نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 556 از 651 نخستنخست ... 56456506546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,551 تا 5,560 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    بسلامتي ، خوب پس كسي تو شرايط من هم اينجا هست ، ببخشيد ميپرسم بچه شما ريجستر شده انگليس يعني رفته پيش باباش كه اونجا پدرش اعلام كنه اينجاست يا خير ؟
    بچه اونجا متولد شده بود و گواهی تولد رو هم مادرش گرفته بودند براشون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

دوستان معمولا تجربه تون برای دریافت جواب چند وقت بوده؟ یعنی بعد از انجام بایومتریک توی استانبول و پست مدارک برای شفیلد چقدر طول میکشه تا جواب اعلام بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrafi1 نمایش پست ها
    بچه اونجا متولد شده بود و گواهی تولد رو هم مادرش گرفته بودند براشون
    آها شما خانمتون بريتيش هستن و فرزندتون انگليس به دنيا اومدن ، دختر من ايران متولد شد اما ٩٠ روزه بريتيش گرفت ، اما ٢ سال و نيمه شد با باباش رفت انگليس ريجستر شد كه وارد انگليس شده و با پدرش زندگي ميكنه مهد كودك رفت و الان هم ثبت نام شده براي پيش دبستاني، من بخاطر اين پرسيدم كه بچه ايرانه يا انگليس ، اميدوارم كه تاثير داشته باشه چون براي من كه خيلي شرايط سخت تره ، دخترم بايد فول تايم بره مدرسه از سال حديد و مرتب مياد پيشم و ميگه نميخوام برم ، اونجا هم كه بود بهانه ميگرفت و مرتب برميگشت ، امسال بره مدرسه ديگه نميتونه غيبت كنه ، اميدوارم جوابمون مثبت و زود بياد ،

دوستان معمولا تجربه تون برای دریافت جواب چند وقت بوده؟ یعنی بعد از انجام بایومتریک توی استانبول و پست مدارک برای شفیلد چقدر طول میکشه تا جواب اعلام بشه؟
    من كه خودم تجربه از استانبول ندارم اما دختر عموي همسرم ٤ ماهه كه از استانبول درخواست دادن اما هنوز هيچ جوابي واسشون نيومده ، البته وارد ماه پنجم شده ديگه و هيچ خبري نشده ، انشاالله كه براي بقيه اينجور نباشه ولي تجربه ايشون رو من در جريان هستم از استانبول اينقدر زمان برده

خیلی ممنون جولیا جان از توضیحاتتون، بله پاسپورتشو گرفتیم که چه پروسه طولانی بود،شما میگین 90روز، ما اسفند 96 اپلیکیشنشو پرکردیم و آذر 97 پاسش صادرشد، ولی تابه حال نرفته انگلیس، امیدوارم کاراتون خوب پیش بره و زودتر برید پیش فرزندتون، خیلی شرایط سختیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Anousheh1395 نمایش پست ها
    خیلی ممنون جولیا جان از توضیحاتتون، بله پاسپورتشو گرفتیم که چه پروسه طولانی بود،شما میگین 90روز، ما اسفند 96 اپلیکیشنشو پرکردیم و آذر 97 پاسش صادرشد، ولی تابه حال نرفته انگلیس، امیدوارم کاراتون خوب پیش بره و زودتر برید پیش فرزندتون، خیلی شرایط سختیه
    خواهش ميكنم عزيزم ، اتفاقا دوستان ديگرمون بودن كه همزمان با ما درخواست پاسپورت دادن، از اونها آزمايش dna خواستن با اينكه مداركشون مثل ما بود و وكيلامونم يكي بود ، وكبل گفت ٩٠ روزه دقيقا روز ٨٩ عكس پاس رو فرستاد گفت بيايد تحويل بگيريد ، خدا رو شكر كه بچه شما هم گرفته . به اميد خدا كه شما هم كاراتون انجام بشه . براي همه انشاالله

Junior Member

سلام من وعشقم که انگلیسی هست اینترنتی با هم آشنا شدیم پنج ماهه با هم هستیم قراره یک ماه دیگه در ترکیه ملاقات کنیم و بعد به دلیل اینکه شرایطمون خاص هست در کامبوج ازدواج کنیم از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چجوری عمل کنیم تا بتونیم راحت ویزامو بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    آها شما خانمتون بريتيش هستن و فرزندتون انگليس به دنيا اومدن ، دختر من ايران متولد شد اما ٩٠ روزه بريتيش گرفت ، اما ٢ سال و نيمه شد با باباش رفت انگليس ريجستر شد كه وارد انگليس شده و با پدرش زندگي ميكنه مهد كودك رفت و الان هم ثبت نام شده براي پيش دبستاني، من بخاطر اين پرسيدم كه بچه ايرانه يا انگليس ، اميدوارم كه تاثير داشته باشه چون براي من كه خيلي شرايط سخت تره ، دخترم بايد فول تايم بره مدرسه از سال حديد و مرتب مياد پيشم و ميگه نميخوام برم ، اونجا هم كه بود بهانه ميگرفت و مرتب برميگشت ، امسال بره مدرسه ديگه نميتونه غيبت كنه ، اميدوارم جوابمون مثبت و زود بياد ،
    بله. برای ما اینطوری بود امیدوارم که جواب مثبت برای ویزاتون زودتر بیاد

بله. برای ما اینطوری بود امیدوارم که جواب مثبت برای ویزاتون زودتر بیاد
    ممنون همچنين شما و همه كساني كه منتظر اين لحظه خوش هستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    البته در فرم ویزا اگر پرسیده باشه باید جواب درست بدید!
    سلام آقا هومن..میبخشی من هیچ راه دیگه ای ندارم بدونم باید چه کنم... واقعا کمکهاتون حیاتی و موثر بوده و هست... ممنونم

چند تا ابهام دارم نمیدونم چکار باید بکنم...

من قبلا یه ازدواج ناموفق داشتم قدیما... شناسنامه خودم رو ترجمه کنم یا طلاقنامه رو یا هردو؟
    کارت پایان خدمت هم باید ترجمه بشه بنظرتون؟ و اینکه من چون الان بیکارم هیچ تاریخچه ای از مشاغل گذشته وارد نکنم تو فرم آنلاین؟
    و نهایتا اینکه من 12 سال پیش در استرالیا قانونی زندگی کردم 2 سال... با توجه به اینکه فقط سفرهای 10 سال گذشته رو گفته ذکر کنید..بنظرتون هیچ اشاره ای بکنم با مدت اقامتم در استرالیا در توضیحاتش؟

ممنونم مثل همیشه... میدونم همه زندگی دارید و سرتون هم شلوغه... شرمنده ام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)