نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 547 از 651 نخستنخست ... 47447497537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557597647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,461 تا 5,470 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام... ببینید خانم من انگلیسیه و کارمند دولته و ایمیلتون رو بهش نشون دادم... گفت بعضی از ترکیباتی که استفاده کرده در انگلیسی معنی نمیده و نشون میده طرف انگلیسی الاصل نیست ولی منظورش رو فهمیده که به این ترتیبه:

به اطلاع شما می رسونیم که پرونده شما در پروسه بررسی قرار داره و الان دنبال رد زدن (پیدا کردن) مدارک ارسالی شما هستیم... از همکاری شما هم قدردانی می کنیم.. و اگر موردی پیش اومد باهاتون تماس میگیریم

نکتش اینه که از شما رسید پستی ارسال مدارک رو خواسته بودن که به همین دلیل معنی اون قسمت که میگه Under Track این میشه که با استفاده از رسید پستی داریم رد مدارک ارسالی شما به شفیلد رو میزنیم و هنوز داریم همین کارو انجام می دیم...

خانمم میگه اینجا روزی صدها مورد اینطوری پیش میاد و کمتر پیش میاد که فوری حل نشه..پس بهشون بگو اصلا نگران نباشن و حل میشه..

امیدوارم روزگار خوش و خرمی با همسرتون داشته باشید...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام... منظورتون اینهکه سطح B1 لایف اسکیلز رو نمیشه در غیر انگلیس امتحان داد یا اینکه اون موقع که قاعدتا باید در انگلیس زندگی کنیم تنها گرینه امتحان دادن در انگلیسه؟ چون من با راهنمایی دوستان سطح B1 رو برای آزمون این ماه لایف اسکیلز در تهران انتخاب و ثبت نام کردم..

Junior Member

دوستانی که موفق شدن از VLS تهران وقت برای همین تهران خودمون بگیرن، میشه بگید چه روز و ساعتی دقیقا بهترین وقته برای ثبت نام که شانس موجود بودن وقت برای تهران بیشتر باشه؟ البته اگر این تاثیری داشته باشه!

دوستان كسايي كه مدارك فرستادن معمولا بعد از چند روز واسشون ايميل اومده كه مداركشون رسيده و در حال بررسيه؟؟؟ مثلا اگر ٢٠ روز باشه؟ واسه همه ٢٠ روزه ايميل مياد يا متفاوته زمانش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Scythian نمایش پست ها
    سلام... منظورتون اینهکه سطح B1 لایف اسکیلز رو نمیشه در غیر انگلیس امتحان داد یا اینکه اون موقع که قاعدتا باید در انگلیس زندگی کنیم تنها گرینه امتحان دادن در انگلیسه؟ چون من با راهنمایی دوستان سطح B1 رو برای آزمون این ماه لایف اسکیلز در تهران انتخاب و ثبت نام کردم..
    تا جایی که میدونم A2 رو باید داخل انگلیس داد.

سلام. من در انگلیس هستم و همسرم ۲۳ آپریل در سفارت ترکیه وقت داره . الان استیتمنت بانک و مدارک کاریم دست منه! میخواستم ببینم همسرم وقتی میره استانبول باید همه ی مدارکو باخودش ببره؟؟ یا نه باید دست من بمونه وبعدش ارسال بشه به شفیلد؟؟ من اصلا اطلاعی ندارم. لطفا کمکم کنید که مدارک چه جوری میشه. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zahedeh2003 نمایش پست ها
    سلام. من در انگلیس هستم و همسرم ۲۳ آپریل در سفارت ترکیه وقت داره . الان استیتمنت بانک و مدارک کاریم دست منه! میخواستم ببینم همسرم وقتی میره استانبول باید همه ی مدارکو باخودش ببره؟؟ یا نه باید دست من بمونه وبعدش ارسال بشه به شفیلد؟؟ من اصلا اطلاعی ندارم. لطفا کمکم کنید که مدارک چه جوری میشه. ممنون
    اگر وکیل داشته باشید که ایشون راهنماییتون میکنن، بهتون میگن که باید چکار کنید، بهتره وکیل داشته باشید ، اگر هم خودتون انجام میدید که مدارک رو همسرتون با خودشون ببرن لازم باشه اسکنشون رو میگیرن اصلشون رو بهتون تحویل میدن اما اگر لازم نشه میگن بغرستید شفیلد، موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من ایمیل این که ویزی شما آماده است رو دریافت کرده کسی میدونه یعنی ویزا دادن یا نه ؟
    اونایکه ویزا نگرفتن چه میلی بهشون زده شده ؟
    خواهش میکنم جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahedeh2003 نمایش پست ها
    من که رفتم ترکیه چیزی نگرفتن ازم همسرم از لندن فرستاد شفیلد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahossein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر من ایمیل این که ویزی شما آماده است رو دریافت کرده کسی میدونه یعنی ویزا دادن یا نه ؟
    اونایکه ویزا نگرفتن چه میلی بهشون زده شده ؟
    خواهش میکنم جواب بدین
    چه مدت هستش اقدام كرديد؟ از زماني كه اقدام كرديد و مدارك تحويل داديد چند تا ايميل دريافت كرديد،؟ بعد از چه مدت اين ايميل براي شما اومده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)