 ماه جواب اومد که مدارک به دستشون نرسیده و پرونده رد شد. به نظرم بهترین کار اینه مدارکتون رو یکجا بفرستید.
    البته در مورد شما موضوع فرق داره. شما نباید مدارک رو دو بخش بکنید. یا باید همه در ویزا سنتر تحویل داده بشه یا در شفیلد. وقتی دو بخش میشند ریسک رد شدن خیلی میره بالا چون ممکنه همه مدارک به دست افسر ویزا نرسند.

آقا هومن من چند روز قبل برا تمدید اقدام کردم و نوبت گرفتم برا دیروز. اکثر ویزا سنترهای جدید هنوز رسما شروع به کار نکردن و برا همین تاریخ ۴ مارچ تونستم از ویزا سنتر Croydon برا ۱۲ مارچ وقت بگیرم.چون همه مدارک رو از قبل آنلاین آپلود کرده بودم دیگه داخل ویزا سنتر که خیلی شلوغ بود و جای نشستن هم نبود زیاد معطل نشدم. من سرویس ۲۴ ساعته رو انتخاب کرده بودم و ۲ ساعت بعد ایمیل اومد که ما نمیتونیم ۲۴ ساعته تصمیم بگیریم ولی سعی میکنیم خیلی سریع تصمیم بگیریم. اینها الان سرویس ۲۴ رو که من پرداخت کردم رو خیلی راحت بیخیال شدن چون سرشون خیلی شلوغه یا هر دلیل دیگه. حالا اینا میتونن هفته دیگه جواب بدن و یا هم بعد از ۲ هفته دیگه جواب بدن که ویزای من تموم میشه و بگن مثلا یکی از مدارک کمه یه مشکل داره. اگه این مشکل پیش بیاد و بعد از اتمام ویزا اینا جواب رد یا نقص مدارک بدن اونوقت وضعیت من به چه صورت خواهد بود؟ ( من هم مدرک تحصیلی بالا دارم که بهشون دادم و هم خونه و هم درآمد اضافه از چیزی که اینا نیاز دارن).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    سلام .. ممنم قصد اقدام از تهران رو دارم .. همه مداركم رو همسرم شفيلد ميفرسته .. فقط ميمونه مدرك زبانم .. كه همسرم ميگه پستش كنم براش .. سؤالم اينه كه ميشه مدركم رو اينجا
    تحويل بدم ،؟! أگه ميشه كه ديگه نفرستم .. چون نميدونم چقدر طول ميكشه تا دستش برسه
    درود بر شما دوست عزیز. منم مدرک زبانم رو فرستادم دست همسرم . با پست جمهوری اسلامی . با هزینه 120 هزار تومان حدودا ده روزه دست همسرم رسید . پست های سریع تر هم هست . بنظر منم شما بفرستین دست همسرتون .
    الان مدارک ما دیروز رسیده شفیلد . و منم 15 اسفند تهران پاسپورتم رو تحویل دادم تهران . نمیدونم الان پاسپورتم رسیده اونجا یا نه .دیگه امید بخدا . باید بررسی هاشون شروع بشه .
    شما هم ریسک نکنین بهتره . یکجا برسه شفیلد بهتره . چون الان گویاخیلی شلوغ شده . و این دو جای شدن مدارک ممکنه به ضررتون تموم بشه
    امیدوارم کار همه به خوبی پیش بره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    آقا هومن من چند روز قبل برا تمدید اقدام کردم و نوبت گرفتم برا دیروز. اکثر ویزا سنترهای جدید هنوز رسما شروع به کار نکردن و برا همین تاریخ ۴ مارچ تونستم از ویزا سنتر Croydon برا ۱۲ مارچ وقت بگیرم.چون همه مدارک رو از قبل آنلاین آپلود کرده بودم دیگه داخل ویزا سنتر که خیلی شلوغ بود و جای نشستن هم نبود زیاد معطل نشدم. من سرویس ۲۴ ساعته رو انتخاب کرده بودم و ۲ ساعت بعد ایمیل اومد که ما نمیتونیم ۲۴ ساعته تصمیم بگیریم ولی سعی میکنیم خیلی سریع تصمیم بگیریم. اینها الان سرویس ۲۴ رو که من پرداخت کردم رو خیلی راحت بیخیال شدن چون سرشون خیلی شلوغه یا هر دلیل دیگه. حالا اینا میتونن هفته دیگه جواب بدن و یا هم بعد از ۲ هفته دیگه جواب بدن که ویزای من تموم میشه و بگن مثلا یکی از مدارک کمه یه مشکل داره. اگه این مشکل پیش بیاد و بعد از اتمام ویزا اینا جواب رد یا نقص مدارک بدن اونوقت وضعیت من به چه صورت خواهد بود؟ ( من هم مدرک تحصیلی بالا دارم که بهشون دادم و هم خونه و هم درآمد اضافه از چیزی که اینا نیاز دارن).
    سیستم قدیمی از شفافیت بالاتر و ریسک کمتری برخوردار بود ولی خوب دیگه کاریش نمیشه کرد. اکثر سنترها کار میکنند ولی معمولا پر هستند مگر اینکه هزینه اضافی بدید برای برخی مراکز خاص که در اونصورت فرداش هم ممکنه وقت گیرتون بیاد. من مواردی رو دیدم که فرداش یا حتی همون بعد از ظهرش ایمیل جواب مثبت براشون اومد. بسته به پرونده و یا نظر افسر ویزا داره و امیدوارم برای شما خیلی طول نکشه به هر حال همیشه در نظر داشته باشید سرویس سریع تضمینی نیست و ممکنه طول بکشه. اگر بعد از انقضای ویزا جواب رد بدن باید با وکیل دادگستری یا مشاور رسمی سطح بالا مشاوره کنید.

Junior Member

باسلام اقا هومن امروز ايميل دريافت كردم كه
    از ويزا سنتر

Your UK visa application has been issued.
    اين يعني ويزام رو گرفتم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)