نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 546 از 651 نخستنخست ... 46446496536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556596646 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,451 تا 5,460 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    نه بهم گفت كه همون روزي كه جوابتون بياد من بهتون اطلاع ميدم و دقيقاً همين كارو كرد .
    شما كي براتون پيكاپ ميكنن ؟!
    یه خانمی به اسمه سویل
    برای شما کی بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نه ديگه ايندفعه همه چي به حساب وكيله ،، چون تغصير از خودش بود .. ما بهش گفتيم كه امتحان دوسال ازش گذشته گفت مشكلي نيس تاريخ انقضاء نداره .
    عزیزم تو سایت ایرسافام زده تاریخش 2سالس که ؟ البته بعد متوجه شدم بیشتر از 2 سال از مدرکتون گذشته بوده
    ایشالله زود خبرای خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahossein نمایش پست ها
    یه خانمی به اسمه سویل
    برای شما کی بود؟

آره خودشه .. بهتون اطلاع ميده اگه جواب اومد نگران نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahossein نمایش پست ها
    عزیزم تو سایت ایرسافام زده تاریخش 2سالس که ؟ البته بعد متوجه شدم بیشتر از 2 سال از مدرکتون گذشته بوده
    ایشالله زود خبرای خوب
    من امتحانم رو اسطانبول دادم .. بهم نگفتم تاريخش چقدره .. تو كارنامه هم نزدن
    ویرایش توسط Haneen : April 8th, 2019 در ساعت 02:07 AM

Junior Member

آقا هومن یه سوال داشتم ازتون... ببینید توی سایتها در رابطه با آزمون زبان این مطالب اومده...:
    مدل دیگری از آیلتس وجود دارد به نام IELTS Life Skills در این آزمون فقط گوش دادن و مکالمه مورد آزمون قرارگرفته و شامل 3 سطح می‌باشد که هرکدام مخصوص یک سری افراد می‌باشند.سطح A1: کسانی که برای ویزای همراه (خانواده) اقدام می‌کنند.سطح A2: کسانی که قصد تمدید ویزای همراه (خانواده) را دارند.سطح B1: کسانی که قصد اخذ اقامت دائم و شهروندی را دارند.

سوالم اینه: من سطح زبانم الان آیلتس 8 هست... با توجه به اینکه من براحتی می تونم تستهای سطح بالاتری رو شرکت کنم و بگیرم آیا چون برای ویزای 2 سال و نیم اولی دارم اقدام می کنم حتما باید برای سطح A1 لایف اسکیلز شرکت کنم یا همین الان می تونم برای A2 یا بالاتر ثبت نام کنم؟ البته نمی دونم اعتبار این مدرک زبان چند ساله و اصلا زمان تمدید ویزا معتبرهست یا خیر... شک من با این علته که توی سایت دولت انگلیس نوشته At least جلوی A1 ... ممنون می شم راهنمایی کنید...

نوع آزمون هم باید لایف اسکیلز جنرال باشه دیگه؟

ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Scythian نمایش پست ها
    آقا هومن یه سوال داشتم ازتون... ببینید توی سایتها در رابطه با آزمون زبان این مطالب اومده...:
    مدل دیگری از آیلتس وجود دارد به نام IELTS Life Skills در این آزمون فقط گوش دادن و مکالمه مورد آزمون قرارگرفته و شامل 3 سطح می‌باشد که هرکدام مخصوص یک سری افراد می‌باشند.سطح A1: کسانی که برای ویزای همراه (خانواده) اقدام می‌کنند.سطح A2: کسانی که قصد تمدید ویزای همراه (خانواده) را دارند.سطح B1: کسانی که قصد اخذ اقامت دائم و شهروندی را دارند.

سوالم اینه: من سطح زبانم الان آیلتس 8 هست... با توجه به اینکه من براحتی می تونم تستهای سطح بالاتری رو شرکت کنم و بگیرم آیا چون برای ویزای 2 سال و نیم اولی دارم اقدام می کنم حتما باید برای سطح A1 لایف اسکیلز شرکت کنم یا همین الان می تونم برای A2 یا بالاتر ثبت نام کنم؟ البته نمی دونم اعتبار این مدرک زبان چند ساله و اصلا زمان تمدید ویزا معتبرهست یا خیر... شک من با این علته که توی سایت دولت انگلیس نوشته At least جلوی A1 ... ممنون می شم راهنمایی کنید...

ممنونم

شما میتونید نمره بالاتر بیارید و در سطوح بالاتر امتحان بدید فقط باید امتحان قابل قبول باشه. مثلا اگر آیلتس عادی (چهار مهارت) رو امتحان میدید باید حتما UKVI باشه

Junior Member

یه سوال از دوستان عزیز دارم... کسی میدونه کل هزینه ای که مرکز VLS در تهران میگیره از ما چقدره؟ منظورم البته فقط همین مرکز در تهرانه... هزینه اپلیکیشن ویزای ازدواج رو منظورم نیست...

و اینکه اخیرا کسانی که برای وقت انگشت نگاری و اسکن مدارک در تهران مراجعه کردن آیا وقتی برای تهران موجود بوده یا حتما باید به ترکیه یا امارات سفر کرد؟

سپاس از همه دوستان

درود دوست عزیز .من نمیدونم منظور شما رو درست متوجه شده باشم یا نه . من که رفتم مرکز تهران ( 6 مارچ ) هیچ هزینه ای پرداخت نکردم . و همسرم نزدیک به 2800 پوند هنگام ثبت نام در سایت پرداخت کردن پ( بیمه هم با همین مبلغ دادن ) و اینکه من در 15 اسفند که وقت سفارت داشتم براحتی رفتم و انگشت نگاریم انجام شد . سه شنبه قبلش هم از سایت وقت گرفته بودم . فکر میکنم هر سه شنبه وقت ها رو داخل سایت میزنن . وقتای موجود رو . میتونین براحتی چک کنین .
    اما یه تجربه که خودم بهش برخورد کردم و به دوستان هم گفتم این بوده که اگر میخواین مدارک رو خودتون بفرستین شفیلد ، حتما حتما یه اسکن از مدارکتون بگیرین قبلش . چون برای ما گفتن بفرستیم شفیلد . اما بعد از دو هفته بهمون از ابوظبی ایمیل زدن و گفتن که اسکن مدارک رو بفرستین . چون داریم رو پروندتون کار میکنیم . ما هم گفتیم که مدارکمون رو فرستادیم شفیلد و رسید پستی رو براشون ایمیل کردم . و دیروز در ایمیل ما مبنی بر داشتن استرسمون بابت پیدا نکردن مدارکمون در شفیلد این جواب رو دادن . :
    Good morning,

Kind apologies for delayed response.

Further to your email below, I kindly inform you that your application is under process and the documents provided are still under track.

We may contact you if in case of any further concerns.

Your co-operation is well appreciated.

Many thanks & regards,
    حالا نمیدونم این یعنی مدارکمون رو هنوز دارن میگردن دنبالش یا پیدا شده . کسی تجربه ای داره ؟؟
    سپاس

ممنونم

بهترین راه اینه که شما از ابتدا B1 رو بگیرید و‌ برا مراحل بعدی هم استفاده کنید.

Junior Member

آره خودشه .. بهتون اطلاع ميده اگه جواب اومد نگران نباش
    ان شالله واقعا کسی جز کسایی که تو این شرایط باشن نمی تونن درک کنن که چقدر سخته
    ان شالله همه خبرای خوبشونو زود اینجا بزارن

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    بهترین راه اینه که شما از ابتدا B1 رو بگیرید و‌ برا مراحل بعدی هم استفاده کنید.
    اعتبارش دوساله اس .. تازه تاجايي كه ميدونم اين امتحان رو فقط تو انگلستان ميشه داد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)