نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 545 از 651 نخستنخست ... 45445495535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555595645 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,441 تا 5,450 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    سلام .. من به دليل اينكه امتحان زبانم تاريخش گذشته بود ريجكت شدم .. همين .
    ١ سوال با توجه به اينكه شما رو ريجكت كردن اون هزينه هايي كه پرداخت كردي مثلا بيمه و هزينه ويزا ميسوزه يا اينكه مجددأ ميتوني درخواست بدي و ديگه لازم نيست هزينه ها رو مجددأ پرداخت كنيد ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام گلم
    يعني هر سه شنبه وقتاي سفارت رو اعلام ميكنن
    ما سه شنبه سايت رو چك كرديم و براي چهارشنبه بعدش بهمون وقت دادن، خيلي زود وقتمون رو گرفتيم خدارو شكر. منم ديدم اگر برم سفارت پاسپورتمو ميگيرن، يك سفر يهويي با همسرم ترتيب دادم. و خدارو شكر هم همو ديديم و هم رفتم تو راه برگشت برا سفارت.
    الان مراحل انتظارم

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    ١ سوال با توجه به اينكه شما رو ريجكت كردن اون هزينه هايي كه پرداخت كردي مثلا بيمه و هزينه ويزا ميسوزه يا اينكه مجددأ ميتوني درخواست بدي و ديگه لازم نيست هزينه ها رو مجددأ پرداخت كنيد ؟
    همه ميسوزه .. فقط هزينه بيمه رو پس ميدن

همه ميسوزه .. فقط هزينه بيمه رو پس ميدن
    اي بابا من فكر ميكردم كه هزينه ها سر جاش هست ميتوني مجددأ درخواست بدي ، انشاالله كه اين سري به اميد خدا ويزا ميگيريد، همون بيمه ٦٠٠£ هم دو برابر شد ، اون هم كم نيست، البته اگر وكيل داشتيد كه پولي گرفته باشه بايد ويزات رو ميگرفت همون موقع چك مدارك بايد ميفهميد كه تاريخ مدرك زبانت گذشته ، اگر هم نداشتيد كه هيچ

اي بابا من فكر ميكردم كه هزينه ها سر جاش هست ميتوني مجددأ درخواست بدي ، انشاالله كه اين سري به اميد خدا ويزا ميگيريد، همون بيمه ٦٠٠£ هم دو برابر شد ، اون هم كم نيست، البته اگر وكيل داشتيد كه پولي گرفته باشه بايد ويزات رو ميگرفت همون موقع چك مدارك بايد ميفهميد كه تاريخ مدرك زبانت گذشته ، اگر هم نداشتيد كه هيچ

نه ديگه ايندفعه همه چي به حساب وكيله ،، چون تغصير از خودش بود .. ما بهش گفتيم كه امتحان دوسال ازش گذشته گفت مشكلي نيس تاريخ انقضاء نداره .

نه ديگه ايندفعه همه چي به حساب وكيله ،، چون تغصير از خودش بود .. ما بهش گفتيم كه امتحان دوسال ازش گذشته گفت مشكلي نيس تاريخ انقضاء نداره .
    خیلی وقتا مقصر وکلا هستن ، اگر در قبال اینهمه پولی که میگیرن کار درست انجام میدادن خوب بود ، توی سایت سفارتم زده همه جا هم نوشته امتحان لایف اسکیلز کلا ۲ سال اعتبار داره ، نگران نباش اکر فقط این مشکل بوده اینبار ویزا میگیری به امید خدا

خیلی وقتا مقصر وکلا هستن ، اگر در قبال اینهمه پولی که میگیرن کار درست انجام میدادن خوب بود ، توی سایت سفارتم زده همه جا هم نوشته امتحان لایف اسکیلز کلا ۲ سال اعتبار داره ، نگران نباش اکر فقط این مشکل بوده اینبار ویزا میگیری به امید خدا
    به اميد خدا .. اميدوارم كه امور برا همه به خوبي پيش بره ، شما چند روز شد براتون كه اقدام كردين ؟!

به اميد خدا .. اميدوارم كه امور برا همه به خوبي پيش بره ، شما چند روز شد براتون كه اقدام كردين ؟!
    من ۱۹ مارچ وقت انگشت نگاری و تحویل مدارکم بود ،‌مدارک رو‌هم ازم سفارت گرفتن و نخواستن که بفرستیم شفیلد، گفتن درخواستای اروپا میره برلین بررسی میشه، منم منتظر جوابم ، اگر بخوام روز کاری حساب کنم امروز ۱۳ روزه ، و چقدرم دیر میگذره این روزا ،

Junior Member

سلام به دوستان: من به اتفاق خانمم رفتیم گرجستان برای ثبت ازدواج و مدرک ازدواج رو هم به زبان انگلیسی ترجمه و مهر اپوستیل وزارت خارجه رو هم گرفتیم.. خیلی ساده و سیستم روانی دارن... همه کارمون 2 روزه انجام شد و 160 لاری + 20 لاری برای شاهد که خود مترجمین انجام دادن شد... ترجمه هم روی هم 60 لاری برای دو مرحله ترجمه هزینه شد..

گفتم تا اینجا تجربه دست اول رو به اشتراک بزارم اگر کسی خواست بتونم کمکی بکنم

Junior Member

یه سوال از دوستان عزیز دارم... کسی میدونه کل هزینه ای که مرکز VLS در تهران میگیره از ما چقدره؟ منظورم البته فقط همین مرکز در تهرانه... هزینه اپلیکیشن ویزای ازدواج رو منظورم نیست...

و اینکه اخیرا کسانی که برای وقت انگشت نگاری و اسکن مدارک در تهران مراجعه کردن آیا وقتی برای تهران موجود بوده یا حتما باید به ترکیه یا امارات سفر کرد؟

سپاس از همه دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)