نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 550 از 651 نخستنخست ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560600650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    با تشکر. ولی در مورد ترکیه من شنیدم هنوز باید بفرستید شفیلد. فکر کنم هنوز به طور کامل اجرایی نشده این سیستم. چند وقت پیش هم دولت اعلام کرده بود چنین کاری قرار بکنه. حتی با ویزا سنتر مربوطه هماهنگ کنید. دوستان تجربیات خودشون رو بگند بهتر میشه فهمید که این سیستم کامل راه افتاده یا نه. ولی خبر خوب اینه که بالاخره به این مرحله رسیدیم که به راحتی میتشه آپلود کرد و دیگه نیازی به ارسال یه کوه کاغذ نیست.
    ما امروز قرارا ملاقات داريم با وكيلمون .. اگه سيستم باز بود امروز نوبت سفارت ميگيريم ،، از تهران .
    در مورد اين موضوع هم بمحض اينكه خبر رو خونديم به همسرم اطلاع دادم ، در جا هم با دفتر VFS انگليس تماس گرفتيم ، گفتن كه آره ازين ببعد اينجورية .. من كه خوشحال شدم ، واقعاً كه اينجوري خيلي راحت تره . به هرحال هرچي كه شد من اينجا اطلاع ميدم .

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    ما امروز قرارا ملاقات داريم با وكيلمون .. اگه سيستم باز بود امروز نوبت سفارت ميگيريم ،، از تهران .
    در مورد اين موضوع هم بمحض اينكه خبر رو خونديم به همسرم اطلاع دادم ، در جا هم با دفتر VFS انگليس تماس گرفتيم ، گفتن كه آره ازين ببعد اينجورية .. من كه خوشحال شدم ، واقعاً كه اينجوري خيلي راحت تره . به هرحال هرچي كه شد من اينجا اطلاع ميدم .
    بسلامتي انشاالله موفق باشيد ، اگر با دفتر vfs كه فرموديد تماس بگيريم و درباره اين موضوع پسليفا بهشون بكيم ممكنه راهنماييمون كنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    بسلامتي انشاالله موفق باشيد ، اگر با دفتر vfs كه فرموديد تماس بگيريم و درباره اين موضوع پسليفا بهشون بكيم ممكنه راهنماييمون كنن؟
    مرسي ععزيزم ،، نه اين دفتر شركتي بود تو تهران كار ويزاهارو انجام ميده ، يونان رو من نميدونم چه شركتي براشون انجام ميده .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    سلام عزيزم ، يعني قبل از اين ٧٥ روز هيچ ايميلي واسه شما نيومد؟ بعد به چه آدرس ايميلي ميل بزنم چك كنم كه مدارك رسيده يا نه ؟
    توی سایت یه میلی زده
    نه عزیزم هیچ میلی نیومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    دقیقا توی ایمیل چی نوشته؟ متن رو کپی کنید اینجا تا بشه بهتر راهنمایی کرد. اینجور که شما نوشتید مستقیم دارید میگید که ویزا رو دادن و نمیگید که نوشته تصمیم گرفته شده. این دو باهم فرق میکنه.
    در مورد تصمیم چیزی نزدن
    فقط زده بودن آمادهاست
    ویزام آمد ایشالله برای همه به زودی میاد بعد 75 روز و تاریخ ویزام 5 روز بعد زدن همون 80 روز شد در واقع و مدارکی که فرستادم هم برام ارسال نشده هنوز
    امیدوارم همگی به زودی جواب میگیرن

بچه ها من قضيه اين رو نميفهم كه فقط سه شنبه ها ساعت ١:٣٠ سايت باز ميشه و ميتونيم وقت سفارت بگيريم ( تهران) يعني فقط يه روز در هفته باز ميشه ؟!

ApplyAbroad Guru

بچه ها من قضيه اين رو نميفهم كه فقط سه شنبه ها ساعت ١:٣٠ سايت باز ميشه و ميتونيم وقت سفارت بگيريم ( تهران) يعني فقط يه روز در هفته باز ميشه ؟!
    جواب این سوال رو از وکیلتون بپرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahossein نمایش پست ها
    در مورد تصمیم چیزی نزدن
    فقط زده بودن آمادهاست
    ویزام آمد ایشالله برای همه به زودی میاد بعد 75 روز و تاریخ ویزام 5 روز بعد زدن همون 80 روز شد در واقع و مدارکی که فرستادم هم برام ارسال نشده هنوز
    امیدوارم همگی به زودی جواب میگیرن
    به به مبارک باشه به سلامتی انشاالله به امید خدا برید خدا پشت و پناهتون . امیدوارم روزی همه ماها باشه چنین لحظه ای������

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahossein نمایش پست ها
    توی سایت یه میلی زده
    نه عزیزم هیچ میلی نیومد
    ممنون عزیزم ایمیلی که واسمون نیومد حتی واسه کمی مدارک چون قبلا هم گفتم ویزا سنتر از من پسلیفا رو نگرفتن ، ولی وکیلم قرار شده واسشون بفرستن

مرسي ععزيزم ،، نه اين دفتر شركتي بود تو تهران كار ويزاهارو انجام ميده ، يونان رو من نميدونم چه شركتي براشون انجام ميده .
    اینجا ویزا سنتر بود که کار ویزا رو انجام میدادن ، حالا قرار شده وکیل واسشون پسلیفا رو بفرسته تا ببینیم خدا چی میخواد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)