نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 541 از 651 نخستنخست ... 41441491531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551591641 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,401 تا 5,410 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    حتما اين كارو ميكنم . كارمند سفارت خيلي مطمئن گفت اينها رو نميخواد ، اتفاقا همون موقع هم با وكيلم تماس گرفتيم و بهشون گفتيم . الان مجددأ ميگم همسرم باهاشون تماس بگيره
    ببين بعضي جاها تو ويزا سنتر هيچ مدركي رو تحويل نميگيرن فقط پاسپورت رو ميگرن .. و مدارك رو بايد شما بفرستين شفيلد ،، اسطانبول اينجورية .. حالا شما جايي كه رفتين شايد هم اينجوري باشه .. حتماً بپرسين مدارك رو بايد كجا تحويل بدين .. حالا يا اسكنشون رو يا اصل مدارك رو

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    ببين بعضي جاها تو ويزا سنتر هيچ مدركي رو تحويل نميگيرن فقط پاسپورت رو ميگرن .. و مدارك رو بايد شما بفرستين شفيلد ،، اسطانبول اينجورية .. حالا شما جايي كه رفتين شايد هم اينجوري باشه .. حتماً بپرسين مدارك رو بايد كجا تحويل بدين .. حالا يا اسكنشون رو يا اصل مدارك رو
    وقتي اسكن مدارك رو گرفتن ديگه اصلش رو نميخوان، وكيل هم كل مدارك رو داد همسرم آورد گفت اگر ازتون نگرفتن بياريد من ميفرستم اما توي آتن از من تحويل گرفتن و گفتن كه درخواستاي وسزا ازدواج توي اروپا ميره برلين . مدارك مالي و كاري همسرم كپيشون بود فقط اينها رو تحويل نگرفتن . اين موضوغ خيلي نگرانم كرده و نميدونم منظورشون از ١٥ روز ديگه جواب مياد يعني چي؟ آخه اگر منظورشون ويزا بوده كه ١٥ روزه فكر نميكنم بياد آخه واسه همه ١ ماه ونيم به بالا بوده

وقتي اسكن مدارك رو گرفتن ديگه اصلش رو نميخوان، وكيل هم كل مدارك رو داد همسرم آورد گفت اگر ازتون نگرفتن بياريد من ميفرستم اما توي آتن از من تحويل گرفتن و گفتن كه درخواستاي وسزا ازدواج توي اروپا ميره برلين . مدارك مالي و كاري همسرم كپيشون بود فقط اينها رو تحويل نگرفتن . اين موضوغ خيلي نگرانم كرده و نميدونم منظورشون از ١٥ روز ديگه جواب مياد يعني چي؟ آخه اگر منظورشون ويزا بوده كه ١٥ روزه فكر نميكنم بياد آخه واسه همه ١ ماه ونيم به بالا بوده
    حالا شما خوشبين باش شايد هم ويزاتون ١٥ روزه اومد ،يكي از بچه ها بعد از ٢١ روز جواب گرفت
    به هرحال هرچي شد خبر بدين

ديروز همون موقع به همسرم گفتم زنك بزن وكيل ، باهاشون تماس گرفت گفت پرينتاي بانكو برداشتن ، اوكيه ، حالا به فال نيك ميگيريم ببينيم خدا چي ميخواد

Junior Member

من متن چت از واتزاپ و تلگرام گذاشتم براي مداركم ولي ركودهاي تلفن رو نميدونم چطور ميشه گرفت؟ ما معمولن با فيستايم يا واتزآپ حرف ميزنيم كه گزينه اي براي دخيره تماسها نداره يا من نميدونم چطور ميشه اكستركت كرد؟ متن چت كافيه يا بايد ليست تماس رو هم بزارم؟ اگه بتونم گير بيارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط marzijd نمایش پست ها
    من متن چت از واتزاپ و تلگرام گذاشتم براي مداركم ولي ركودهاي تلفن رو نميدونم چطور ميشه گرفت؟ ما معمولن با فيستايم يا واتزآپ حرف ميزنيم كه گزينه اي براي دخيره تماسها نداره يا من نميدونم چطور ميشه اكستركت كرد؟ متن چت كافيه يا بايد ليست تماس رو هم بزارم؟ اگه بتونم گير بيارم!

هم من و هم يكي از بستگانم از چت هامون كپي نذاشتيم ، ولي خوب اگر ميخوايد بذاريد چند تا صفحه كافيه، وكيل از ما نخواست ولي عكسهاتون رو بذاريد تا اونجايي كه ميتونيد عكس بذاريد روو مدارك، توي ويزا سنتر هم از من چت نخواستن، ما از ازدواجمون ١ دختر داريم كه پاسپورت انگليسي هم داره چند بار هم دخترم رفته پيش باباش لندن و ريجستر شده، من كپي پاسپورت دخترمم رو مداركم گذاشتم . اينو ميگم كسايي كه شرايط من رو دارن مدارك فرزند مشتركشون رو هم بذارن روي پرونده .

نقل قول نوشته اصلی توسط marzijd نمایش پست ها
    سكرين شات بگيرين از تماسها ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    سكرين شات بگيرين از تماسها ..
    اخه فقط تماسهای اخیر رو دارم مال دوماه اخر رو نشون میده رو گوشیم. گفتم شاید از یه جایی رو گوشی بهش دسترسی هست که من نمیدونم

Junior Member

هم من و هم يكي از بستگانم از چت هامون كپي نذاشتيم ، ولي خوب اگر ميخوايد بذاريد چند تا صفحه كافيه، وكيل از ما نخواست ولي عكسهاتون رو بذاريد تا اونجايي كه ميتونيد عكس بذاريد روو مدارك، توي ويزا سنتر هم از من چت نخواستن، ما از ازدواجمون ١ دختر داريم كه پاسپورت انگليسي هم داره چند بار هم دخترم رفته پيش باباش لندن و ريجستر شده، من كپي پاسپورت دخترمم رو مداركم گذاشتم . اينو ميگم كسايي كه شرايط من رو دارن مدارك فرزند مشتركشون رو هم بذارن روي پرونده .

عکس من در حدود 30-40 تا گذاشتم. نمیدونم چندتا نرماله؟ شما لیست تماس رو هم نگذاشتید؟ چون منم میخوام چند صفحه راندوم چت بزارم

Junior Member

سلام به همگي، سوال داشتم از حضورتون . من ١٩ مارچ از آتن اقدام كردم . اصل مدارك رو از من نگرفتن ، فقط كپي از تمام مدارك، حتي عكسها رو هم گفتن از روشون كپي بگيرم. اصل پاسپورت رو گرفتن كپي نگرفتن از پاسپورت، فقط ١ مسئله اينكه پسليفا رو نگرفتن ازم نشونشون هم كه دادم گفتن لازم نيست ما چك كرديم، من ٨ تا برگه ماليات برده بودم كه هيچ كدوم رو از من نگرفتن . اين مشكلي نداره؟؟ اما قرار داد كاري و استدمنتاي بانكي رو برداشتن.
    سلام. منم میخوام از رومانی اقدام کنم. الان توی رومانی دانشجو هستم ولی 4 ماه از ویزام میونه. میتوتم بپرسم شما با چه ویزایی از یونان اقدام کردید؟ استاندارد یا پرایورریتی اقدام کردید؟ برگه مالیات منظورتون همون p60 یا مالیات شهرداری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)